Glavni meni

zamena: Punto+Kawa=Multipla

Započeo mrle, 17 Januar, 2012, 12:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

Uveæavanjem porodice i manjka prostora u porodiènom prevoznom sredstvu do¹lo je i to da u zimske dane uradim zamenu, pa da do proleæa eventualno skupim pare za novu makinu.
U ponudi je Fiat Punto 1.7 dizel 1997 godi¹te i Kawasaki GPZ 500s (u saobraæajnoj 25kw, vozi se sa A1 kategorijom) 1990 godi¹te.
Vlasnik sam oba vozila, oba su registrovana, u solidnom stanju. Identièna je stvar kod oba vozila: Redovno menjano ulje, filteri, ploèice... Na oba vozila treba malo truda u estetici da bi upotpunila sliku odr¾avanih vozila.
ZAMENA ZA FIAT MULTIPLU (po¾eljno 1.9 dizel)

za detalje 0641243329

UFF

wolverine ima multiplu :D
mozda hoce da menja?
taman da se izmirite

mrle

mo¾e, u Puntu imam i BJB fluo prsluk, dobija ga gratis. Ujedno to je jedina dodatna oprema u Puntu :)

@wolverin
koju multiplu imas?
ne poznajem nikog ko je ima, kakvi su utisci?

ЯЭВОЛУТИОН

Ja procitao :
Djunta+Krawa=multibljak......izvini
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

Citat: revolution poslato 17 Januar, 2012, 19:40
Ja procitao :
Djunta+Krawa=multibljak......izvini
[ote]medalja za ruznocu

Gašpar


mrle

Citat: Gaspar poslato 17 Januar, 2012, 21:33
Kuoujes najlepsi auto  [klanjam_se]

auto je ru¾an do bola.
Prednosti, 6 sedi¹ta, prostran, jeftiniji od konkurencije 1500 eura minimum. Odr¾avanje ne¹to skuplje nego za Punta.
Po¹to mi je Punto 1.7, registracija æe da mi bude skoro ista.

Major

Da li je lep ili ruzan to je vec stvar ukusa.

Ono sto sam ja cuo od taksiste koji ga vozi vec 5 godina da nikad u zivotu nije vozio udobniji auto. Rece mi covek da nikad nije pomislio da ce da kupi ovako "ruzan" auto ali kad je seo i provozao malo spoljasnjost vise nije bila bitna.


UFF


MIGE


Dzambo

To je uzeo drugar, vozi se bukvalno za dzabe :)

UFF

Mige ne moras da kupujes multiplu, moze despic da ti ga metne :D

jerej

Citat: Gaspar poslato 17 Januar, 2012, 21:33
Kuoujes najlepsi auto  [klanjam_se]

jesi ti pio nesto ili si svako jutro tako blesav??  ;D ruznijeg auta nisam video. bas juce smo komentarisali kako od napred lici na soma sa onim cudnim farovima i maskom.  :o ;D ;D

AndreyRR


Gašpar

Ma nemate vi pojma. Multipla je meni najlepsi auto ikad osmisljen  [balavi]

mrle

ako mi bude¹ onanisao pored kola, razbiæu te.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mrle poslato 20 Januar, 2012, 13:19
ako mi bude¹ onanisao pored kola, razbiæu te.
Ma jooook, u kolima ce
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

kide

Multiplu 1.9jtd,2001god. vozim veæ godinu dana.
Prvenstveno sam je uzeo zbog posla (6 sedi¹ta,gepek ogroman kada se izvade zadnja sedi¹ta,koja se btw. vade za 3 min. ve¹anje kao kod tamiæa-izdr¾ljiv).
Posle 50 km. vo¾nje bio sam odu¹evljen autom(prostranost,preglednost,ubrzanje,abs,visina kao da vozite d¾ip,a sve isto kao da ste u bilo kom obiènom automobilu).
I¹ao 3x na more,2x u Beè nas petoro ,a niko ne tra¾i da stanem da protegne noge.
Ako ga budem menjao,verovatno multipla novi tip,i to iskljuèivo zbog godi¹ta,a ne izgleda.
Auto drugaèiji od svih ostalih,veæini se ne sviða,to vam je isto kao kod motora bmw f650 cs scarver,ali ja bih ga ipak rado vozio !!!

Tamanitu

+1 za Multiplu.
Kad ga Top Gear-ovci sa odusevljenjem 4 godine za redom predlagali za najbolji porodicni auto u konkurenciji, onda je lakse...
Nadam se da cu uskoro doci u posed jedne, ili eventualno Ulysse-a.
:P

sibin

meni multipla nije ruzna ali je jako cudna. a sto se prakticnosti tice pricao sam sa jednim taksistom kaze nikad ga ne bih menjao.