Glavni meni

CBR1000RR Fireblade

Započeo RRa¹ko, 22 Januar, 2012, 20:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: RRa¹ko poslato 22 Maj, 2013, 12:07
zabrinuo si me u trenutku ;D

inace siva najgrdnija boja za svaki motor, tuzna mnogo   >:(

isti ki tvoj sem sto je kod mene fireblade pisalo crvenim slovima.......i sare na oklopima nisu iste kod tebe vidim crne u cemu je sada tu fora???

evo ovakav je bio,isti




RRa¹ko

na rezervoaru imam samo jednu saru i to nije fabricka.. moj nema sare fabricki! i moj je amerikanac ;D

CBRR1

imao dve 6totke ovaj model i litru,najlepsi motor ikada..!

RRa¹ko

cuj ti njega.. najlepsi ikad  [samoubistvo]  [glavazid] pojelo ga vreme.. a i nas ;D

CBRR1

ne seri najaci motor ikada po dizajnu,ovo novo je ili skraceno ili prenabudzeno...

TEEfqd

jedan od najlepsih dizajnova svih vremena po mom misljenju. pogotovu sa repsol sarom uhhhh. ovaj novi skracen mnogo, ko 50 godina oko kalemegdana, kad mu vidim rep nije mi dobro

eclipse4

vise mi se svidja beli repsol da budem iskren

SSZGO

Novija verzija je svakako lepsa. Kome se svidja stara novu je video samo na slici
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

eclipse4

dobro da si je ti video uzivo,a mi nismo i jos jadni neznamo sta nam se svidja a sta nam se ne svidja....... ;) ;) ;)

2006-2007 je najlepsi model hiljadarke od glave do "dupeta" od svih koji su do sada izbaceni (po meni).




shmeki

Ja bacio oko na "08 HRC , sta mi valja ciniti   [neampojma] [watching]
Twist the Throttle

con3

Citat: shmeki poslato 29 Septembar, 2013, 17:36
Ja bacio oko na "08 HRC , sta mi valja ciniti   [neampojma] [watching]
Onu sa polovnih automobilia ?


UFF

auuu drkanje
prelep

samo jebale ih zlatne felne cigani jedni


SSZGO

koliko sam cuo 08 model je imao problema sa agregatom, trosio ulje i kad je nov, sto su resili od 09 nadalje

koliko je istina neam pojma
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

shmeki

Citat: con3 poslato 29 Septembar, 2013, 18:49
Citat: shmeki poslato 29 Septembar, 2013, 17:36
Ja bacio oko na "08 HRC , sta mi valja ciniti   [neampojma] [watching]
Onu sa polovnih automobilia ?
jeste.....
auuu drkanje
prelep

samo jebale ih zlatne felne cigani jedni
@shmeki sta cekas ?
koliko sam cuo 08 model je imao problema sa agregatom, trosio ulje i kad je nov, sto su resili od 09 nadalje

koliko je istina neam pojma
Ma to sam i ja cuo, nacuo, al kolega imao 2008,white/black i htedoh je uzeti od njega, al me preduhitrio neki iz Bora...jbg, a i od ostalih koji imaju model iz 2008 kazu da je sve ok i da su to samo price, e sad dal iz sramote ili ko zna kog razloga mozda lazu a mozda i ne,..jebem li ga....videcu da banem kod lika i da vidim kakva je ljuta guja
Twist the Throttle

easy

jedina razlika u agregatima modela '08-'09-'10-'11-'12-'13 je veci zamajac od 2010 na ovamo.

RRa¹ko

Moj drugar ima zuti 08 trosi ulje ko blesav.. ko ne vodi racuna moz da najebe.. njegov je amerikanac, mozda to ima neke veze..

RRa¹ko

Al zato moj 07 ne trosi ni 100gr za sezonu.. kako sipam na pocetku sezone tako stoji i na kraju!  Vr'

UFF

a nije vam sumljivo sto je stranac i hoce da ga menja za sve zivo
bukvalno daj sta das samo da ga se otarasim a motor nov