Glavni meni

Yamaha Aerox

Započeo Gašpar, 22 Januar, 2012, 13:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

1. Koje je godiste motor koji ste vozili/vozite?
2000
2. Koje gume ste imali/imate na njemu?
Michelin neki
3. Koliko dugo ste ga vozili/vozite?
dve i po sezone, oko 20.000 km
4. PREDNOSTI
Brz skutercic, za grad odlican, mada ne idealan. Jedna od velikih prednosti je sto moze i van grada da se vozi bez problema s putnom brzinom od 80kmh, sto nije pun gas, a za 50ccm je puna kapa.
5. MANE
Sada verovatno ne bih imao mane za njega, ali posto sam ja bio decak od 13-16 godina i 50kg kad sam ga vozio, nisam mogao da ga dignem na centralnu nogaru  :D a bocnu nije imao. Bocnu smo dokupili i tada sam bio odusevljen kako se to montira - U paketu se dobije papir u obliku oklopa (kadice) i na tom papiru postoji rupa. Papir se lepo zalepi na oklop i onda se iscrta gde se busi za bocnu nogaru. Pametni japanci  ;D
E da, nije mogao ni na zadnji, ali to je opet zbog toga sto sam imao 50kg pa nije imao pritisak od nazad.

Bori¹a

Sa 16 godina si imao 50kg? ;D
Ja sa 15 imam 78 [djavo]

Koliko je trosio?

Gašpar

Ja sad imam 72-3 kg

Trosio je puno, oko 6-7 litara, ali to tad nije bilo bitno, benzin je bio 60 dinara  ;D

Tihi_ZR

Citat: Gaspar poslato 22 Januar, 2012, 13:04

E da, nije mogao ni na zadnji, ali to je opet zbog toga sto sam imao 50kg pa nije imao pritisak od nazad.
Da si tada poznavao radeta od 47+1kg znao bi kako moze na zadnji :D

Tihi_ZR

1. 2003.
2. Continental Conti Twist
3. Gradska voznja, ne vise od 200 km
4. Zabavan skuter sa proverenom masinom, veoma pogodan za prepravke razne vrste, jedan od najizdrzljivijih skutera, velik izbor rezervnih delova.
5. Sediste za suvozaca kao da ne postoji, cesto se u papirima vodi kao jedno mesto, pa na to treba obratiti paznju pri registraciji da se navede da ima 2 sedista da policija ne bi pravila problem.