Glavni meni

Auspuh za zx7r, Dainese pantalone, ko¾nu jaknu, komunikaciju, rukavice itd.

Započeo Boki-KG, 22 Januar, 2012, 21:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boki-KG

Imam vi¹ak stvari koje su mi ili male ili mi vi¹e ne trebaju pa bih se oslobodio da ra¹èistim gu¾vu.

Grane + top za zx7r, pasuju verovatno na zxr, zx7, mo¾da na devetku, nigde pogreban top, u fabrièkom stanju. Stigao mi je motor sa njim ali sam ga odmah zamenio. Recimo 100e.



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Pantalone na kojima pi¹e Dainese, L velièina (pasuju za 180-185cm, ja sam ih malo nosio sa 186 i 80kg ali sad sa 90kg su mi kratke), kupljene od Rajka. Kao nove, bez ikakvog o¹teæenja, imaju mesta za protektore. 50e

Komunikacija za vozaèa i suvozaèa, nova, nije ni probana (probaæu ako nekoga bude zanimalo), nije be¾ièna, 25e.

Dog bones za Suzuki srad, bile na mom biv¹em motoru, 20e, sigurno pa¹u i na ostale motore, ako nekoga zanima mogu da ih izmerim.

Ko¾na jakna sa tvrdim protektorima, kao nova, malo no¹ena, kasnije kaèim slike. 80e

Ko¾ne Modeka rukavice velièina 11, kao nove, malo no¹ene, duboke zimske, meni su male. 15e

Shark RSI Shuriken kaciga, no¹ena pola sezone, izgrebana sa gornje strane, treba rupe da se pro¹lisuju da bi vizir lepo legao. Skoro da nije no¹ena, stigla je sa fabrièkom gre¹kom da vizir ne le¾i skroz kako treba, ako se rupe pro¹ire i pomeri mehanizam dole za po 1mm biæe sve ok ali ja ne mogu da se zezam. Ovo je odlièna trokompozitna kaciga, veoma udobna i skoro da je nisam ni nosio zbog problematiènog vizira. Koga zanima kaèim slike. Cena samo 40e ako neko hoæe da se igra, meni stoji 3 godine. Vizir ne mo¾e da legne za neka 2mm sa donje strane. Bila je 300e pre 4 godine kad sam je uzeo. Ova ¹ara je bila 200e na popustu.

Jakna na kojoj pi¹e Dainese, isto od Rajka, ima meke protektore, dzepovi pocepani sa unutra¹nje strane, na jednom rukavu je pocepana du¾ine 2-3cm, prvi sloj nije skroz bu¹na. Zakaèena je negde, nije padano sa njom, koga zanima kaèim slike. Velièina M, meni je taman sa 186cm i 90kg ali bi bilo bolje za nekog 3-4cm ni¾eg. Cena 40e. Ima postavu koja se ne kaèi na rukave sa unutra¹nje strane jer su oni dugmiæi otpali, ne pravi problem u vo¾nji i pri oblaèenju. Svi ¹nirevi rade. Skidaju se rukavi. Ne probija vetar na 200kmh.

Imam i neke retrovizore nove od skutera, mislim Peugeot Speedfight, poklanjam kome trebaju.

Ima sveèega jo¹ od opreme, kad nadjem postaviæu. Ako nekoga ne¹to interesuje mogu da postavim slike.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

Boki-KG

Migavci zadnji originalni od sedmice, nigde ogrebani sa onim nosaèima 20e. Slika je gore.

Migavci iz Louisa, oni veæi prednji koji se lepe. Samo probani i ne le¾e lepo na sedmici jer je plastika previ¹e obla a ja nisam hteo da bu¹im. Poklanjam kome trebaju.

Ostale su mi prednje ploèice od sedmice, na pola su, ja sam uzeo nove pa ako je nekome frka mogu da poklonim da ih ne bacim jer mogu da idu par hiljada.

Abus disk lock, 15e.

Ako neko uzima vi¹e stvari, mogu da spustim cenu ili da poklonim ne¹to.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

Phoenix

Citat: Boki-KG poslato 22 Januar, 2012, 21:34


Migavci iz Louisa, oni veæi prednji koji se lepe. Samo probani i ne le¾e lepo na sedmici jer je plastika previ¹e obla a ja nisam hteo da bu¹im. Poklanjam kome trebaju.


ja se dobrovoljno javljam za njih! posalji mi luisov link da vidim da li mi odgovaraju a ako ne neko drugi ce da bude srecni vlasnik  ;D
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Boki-KG

http://www.louis.de/_20fb0c35788242c735fa58d35919b9793d/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=490&wgr=409&list_total=62&anzeige=0&page=0&artnr_gr=10033540

Ovi su, ono za lepljenje je iskori¹æeno pa ili da uzme¹ onu traku koja se lepi sa obe strane ili da probu¹i¹. Carbon look su. Bili na motoru 2 dana, imaju kablove.
Uzmi u obzir da nisu mini migavci veæ su malo veæi.

Meni ih je feelgod prodao nove skoro za dzabe, pa bih voleo da ih prosledim nekome dalje kome trebaju.

Mo¾e zamena za S kacigu, novu, ne¹to od opreme ¹to bi mi bilo interesantno, mobilni itd. va¾i za sve.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

Badza


Boki-KG

Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

Phoenix

ipak su malo veci nego shto moze kod mene da stane,hvala u svakom sluchaju!

edit: okachi i slike,lakshe cesh rasprodati  ;)
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Boki-KG

Okaèiæu ako bude bilo interesovanja po hitnom postupku ili kad nadjem vremena da se igram. Sve mi je vi¹ak i vuèe se sto godina po kuæi a mo¾da nekome treba. Pola stvari sam sluèajno na¹ao pre neki dan u donjem delu ormana, nisam ni znao da imam.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

MarkoMZ

Ja sam zainteresovan za onu koznu jaknu sto si prvu spomenuo...ako mogu slike i velicina :)
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

bokilic

brmmmm

Boki-KG

Citat: MarkoMZ poslato 22 Januar, 2012, 22:08
Ja sam zainteresovan za onu koznu jaknu sto si prvu spomenuo...ako mogu slike i velicina :)

Meni je taman za 186cm i 90kg, mo¾e i za nekoga 10kg te¾eg i 5-6cm vi¹eg jer ima rajsfe¹lus koji se pode¹ava.
Meki su protektori, sad videh, ali ne od sundjera veæ od neèeg tvrdjeg. Ima na laktovima i ramenima.
Velièina 56, nije nigde ogrebana, ne vidi se da je no¹ena.

Slike za 5min.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

bokilic

brmmmm

Boki-KG

Citat: bokilic poslato 22 Januar, 2012, 22:27
retrovizore uzimammm
Va¾i imenjaèe, samo da saèeka¹ da neko ne¹to uzme drugo da ne idem dva puta do AKS-a ili sitija. Daj adresu na PP. Mogu i na veæi motor, naked.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

bokilic

brmmmm

Boki-KG

Slike su nikakve, mogu sutra bolje da postavim ako hoæe¹. EDIT: Ove dve taèke na desnom nisu o¹teæenje veæ sam zakaèio negde dok sam probao, unutra¹njost je 50% cotton, 50% poliester.



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

MarkoMZ

Nema potrebe velika mi je ali je stvarno odlicna jakna koliko se vidi ovako :) Srecno sa prodajom!!
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

Boki-KG

Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

Boki-KG

©teluju se struk i nogavice, postavu sam zaboravio da slikam ali je kao nova.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

Boki-KG

Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek