Glavni meni

Better butt

Započeo UFF, 12 Januar, 2012, 12:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban_m

Citat: KIZA73 poslato 13 Januar, 2012, 01:50
Imaju i kalasnjikove...
Malo damfaju na drnc kad se bolje prisjetim... ;D

Bori¹a

Vodi crnka..... EBONY RULZ

UFF

despicu ne moras da ides sa foruma :D
istina je pobedila ;)

ЯЭВОЛУТИОН

Znate li vi kako Francuskinje i Italijanke smrde.....i ja bre zderem beli luk ali kad izvetri parfem, os da umres.......ja nisam rasista...nevolim camuga, ali sam meleskinju (tata jamajkanac a mama nemica) odradio, kao i LapoKineskinju (mama kina tata amer)....ali nisam ni shovinista, ne volim Balije ali sam kresnuo dole neku Eminu....tako da ja sa tim kvazi sranjima i predrasudama nemam.....Ali sam izveo teoriju koju mogu da dokazem....:"Mediteranm je ciganjska bara", evo sto.....Portugalci cak nisu ni na sredozemlju a cigani, Spanci cigani, juzna francuska cigani, Italija cigani, hrvati cigani, Crnogorci, Shiptari, Grci, Turci,......nema kraja ...svi imaju ciganjsku narav, da zive a da ne rade, ili da rade sto manje....kako ti da nateras nekog da tesko radi, kad ne mora da kupi bundu za zimu, i kad mu se nesto prijede on ubere nesto sa drveta ili zabaci udicu...nema teorije.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

prpa_zr

Moj glas crnkinju opet vraca u blagu prednost

AndreyRR

izbori su namesteni

SSZGO

i ja verujem da jesu, uff zivka telefonom sve redom da namesti crnkinji da pobedi....
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Da mogu posle toga da je naguzim da zivkao bi
ali onda ova tvoja ne bi imala ni 2 glasa total

mikelandjelo

ova plava ce kukove da izlomi mesajuci a dupe ni da mrdne. volim plave, al glas ide camuginici. trese dupetom ko da joj je rodjendan...

KIZA73

Ova plava bi mi sjebala ionako unistena ledja, sva je bre neartikulisana. Ova garaganka to radi nekako terapeutski...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

despic

Citat: UFF poslato 13 Januar, 2012, 09:15
despicu ne moras da ides sa foruma :D
istina je pobedila ;)
OJHA !!!
am bek
klasican divljak

balcan girl

crnkinjaaaa :D mesa brate za sve pare :D niceeeeee :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 15 Januar, 2012, 23:24
crnkinjaaaa :D mesa brate za sve pare :D niceeeeee :P
Sta ti trazis ovde....malo te pustio onaj tvoj i odma si krenula da nam remetis detinjstvo....aj nazad u krevet
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Dentas

Ljudi, ¹ta se toliko raspravljate...

U mraku je svaka krava crna, a svuda mu je bolje nego u gaæama, pa prema tome...od biraèa nema jebaèa, pa vi vidite gde ste sa ovim izborom plava ili crnka.

prpa_zr

Citat: Dentas poslato 16 Januar, 2012, 16:23
Ljudi, ¹ta se toliko raspravljate...

U mraku je svaka krava crna, a svuda mu je bolje nego u gaæama, pa prema tome...od biraèa nema jebaèa, pa vi vidite gde ste sa ovim izborom plava ili crnka.

sve si u pravu dru¾e Dentas, samo mi ovde raspravljamo ¹ta bi bilo kad bi bilo ..

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Dentas poslato 16 Januar, 2012, 16:23
Ljudi, ¹ta se toliko raspravljate...

U mraku je svaka krava crna, a svuda mu je bolje nego u gaæama, pa prema tome...od biraèa nema jebaèa, pa vi vidite gde ste sa ovim izborom plava ili crnka.
Tvoja ideja da mu je svuda bolje nego u gacama, je danas demantovana.....pripisalo mi se pa sam se zaklonio iza zgrade da odlijem visak tecnosti.....skupio se jadan ko cvarak i posle obavljenog posla, sam se vratio u gace.....ladno bre.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dentas

Citat: prpa_zr poslato 16 Januar, 2012, 16:30
Citat: Dentas poslato 16 Januar, 2012, 16:23
Ljudi, ¹ta se toliko raspravljate...

U mraku je svaka krava crna, a svuda mu je bolje nego u gaæama, pa prema tome...od biraèa nema jebaèa, pa vi vidite gde ste sa ovim izborom plava ili crnka.

sve si u pravu dru¾e Dentas, samo mi ovde raspravljamo ¹ta bi bilo kad bi bilo ..

Aaaaa, to je ona prièa da sam se zabavljao sa Charlize Theron dve godine, ali nisam hteo da joj ka¾em....

Dentas

Citat: revolution poslato 16 Januar, 2012, 16:32
Citat: Dentas poslato 16 Januar, 2012, 16:23
Ljudi, ¹ta se toliko raspravljate...

U mraku je svaka krava crna, a svuda mu je bolje nego u gaæama, pa prema tome...od biraèa nema jebaèa, pa vi vidite gde ste sa ovim izborom plava ili crnka.
Tvoja ideja da mu je svuda bolje nego u gacama, je danas demantovana.....pripisalo mi se pa sam se zaklonio iza zgrade da odlijem visak tecnosti.....skupio se jadan ko cvarak i posle obavljenog posla, sam se vratio u gace.....ladno bre.

Ne razumem ...ko se vratio u gaæe?

I ¹to nisi na¹ao neku babu ¹to joj se tresu ruke da ti ga otrese?

AndreyRR