Glavni meni

Cross 50 Junior

Započeo zemunboy, 23 Januar, 2012, 02:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zemunboy

Moj je bio 1976 godiste, imao sam ga od leta 1998 do 2001, kada sam ga rastavio i delove iskoristio da napravim ATX-a ( jos uvek to sebi ne mogu oprostiti  [doh] [doh] [doh] )

http://p1.bikepics.com/2010/12/17/bikepics-2115517-full.jpg

Mali motoric, za razliku od ostalih, imao je samo Tomosov agregat, sve ostalo italijansko uvozno... Nazalost zbog svoje snage nalazio se na MUP-ovoj crnoj listi, tako da mu ni ponovni atest ne bi pomogao da se vozi na PSP, zbog nedostatka A kategorije i inata da necu da ga registrujem, raskantam ga i pretvorim u ATX-a koji je bio malo modernijeg izgleda i bio na SO tablicu... Odlicno je povlacio, kada smo isli na skaknje po nasipu na Galovici, 1, 2 i skoci, drugar sa APN4 je morao iz trece... Godine krize, imao je svoju originalnu Pirelli cross 19" prednju, a zadnja je bila neka Sava kisna... 99 presao Beograd uzduz i popreko, samo me je jednom ostavio kad je slomio korpu kvacila, pa je palo guranje od usca do Zemuna :D

ЯЭВОЛУТИОН

Da ti nije negde ostao prednji blatobran....drugar je celog spakovao ali nema prednjeg blatobrana ni za lek, a nece da tura drugi pa to ti je...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zemunboy

Nije, dao sam ga uz motor...