Glavni meni

Т 'н' Г компрешн

Započeo Gašpar, 13 Januar, 2012, 15:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

easy

moram da uzmem ovo sranje za sledecu sezonu
NE PITAM STA KOSTA

Tihi_ZR

Citat: Gaspar poslato 14 Januar, 2012, 02:42
Kada je u rinfuzu, mnogo je nestabilna tako da ti treba hangar van naseljenog mesta. Svidja mi se ideja za tetrapak, videcemo sta kompanjol Titja misli o tome.

Cestitam contiju i revolutionu, postali su prvi zvanicni zastupnici!
Vidim da ce morati da padne jedna greenfield investicija za cuvanje kompresije.
A pazi Cnti, Tetra-Pak: Stiti sto je dobro! :)  [thumb_up]

Ruza-Bandit

Mrzi me da èitam od poèetka teme ali vas molim da mi ogovorite na pitanje da li imate kompresiju za suzuki bandita 4 cilindra i 16 ventila? Nigde ne mogu da nadjem normalno pakovanje! Jel u njega mo¾e i ruska/ èehoslovaèka kompresija?

bora63

Citat: Gaspar poslato 14 Januar, 2012, 02:42
Kada je u rinfuzu, mnogo je nestabilna tako da ti treba hangar van naseljenog mesta. Svidja mi se ideja za tetrapak, videcemo sta kompanjol Titja misli o tome.

Cestitam contiju i revolutionu, postali su prvi zvanicni zastupnici!
Sto se tice hangara,xmmmm pa ajd vidite sa Bokilicem. U komsiluku kod njega ima ima par hangara a kolko znam jedan je cak sa gornje strane i otvoren (posledice nato zlotvora....) taman za ventilaciju i bezbedno smestanje vece kolicine burica i kontejnera.

Gašpar

Upravo su mi javili da je kompresija krenula iz skladista u moskvi. Do 1. februara bi trebala da bude u nasim hangarima. Dobili smo specifikaciju za koje motore pasuje. Uglavnom na sve Japance, Engleze i Nemce. Narucili smo posebno bure od 200 litara za CZ i JAWU.
Jedino imamo problem da dobijemo licencu za italijansku kompresiju za italijanske modele. Mozda ce Titja morati u ponedeljak u Milano na pregovore.

Havarisan

Mogle bi neke najice da se organizuju?

Gašpar

Lako cemo da se dogovorimo za majice, kad Borisa bude osmislio logo. Ja i dalje mislim da je najbolje da njegov lik bude na istom  [kralj]

Bori¹a

Moze ali neka karikatura mene ;D Ja licno, ne dolazi u obzir :D

grber

Nista licno Borisa, ali ja bi posao oko logoa ipak prepustio profesionalnim dizajnerima.

Ipak je ovo ozbiljna prica i ne treba sad bas fusariti... Mozda Titja u Milanu da proba da dogovori posao sa nekom italijanskom dizajn agencijom?

Bori¹a

Pa naravno, ja sam hteo da probam onako iz zezanja ;D

Gašpar

Slazem se grberu, ali nam to u startu povecava troskove.
Sve zavisi od carine i PDV-a. Ako nam naplate kao za naftne derivate, onda ce biti za profi dizajnera. Ipak ako nam naplate kao za hemijske materije, jedva cemo se izvuci.

Titja je sinoc otisao do Segedina da vidi da li postoji neka sema da se naplati kao naftni derivati. Tek oko 4 je stigao nazad kuci i nije dobio nikakvu korisnu informaciju.

Bori¹a


Gašpar

Kada kupujes na veliko, kupuje se na tone - 25 tona

grber

Moram da priznam da ne znam kako funcionise uvoz te robe, ali ako vam budu trazili da radite neke analize na hemijskom fakultetu, javite. Tetka mi radi tamo pa cu mozda moci nesto da pripomognem.  [cheers]

Bori¹a

Dobaaar ;D
Evo ja sam osmislio neki logo malo je debilan al ajd ;D Da vidite
Jos 20 minuta [djavo]

Conti-Moto

Mozda da nam ovo bude logo ?

Novo !!!
Conti ROAD !!

djolefer

  :o  :o :o  ne verujem da ste dobili dozvolu za uvoz ... ja sam to pokusavao jos prosle godine da uvezem ,za ktm-a specijalno.. iz austrije,, i ministarstvo za zivotnu sredinu mi nije odobrilo...  [dunce]   svaka vam cast  [kralj],ja prvi uzimam ,4 litre ce mi trebati ... hocu i prvi reklamni materijal tj majicu...
:D

Bori¹a

Ne valja moja kreacija, propao plan [doh]

Gašpar

Conti, ipak smo odlucili da nam profi dizajner to odradi, videce Titja da nadje nekog jeftinog u Milanu.

djolefer, Titja ima vezu u opstinskoj vlasti u Zrenjaninu, preko njega smo sve sredili  ;D

Bori¹a

Jedva cekam da vidim sta ce profesionalac da napravi :D
Tu majcu cu morati da kupim