Glavni meni

Yamasaki nece da sastavi

Započeo Bori¹a, 12 Januar, 2012, 19:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

nema bre to gavrolini...nije to diesel ...to je kineski benzinac od 50 ccm
@rboban......sta ti mislis
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Alja daj izadji momku u susret ako imas jos uvek one male kompresije. Nemoj da se pati bezveze....

velja

Jel si probao malo da sacekas pa ponovo. Ne ¹alim se. Verglaj / kurblaj kad pocne da smrdi na benzin prekini pa saèekaj 10-15 min, pa opet. Oæe kinez da se zainati zimi posle stajanja. Mislim da æe da ti upali posle 2-3 seanse.

Palili smo drugarov sprint skuter tako 2-3 puta zimi.

Opet ka¾em ne ¹alim se.

UFF

Citat: Gavrolini poslato 12 Januar, 2012, 21:17
a da mu mozda od stajanja nisu crkli grejaci ili bosh pumpa?

nema bre on bosh pumpu, to je kinez, pali na kompresiju ko dizel.. ali kompresija iscurela jbg

Bori¹a

Citat: Gaspar poslato 12 Januar, 2012, 21:17
Zasto tako lako odustajes?
20 evra za kompresiju nije mnogo, a bar ces imati ispravan motor sa menjacem.


Edit: revolution, zar ti nisi imao one jeftinije kompresije za 50 ccm ?

Ima i kymco menjac, CVT ;D ;D

Odustao
ako hoce tata ili deda da popravljaju neka popravljaju, sutra cu jos malo da kurblam i gurkam onako radi zamene za teretanu ;D
Ako upali upali, ako ne vraca se na pocinak ;D

@veljo
hvala puno  [cheers] [cheers] probacu sutra
tako je pocelo da smrdi ja pomislio da nije umro pacov u auspuhu

ЯЭВОЛУТИОН

Veljo bre ne remeti ....decko bre na akumulator od kola verglao...nece pa nece....kompresija garant
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

rboban

A da mozda nije neki KVAR ?
Ride It Like You Stole It

Gavrolini

ja sam cuo da kinezi imaju u cilindru grejace koji se koriste samo zimi kao sto je bas sad i da ako oni riknu motor ne moze da upali.....inace ima na molovim i omv pumpama  kompresija da se kupi 1900din litra ali ne znam kakvog je kvaliteta

Gašpar

Veljo, nije sigurno, svi simptomi su da je iscurela kompresija.

E moj Borisa, znas kad ces ti da vozis motor? NIKAD

Ako se tako lako predajes, sta ces da radis ako ti jednog dana iscuri kompresija negde u sumi?

misa-pei

Je li, Bori¹a, to je automatik? Eeeeeee, onda je druga prièa oko paljenja na gurku...
Država je najveći neprijatelj naroda

zemunboy

Citat: Gaspar poslato 12 Januar, 2012, 21:21
Veljo, nije sigurno, svi simptomi su da je iscurela kompresija.

E moj Borisa, znas kad ces ti da vozis motor? NIKAD

Ako se tako lako predajes, sta ces da radis ako ti jednog dana iscuri kompresija negde u sumi?
Tako je i Marku Djurovicu sa Husom, pa on ne odustaje... Dosipa kompresiju stalno!

Gašpar

Ma nije automatik miso.


Gavro, sipao je moj ortak taj sa omv-a, ali je slabog kvaliteta pa je reagovao sa nasim losim gorivom i popucale mu karike. Vise ga kostalo nego da je skidao glavu da nalije kompresiju.

Bori¹a

Nije automatik, menjac, 4 brzine
Ja iskreno da vam priznam, nikad nisam cuo da neko doliva kompresiju u motor
Ali eto, svaki dan covek nauci nesto novo

Andjelo

Citat: revolution poslato 12 Januar, 2012, 21:21
Veljo bre ne remeti ....decko bre na akumulator od kola verglao...nece pa nece....kompresija garant
pa neka ustrca  malo motornog ulja  kroz otvor za svecicu ili jos bolje sae/90  dace mu jacu kompresiju ,zatim vrati svecicu i na akumulator od auta 100% ce da upali iz prve...................

Bori¹a


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: angel poslato 12 Januar, 2012, 21:26
Citat: revolution poslato 12 Januar, 2012, 21:21
Veljo bre ne remeti ....decko bre na akumulator od kola verglao...nece pa nece....kompresija garant
pa neka ustrca  malo motornog ulja  kroz otvor za svecicu ili jos bolje sae/90  dace mu jacu kompresiju ,zatim vrati svecicu i na akumulator od auta 100% ce da upali iz prve...................
Sta pricas to...citas li ti temu od pocetka...stani bre malo..vidis da smo u kreativnom ludilu....ne brini Borisa konzilijum ima da napravimo samo za tvoj slucaj....mislim motora koji nece da upali
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

Cim si ti dobio prvi plus u temi, znao sam da jebe lud zbunjenog ;D

rboban

Ima li da se uzme negde na VELIKO, pa da se skupimo par nas da podelimo.... VALJA ce da ima!!!
Ride It Like You Stole It

Gašpar

Cekaj Borisa, i dalje mislis da te lozimo?  [facepalm]

Rbobane, revolution je uzimao na bure, ali je onda komplikovano za dolivanje kompresorom...

Maki

Citat: Borisa Motorisa poslato 12 Januar, 2012, 21:26

Ja iskreno da vam priznam, nikad nisam cuo da neko doliva kompresiju u motor


Na motoGP dolivaju posle svake trke
http://blogger.xs4all.nl/daisy/archive/2007/07/03/254593.aspx

na obicnim motorima nece brzo da se potrosi, ali s vremena na vreme ode.

Kompresija iscurila, 100%!
"Wait until you see God, and then brake!"  Kevin Schwantz