Glavni meni

CB600F Hornet

Započeo davidoff, 22 Januar, 2012, 14:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

kako su mi rekli -to je odusak filtera za vazduh
a a ovo drugo ne znam  [neampojma]

mohikanac

vozio sam horneta 2006 god. Motoric je solidan,agregat jako pouzdan i izdrzljiv,ali da je za divljanje nije,kako neko napisa,jer je poslab.

mkt

meni ludilo na njemu, jbga nemam nekog skila 

OKi

Da ne pravim novu temu ! Izvinjavam se   [doh] . Ali hteo sam da pitam da li sam suvise gabaritan za ovaj motor sa 184 cm visine (kg 96, mada sa tim KS i nije bitna kg)  [nono]

Dzonsi

Nisi ja sam visok 188 i 95 kg i bas mi je lezala super :)
Burn the rubber not your soul!

OKi

Ako tako mi i treba kada zivim u pizdincima. Rekoh drugaru iz Zemuna da pogleda i pazari ovaj motor za 1500 eura, on nije mogo danas. I naravno prodat danas. Ala sam baksuzzzzz, ajmo lupajte samareeee.    [glavazid] [glavazid] [glavazid]





















mkt

nesto je mnogo jeftin bio

ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

OKi

Citat: ljupche92 poslato 02 Oktobar, 2013, 22:55
http://www.polovniautomobili.com/oglas3812899/honda_hornet_hitno/
Ovaj je u mojoj blizini, pa ako nesto treba cimaj :D
Ovaj lepo izgleda, drzim te za rec (jel nije nesto prepravljano na njemu)???, mozda se i cujemo . Hvala  [cheers]

*zeka*

Ovaj od 1500 sto je prodat  je sklapan. Obrati paznjiu na satove koji bi trebali da budu u masci a ne na kormanu.

OKi

Citat: *zeka* poslato 02 Oktobar, 2013, 23:54
Ovaj od 1500 sto je prodat  je sklapan. Obrati paznjiu na satove koji bi trebali da budu u masci a ne na kormanu.
I meni je to bilo cudno, kad je vec ,,S,, ! Hval druze ? Obozavam ovaj forum  [yahoo] [yahoo]

mkt

to su satovi sa n modela jbg stavljeni

OKi

Drugari manijaci, kao sto sam pitao u prethodnim postovima, da li sam ja suvise gabaritan za  , Hornet 600 ??





con3

Sta ti je sa glavom a gde glava ?

UFF

nisi gabaritan cika policajac
i koga boli q da li si velik ili mali za motor bitno je valjda da li on tebi lezi a ne kako na njemu izgledas?

mkt


OKi

#76
Citat: UFF poslato 04 Oktobar, 2013, 22:22
nisi gabaritan cika policajac
Jeb*te pravi si. Pandur. Ma ljudi bio sam za kupovinu endurke ili TDM-a, kao sto napisah u ranijim postovima, ali ne zamerite Vi ste moji drugari iskusni, a eto nije zgoreg da cujem misljenje. A odsekoh glavuuu, zato sto je seda izmedju ostalog :) ... Pomagajte da kupim nesto kao onom liku ne secam se  NICKA, sto je kupio skoro Hondu seven fifty. Dam pivo u Zemunu kod mog druga Duleta, ma sta pivo dve gajbe. PS nisam saobracajac   [cheers] [cheers] [cheers]

srbac

Citat: okisa poslato 04 Oktobar, 2013, 22:20
Drugari manijaci, kao sto sam pitao u prethodnim postovima, da li sam ja suvise gabaritan za  , Hornet 600 ??







Ovok Korneta gledam svaki dan !!!

mali_zmaj

sjedi i provozaj,ako ti je udobno na bajku i ako ti sve pa¹e,od polo¾aja sjedenja do savijenosti  koljena,dostupnost komandi,snage,upravljivost...,jebe ti se kako izgleda¹!! jedino ako ti motor nece slu¾iti za PEP (penis enlargement program),e onda tesko da ti ovdje neko moze pomoæi,mada je uff sudija za ciganluk...,pa bi se mozda mogao prozvati za mi¹ljenje!!  ;)
jin-jang

Hohštapler

...danas smo drugarovog Horneta rastavili ko puzlu... taènije, ja sam gledao i podjebavao...  ;D
Grunuo mu je ulje u rashladnu teènost.
Zveknuo mu je O-ring na uljnom hladnjaku (koji se hladi u rashladnoj teènosti). I tako da je O-ring koji verovatno nije ni 1e umalo ukopao celu ma¹inu.
Sreæa pa je skontao da mu je digao temp na vreme, nije u¹ao u crveno, jo¹ je to bilo sinoæ po ki¹i...

Da bi do¹li do tog O-ringa, mora da se skine rezervoar da bi se skinuo hladnjak, grane i onaj Presure Valve i tek onda dekla od tog hladnjaka. Da ne govorim da je sve usrano emulzijom, ceo hladnjak, svi vodovi, creva, termostat...

Tako da ako neko bude imao slièni problem, da zna ¹ta je.
[hello]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.