Glavni meni

Airbrush O2G

Započeo DISTRICT, 12 Januar, 2012, 23:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DISTRICT


DISTRICT


DISTRICT

druga (kao) strana

DISTRICT

mrsko mi bilo ponovo da crtam sve sto je isto, pa sam okreno fotku u photshopu, zato su slova i brojevi naopako  [neampojma]

DISTRICT


DISTRICT

..i malo airbrush olovka kombinacije

The Book of Eli   8)

[attachment deleted by admin]

DISTRICT

a sad odo da izduvanim jednu  [watching]

Nadalina

Citat: lacky poslato 15 Januar, 2012, 22:24
Pa ono,tu je i umetnost...prskanje i farbanje je trt

Ne, ne... I prskanje je bitno.... 8)

[rofl]

Elem, i dalje, radovi su naaajs!
Dzukela u podznaku

DISTRICT

Citat: Nadalina poslato 16 Januar, 2012, 23:15
Citat: lacky poslato 15 Januar, 2012, 22:24
Pa ono,tu je i umetnost...prskanje i farbanje je trt

Ne, ne... I prskanje je bitno.... 8)

[rofl]

kako god da se uzme, istina je:D

Elem, i dalje, radovi su naaajs!


Kengur

Ovako, ovo je neka moja ideja, i dezen je pravio za za moju kacigu... ocena 10+, iscupao mi sliku sliku iz glave...  [klanjam_se] [clapp]

Cena ovog zadovoljstva je 220e. Meni se ne isplati da radim iz prostog razloga sto kaciga ne vredi ni pola od ove cifre, a pritom sam sjebao vizir...  Pa me sve to izlazi skoro 400e sa cenom kacige... Za te pare necu da nosim agv airtech  neko shoe ili suomy...

Tako da znate ako hoce neko da radi nesto slicno, nije jeftino zadovoljsto... :)

UFF

Hoce sszgo
njegova kaciga kostala 700e pa mu nije problem da plati i zaokruzi na 1000 :D

Kanarinac

Zar to nije malo jaka cifra? Pogotovo za nekoga ko tek treba da nauci posao i da se probije na trziste?

RRa¹ko

Citat: Kanarinac poslato 17 Januar, 2012, 03:11
Zar to nije malo jaka cifra? Pogotovo za nekoga ko tek treba da nauci posao i da se probije na trziste?

cena je realna, mnogo je to jebade.. vidis da je kaciga prepuna detalja! ;)

al opet s druge strane imaju da se nadju nove, dobro ofarbane kacige za 200e..

DISTRICT

Citat: RRa¹ko poslato 17 Januar, 2012, 06:05
Citat: Kanarinac poslato 17 Januar, 2012, 03:11
Zar to nije malo jaka cifra? Pogotovo za nekoga ko tek treba da nauci posao i da se probije na trziste?

cena je realna, mnogo je to jebade.. vidis da je kaciga prepuna detalja! ;)

al opet s druge strane imaju da se nadju nove, dobro ofarbane kacige za 200e..



slazem se..al jedno pitanje: Koliko kosta za tri sata posla fotograf za vencanje (koji btw stiska jedno dugme i skakuce malo oko vas, posle sutne sve sa digitalca na komp i on je zavrsio), a koliko vremena treba za ideju, skicu, pripremu i konacni izgled kacige...e sad mogu ja i da fotografisem fabricke kacige za 200 do 300 e, cak 4 sata :D

despic

znas sta...dosta poslova je malo precenjeno...na primer, iznajmljivanje solidnog ozvucenja je oko 30-50e, a za nove godine i ostale sprdacine je 3 do 5 puta veca cifra za istu stvar...
"Koliko kosta za tri sata posla fotograf za vencanje "
ako se vodis takvim primerima to je veoma lose...slazem se ja, ulozeni trud i tako to...tebi je teze nego fotografu...ali da se ne lazemo, zbog svih tih primera, zemlja nam je u ozbiljnom kurcu.
svi bi da se obogate preko noci
klasican divljak

DISTRICT

Citat: despic poslato 17 Januar, 2012, 09:24
znas sta...dosta poslova je malo precenjeno...na primer, iznajmljivanje solidnog ozvucenja je oko 30-50e, a za nove godine i ostale sprdacine je 3 do 5 puta veca cifra za istu stvar...
"Koliko kosta za tri sata posla fotograf za vencanje "
ako se vodis takvim primerima to je veoma lose...slazem se ja, ulozeni trud i tako to...tebi je teze nego fotografu...ali da se ne lazemo, zbog svih tih primera, zemlja nam je u ozbiljnom kurcu.
svi bi da se obogate preko noci


Obogatiti se za 200 evra a provesti sati i sati rada..hmm [neampojma]

Osim toga, skicu sam smislio i uradio za 4 sata, aj sad reci koliko bi vremenski u najboljem slucaju trajalo pripremanje, farbanje, i oslikavanje, pa podeli satnicu i reci da li to vredi ako jedan majstor uzme za obicno farbanje vrata (ravne povrsine) od 50 do 100 e     [dunce]

DISTRICT

I da, -iznajmiti- nesto nekom, uzeti lovu u dzep i doci po to sutra pa dati drugom, nije isto sto i raditi nesto, pogotovo ne u ovom slucaju..tako da se ne vodim metodom necije nuznosti i bezizlazne situacije, vec realnom vrednosti..

despic

dobro, ako cemo tako...
ja dodjem, montiram opremu vrednu ne pitaj koliko!sviram 3 sata i bend dobije 200-300e
znaci oko 40-60e po coveku...
podeli ti to sa satnicom...
a za novu godinu dobijem 200e za isti posao!!! ili dj dodje i uzme 50e a nista ne radi...
i ko ti to farba vrata za 50e leba ti? ;)
najbolje bi ti bilo da prokomentarises tipa...
to je moja cena, ne svidja vam se, dovidjenja!
a ne sad da kalkulises ko sta i koliko radi za koje pare...
klasican divljak

DISTRICT

Istina..btw..i ja sviram. .Doduse ne za pare vec za svoju dusu..i da, to jeste moja cena, al tu sliku necu "odsvirati" jos sto puta..vec jednom i samo jednom, a posto sviram a pomalo i farbam, znam koliko treba i za jedno i za drugo truda i uvezbavanja

despic

pa to ti kazem...al sto ne bi istu sliku odsvirao sto puta? ;)
zamisli kad bi ja sad svoj posao poredio sa nekim farbachem koji bi da me odere za farbanje kola
kupio je kompresor i pistolj...nek je i 500e
ja samo za bubnjeve dao 3 puta vise...
klasican divljak