Glavni meni

Intervju

Započeo Stuntoholic, 23 Novembar, 2010, 18:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Stuntoholic

Evo linka sa intervjuom za lokalnu zrenjaninsku televiziju, malo mi je bzvz sto su malo voznje ubacili i nisu ubacili neke mnogo ozbiljnije trikove, ali je ok..

rade mihajlov
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

UFF

 [clapp]

Zelim ti da sto pre kupis ozbiljan motor pa na njemu da te opet gledamo

Stuntoholic

plan je da jos jednu godinu vozim skuter, pa u toku zime i jeseni tj. u ovo vreme da spremimo veliki motor.. :)
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

Abdullah100k

Bra'o, tako se radi!
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Nadalina

Samo naaaapreeeed!  [clapp]
Dzukela u podznaku

Boban_m

Bravo Rade! Kapa dole za to sto radis, pogotovo me impresionira sto imas ozbiljan pristup tome. Siguran sam da cemo te gledati jos [clapp]

Stuntoholic

Boze zdravlja, sledece godine 4 takmicenja u Madjarskoj, mozda Poljska i Francuska, otom-potom..
Hvala na podrsci. :)
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

Stuntoholic

BTW uskoro ce poceti sa radom moj sajt, kaze Gaspar da ce biti do 2015god. salim se naravno, vrlo uskoro ce poceti da radi pa cete najnovije vesti o desavanjima i ostalim stvarima moci da citate tu.. :)

trenutno smo na pocetku:
www.radislav-mihajlov.com
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

Laki-zr

Jako si mi poznat...Vozis dobro...Pozdrav

WOLVERINE

Citat: Abdullah100k poslato 23 Novembar, 2010, 22:50
Bra'o, tako se radi!


                                                                       [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

[talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas]

Stevan

Bravo Rade, kralju! :D

Kengur

Bravo kralju! Iskreno ti zelim, da se kroz par godina nadjes medju velikim imenima iz ovog sveta!
[clapp] [clapp] [clapp] [clapp]
[thumb_up]

Stuntoholic

Evo ljudi, Gaspar je zavrsio sajt, tako da cete tamo uskoro moci da citate najnovije vesti i planove za sledecu sezonu..
www.radislav-mihajlov.com
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

despic

svaka cast...
faca si ;)
klasican divljak

Brrka

Svaka cast, imas mnogo potencijala da napredujes jos i samo ovako nastavi ;)

Stuntoholic

My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

rboban

Odlican PET!!!!!
Ride It Like You Stole It

Braco


RRa¹ko

batice svaka cast!!!! [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [clapp] [clapp] [clapp]

Stuntoholic

Hvala drugari.. Uskoro pocinje sezona u Madjarskoj, nozna kocnica je u progresu :D
Planiram da se prijavim za stunt bike show u Francuskoj, tu se kvalifikuje po sistemu glasanja preko interneta, a finale je tamo..
Nadam se da ce me sreca sluziti kao i 2010. godine :)
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov