Glavni meni

XJ 600S

Započeo jevta, 22 Januar, 2012, 21:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jevta

Po¹to je i ¾ena poèela da se voza sa mnom trebao mi je motor koji mo¾e na putiæ i tako to.
1992
Gume neseæam se bile na njemu kad sam ga uzeo nove i ja ga prodo sa njima.Obzirom na namenu mo¾e i tigar.
Vozio ga dve sezone,dok nije dosadio i postao slaba¹an.
Prednosti
Zahvalna bicikla koja pra¹ta sve gre¹ke kako u vo¾nji tako i u odr¾avanju.Lako se vozi ide onako nije trkalica al za jednog Torera od 600ccm ide zadovoljavajuæe.Uljara nema ¹ta da se pokvari.
Mane
Nije za put sa dvoje fali mu snage i kubika.Velika potro¹nja prema veæima od njega.

[attachment deleted by admin]

R.I.P.

 trenutno sam pod uticajem vatreene vode pa æu nek drufgi dan o xj da pi¹em. :)
n ezamerite
ride in peace

steevica

Sve zavisi od ovisi. Letos smo moja mlada  ( 0.9 mc ) i ja ( 0.9 mc )  trknuli iz Backe do Crnogorskog primorja sa 0.3 mc prtljaga sotim motorom i mogu reci da smo bili najsporiji na dva tocka. Sad mi nije jasno jel to zbog malo konja u motoru ili je problem u godini proizvodnje  ( mene ) ? Motor nikakvih problema nije pravio, samo voli tezu ruku. Potrosnja je bila oko 5.5 l. Znaci , bilo bi jeftinije da sam isao Fiatom (na TNG ) ali to nije to, moras priznati. Sve zavisi od ovisi.
Pa nisam ba¹ poèetnik!!!

goranvojska

KO JOS GLEDA KOLKO TROSI.

mareskin

XJ600S 2000 god.

Vozio sam ga prošlu sezonu, a ove sam već prešao skoro kao cele prošle godine, iako je bilo mnogo kišnih dana i manjka vremena.

U vožnji ume da bude malo lenj, ali i to zavisi od brzine i broja obrtaja na kojima ga voziš. U praksi je to ipak 600 kubika i nije igračka. Može da ubrza i da povuče. Meni sa koferom i suvozačicom sasvim lepo vuče i kada postigneš obrtaje može i da pretiče i da kruzira. Vrlo lepo se vozimo na njemu. Naučio sam njegove fazone i tako ga i vozim. Nema nestabilnosti u krivinama, upravljiv je.

Vozim sa ekipom koja većinom tera R mašine i pratim ih sve dok ne reše malo da se izduvaju. Onda zavrnu gas, obore nekoliko krivina i sačekaju me. Kada vozimo normalno 120-140 pratim ih bez problema. Može da prošeta guzu kada mu daš gas :)

Razmišljam o nekom modelu od bar 100 konja iz Fazer serije i čak sam išao da pogledam dva komada, ali nisam imao previše vremena da se bavim kupovinom, pa sam to ostavio za zimu i sledeću sezonu.

Realno zadovoljan sam mašinom i ako je ne promenim neće mi biti žao.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu