Glavni meni

razno delovi

Započeo Dutchman, 23 Novembar, 2010, 04:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dutchman

prodajem plastike repa , shtop svetlo , podrep , sedishte , metalnu konstrukciju repa i zadnje fuzastere za cbr600f1 89-90 godina 40eura djuture a moze i posebno

korman ili ti volan za suzuki sv650 prvi model ... 20e

telefon
0638108914

koki bre

A ja da ti dam 10 evra za taj volan sto si sakrio sam od sebe pa ni ti ne znas gde ti je   [rofl]  ,a mozemo da popijemo i po pivo i to ti je to   [cheers]

Dutchman

malo je to za tebe , tebi treba neki od Afrike Twin , a kad stavish taj stavi i od DR-a felne , ja cu ti dzabe napravim AfricaTwin nalepnice za CBR-a :P

koki bre

E ovo za Afriku sto se tiche volana svaka chast  [clapp]  sad sam video na jednoj i ekstra je sirina...Moracu negde da nabavim takav ....A sto se tiche ostalog i dalje sam za akciju prla belo samo nalepnice jos da smislim  : [hello]

MICA F

jel moze taj volan za  yamahu  fz6

Dutchman

mislim da je na fz6 vishe kao na enduru tj ravniji ali u principu moze ...

da dodam da je fi22 i da je 62cm shirine





e da imam i neki cajger od honde valjda 20e na sajlu i kilometraza i obrtaljka



UFF

Evo moje ponude:
10eur za sve to zajedno

Dutchman


UFF

Citat: Dutchman poslato 10 Decembar, 2010, 12:15
ne postoje nerealne ponude , postoje samo ponude , a na vama je dal cete prihvatiti ili ne ...

Ok evo nudim ti onda 9 eur! i dva koriscena kondoma u dobrom stanju (nije svrsavano u njih)  [rofl]

Dutchman

znao sam :D zato je ovo skroz ok reakcija ...

dok bi neki rekli , jesi normalan kod Gedze taj volan 100e , shta 100e ma 100e ti uzme shto si mu diso vazduh na placu , a de je ostalo , evo moze da se menjamo daj ktm-a i da ti doplatim 5eura :DDDD

zamisli da krene ovakav text , a takvih postova su puni oglasi , mada su mi jachi ovi shto na pravdi boga pljuju nekom cenu tipa taj motor ima za te i te pare kod zike , opravdavam komentarisanje cene samo za opremu ako ima nova u radnji ili louisu da se naruchi za manje para ;)