Glavni meni

Gde kupiti

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 14 Januar, 2012, 11:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Gde kupiti univerzalni nastavak za dosipanje kompresije u cilindre...treba mi onaj sa gumenim vrhom, da ne strafim, samo stavim na rupu od svecice, pritisnem jako i pustim kompresiju na ventilu. Posto sa narucio vecu kolicinu kompresione tecnosti od T&G kompreshna hocu da budem spreman...hvala
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Nama uz burice stize i ceo komplet za dolivanje. Ako bude bilo vise kompleta u pakovanju, dobices jedan [cheers]

To je ono koferce sa svim mogucim nastavcima za motore od 1960 pa do danas.

ЯЭВОЛУТИОН

e toooo, ako ne bude narucite ...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

nesic1

a cemu to sluzi, koja je svrha  [dunce]

Gašpar


MIGE

sto ne porucis??mozda ima u louis-u..  [rofl] [rofl]

nesic1


djolefer

a joj majko moja,ja tek sad vidoh ovo :D :D :D :D  :D :D
:D

bokilic

pa napravi ko ja,na cnc,iju iseces gumu , ono malko curka levo ili desno ako nagnes ali bar ti dopuni i fraj lauf,tako da nije strasno...
ono,,oridjindji je bolji ali..ali...
ja imam i onaj spric,,ono za kolace sam ojacao gumama od bickle/posekao unutrasnje i obavio u krug/  na vrh naturio izlaz od silikona onaj siljati,  i gumu neku obradjenu na kamenu mislim na kamenu od obicne stubne brusilice,zato malko i piski..
srpska resenja
brmmmm

bokilic

Citat: djolefer poslato 14 Januar, 2012, 14:19
a joj majko moja,ja tek sad vidoh ovo :D :D :D :D  :D :D
naravno da si tek sad video kad se ceo dan svrckas sa onim kramponkama  na jamahi gore dole :P
brmmmm

chengelle

Ja imam na prodaju pakovanja kompresije za sve modele japanskoh motorcikla, pakovanje su od pola litra, do litar i 300grama (zavisi od modela, od 500,pa do 1300 kubika). A porucio sam, i uskoro mi stize i celo bure od 200 litra, tako da ce biti i na tocenje,i to znatno jeftinije nego u orginalnom pakovanju!!!!
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

stani bre....jesi li ti pitao T'n'g kompreshn da prodavas i reklamiras to na ovaj forum.....a uz to ja cu dudem ovlasceni zastupnik za kompresione tecnosti T'n'g kompreshn za BGD opstine Rakovica i Cukarica....i sire....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

chengelle

Citat: revolution poslato 14 Januar, 2012, 19:32
stani bre....jesi li ti pitao T'n'g kompreshn da prodavas i reklamiras to na ovaj forum.....a uz to ja cu dudem ovlasceni zastupnik za kompresione tecnosti T'n'g kompreshn za BGD opstine Rakovica i Cukarica....i sire....
Zao mi je druze ali mi uspepesno prodajemo kompresijuvec vec 10 godina .... PRVI SMO POCELI, I DALJE PRVI!!!!!! [rofl]
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Gašpar

Ako je to tacno, vi verovatno radite na crno. Mi smo sada generalni uvoznici za trziste bivse SFRJ. Od sada mozete da nam budete zastupnici na trzistu Jagodine inace ide tuzba, pa kom opanci tom i Jerry  ;D

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,7220.0.html

misa-pei

Polako, bre... A moj deo? ©umadija, do Rudnika i do auto puta, ovamo do Valjeva je moja.

Bre, moram da se otimam za teritoriju. ©alji kompresiju, skladi¹te obezbeðeno. Plaæam za 60 dana.
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: misa-pei poslato 14 Januar, 2012, 20:00
Polako, bre... A moj deo? ©umadija, do Rudnika i do auto puta, ovamo do Valjeva je moja.

Bre, moram da se otimam za teritoriju. ©alji kompresiju, skladi¹te obezbeðeno. Plaæam za 60 dana.
Kako Misa za 60 dana a meni avansno...ma nemoj da vam bombu bacim...ocu rabat i uslove placanja ko i svi i nace ode kuca....mislim skladiste
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Ja nudim ¹ta imam. Ubogi prevodilac, prijatelj, stariji, ozbiljan èovek, nema prevare.
Ti si privatnik, radi¹ sve u ¹esnest, razraðena radnja, majstor, ima¹ jako tr¾i¹te i redovne mu¹terije.
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: misa-pei poslato 14 Januar, 2012, 20:21
Ja nudim ¹ta imam. Ubogi prevodilac, prijatelj, stariji, ozbiljan èovek, nema prevare.
Ti si privatnik, radi¹ sve u ¹esnest, razraðena radnja, majstor, ima¹ jako tr¾i¹te i redovne mu¹terije.
E sad cu da ima kazem koliko uzimas po epizodi i sta titlujes i kako se neosnovano bogatis....hmmm....dakle po epizodi 20 evre, a ima 123333000 epizoda koje ce se emitovati do kraja vaseg zivota....to je samo ona indijanska,,,,a radi jos par turskih.....i Ljilj radi isto....dakle i on avansno ili hocu veci rabat....odakle bre kume, a i da imam odakle.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Turke ne radimo, nemoj da vreða¹. Dr¾imo se cigana. Turke koljemo i nabijamo na kolac. Hranimo ih prasetinom.
Država je najveći neprijatelj naroda

Gašpar

Miso, nemo' se vredjamo, u pravu je Alja. Ti si na frekventnom putu, kome god iscuri kompresija na tom putu, on ce prvo kod tebe.
Moze 20% rabata i odlozeno plazanje, ili 30% i solarno placanje.