Glavni meni

CBR1000RR Fireblade

Započeo RRa¹ko, 22 Januar, 2012, 20:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

RRa¹ko

1. Koje je godiste motor koji ste vozili/vozite?
2. Koje gume ste imali/imate na njemu?
3. Koliko dugo ste ga vozili/vozite?
4. PREDNOSTI
5. MANE
6.SLIKA

2007

dunlop qualifier, dunlop sportsmart

sad ce tri godine od kako je kod mene

prednosti: ide preko 3glave :) stabilan na pravcu, tochku, ne toliko u krivinama.. cuje se do 00!!! kocnice bas bas dobre! i potrosnjom sam zadovoljan al rekao bi da je to zasluga sto poteze iz niskih obrtaja pa ne moras da teras u visoke obrtaje da bi dobio dobro ubrzanje! kvalitetna izrada! udoban!

mane: sad vec zastareo dizajn, mnogo teska masina treba mnogo snage da bi brzo promenio pravac, gas mnogo osetljiv pa na izasku iz krivine moz da preteras(pogotovo ako je losiji put), jede gume, 3-4 jedne te iste stvari se kvare al kad to izmenjas miran si neko vreme.. ;D


Charuga

Moja iskustva su malo drugacija.... ide kao i ostale hiljadarke pritom neverovatan osecaj , lakoce voznje za tu klasu.... lezi fenomenalno.... koci isto..... mogu je voziti cak i manje "iskusni"...da kazemo da "prasta greske".... koje recimo R-1 a pogotovo ZX10-R ne oprastaju.... ispucavanje iz krivine je mnogo "bezbolnije" nego kod navedenih.... kada se stavi prednji zupcanik za jedan zubac manje, jos atraktivnija za voznju.... Po meni ovaj dizajn je bolji od naslednice...tek model za 2012 mi se opet svidja (na izgled) zato sto koketira sa modelom 2004-2007....
Motocikl za pozeleti ....ako izbacite pristrasnost nekoj marki...ovo je najbolja kupovina u toj klasi :)



[attachment deleted by admin]

Kengur

Citat: Charuga poslato 23 Januar, 2012, 12:53
Moja iskustva su malo drugacija.... ide kao i ostale hiljadarke pritom neverovatan osecaj , lakoce voznje za tu klasu.... lezi fenomenalno.... koci isto..... mogu je voziti cak i manje "iskusni"...da kazemo da "prasta greske".... koje recimo R-1 a pogotovo ZX10-R ne oprastaju.... ispucavanje iz krivine je mnogo "bezbolnije" nego kod navedenih.... kada se stavi prednji zupcanik za jedan zubac manje, jos atraktivnija za voznju.... Po meni ovaj dizajn je bolji od naslednice...tek model za 2012 mi se opet svidja (na izgled) zato sto koketira sa modelom 2004-2007....
Motocikl za pozeleti ....ako izbacite pristrasnost nekoj marki...ovo je najbolja kupovina u toj klasi :)




Delim misljenje... Imao prilike cesto da vozim ovaj motor od drugara 2006 godiste... Prosto nema manu ali bukvalno(nisam Hondas)

Gile_ExtremeBoy

1. Koje je godiste motor koji ste vozili/vozite?
2. Koje gume ste imali/imate na njemu?
3. Koliko dugo ste ga vozili/vozite?
4. PREDNOSTI
5. MANE
6.SLIKA

CBR 1000 RR 2004god, kod mene je godinu dana, gume Dunlop qualifire. Prednosti: jako stabilan, cuva te kad pogresis i preteras, mala potrosnja. Mane: trosi gume mnogo brzo, paljenje crkava po pricama mnogih, tesko se hladi u mestu. 

....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

djolefer


Delim misljenje... Imao prilike cesto da vozim ovaj motor od drugara 2006 godiste... Prosto nema manu ali bukvalno(nisam Hondas)

[/quote]

svi smo mi pomalo hondasi :D
:D

Simon69

Lepotica i zver u jednom! Motor bez mane!
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

shmeki

Ima li vlasnika Honde od 2008 god pa na gore, voleo bih cuti njihovo misljenje o tom motoru jer se razmisljam da ga pazarim
pozdrav forumasima /Shmeki/
Twist the Throttle

Kengur

Ima raskov drugar, cimaj ga na pp.

RRa¹ko

ma taj ti je presao 1000 milja za dve godine, nema vajde da ga pita ista  ;D

clutch&brake

A trese li ta Nonda kao ova guza u potpisu? :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

ko kupi motor , nek bude spreman da otvara komp jer cesto zabaguje HISS, nek spremi pare za alternator...motanje nije opcija....bar ne dugotrajna.....i nek se slupa...ima jednu viljusku za njega :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

Citat: shmeki poslato 21 Maj, 2013, 14:31
Ima li vlasnika Honde od 2008 god pa na gore, voleo bih cuti njihovo misljenje o tom motoru jer se razmisljam da ga pazarim
pozdrav forumasima /Shmeki/

ja mislim da sszgo ima nju

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

TEEfqd


eclipse4

imao ga ,kupio 2007 novog i odneli mi ga dusmani 2009 cini mi se.....od svih mi je 2007 najlepsi model,ostali noviji su perfekt od repa do viljuska al brate prednji deo zivi uzas sa onim podavijenim nosom.....cak ni ova zadnja serija mi se ne svidja.

gume bese bile pirelli diablo.....
slike imam ali samo fotoaparatom nemam u komp ;)

sto se tice voznje a i ostalog jos uvek sam za to da je honda honda a svi ostali samo motori ;)

shmeki

Twist the Throttle

RRa¹ko

Citat: eclipse4 poslato 22 Maj, 2013, 00:55
imao ga ,kupio 2007 novog i odneli mi ga dusmani 2009 cini mi se.....

slike imam ali samo fotoaparatom nemam u komp ;)

nisi prebacio slike od 2009??  :o :o :o

RRa¹ko

Citat: njanja poslato 21 Maj, 2013, 17:22
A trese li ta Nonda kao ova guza u potpisu? :D

boga mi trese bas identicno kao ova bulja u potpisu ;D

eclipse4

Citat: RRa¹ko poslato 22 Maj, 2013, 11:26
Citat: eclipse4 poslato 22 Maj, 2013, 00:55
imao ga ,kupio 2007 novog i odneli mi ga dusmani 2009 cini mi se.....

slike imam ali samo fotoaparatom nemam u komp ;)

nisi prebacio slike od 2009??  :o :o :o

slikano je obicnim fotoaparatom ne digitalnim ;)

jedino da mobilnim slikam sliku hehehehe

inace je isto bila siva

RRa¹ko

zabrinuo si me u trenutku ;D

inace siva najgrdnija boja za svaki motor, tuzna mnogo   >:(