Glavni meni

Better butt

Započeo UFF, 12 Januar, 2012, 12:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

Ako si peglao japanku, onda mozes da se kazes GAME OVER i da se ozenis... :D

SSZGO

nisam japanku ali cujem da ih ima vamo gde idem sad...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kengur

Ako ih ima odlicno.. :)

Ja sam lerma, u slo bas u vreme kad sam boravio kod burazera zatvorili dve javne, ujakov prijatelj koji tamo ima pretplatu na par mesta kaze da je moglo svasta da se nadje... :D
Covek odlepio kad je cuo da su zatvorene, odao se alkoholu do kraja... :D Inace doktor, ludaaakkkk tezak... :D

Lazic

tja, sta fali levoj plavusi...?

Kengur

Citat: Lazic poslato 12 Januar, 2012, 13:23
tja, sta fali levoj plavusi...?

Nista. Video sam i bolje, a hebao i mnogo grdje... :D

Gašpar

Kad vec mogu da biram - plavusa.

Em sto je bolja, em sto je plavusa  ;D

Lazic


Bori¹a


ЯЭВОЛУТИОН

J asam glasao za chokoladu...ali ovu u rozle ....mada ne bi oprostio ni jednoj...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

brate plavusa ima pun kurac...ali sa ovakvim dupetom crnkinja...bogami to se ne vidja svaki dan
klasican divljak

redoran

crnkinja moze, plavusa stop pederi stop :)

Taraba

Ova u crvenim gaæama najbolja.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Bori¹a

Ona bez njih je najbolja :P

MILJAN

Citat: UFF poslato 12 Januar, 2012, 12:31
[rofl]


kao sto rekoh mrsave su lepse na pogled a punije na dodir


Èista istina.... [thumb_up]
Cave ab homine unius libri

ranko

ja nisam nit planiram da budem sa crnkinjom ( osim da je za dzabe i da sam ja dole... i da mi da da je bijem malo... ne ko manijak...onako ko woodman:)  ) ... sve mi nesto trip da nije tu sve cisto ... tako i ove nase klinke ... one spaljene u solarijumu... nekako mi prljave brate...

volem aristokratski belo... cisto... pa kad je pljesnes , pocne dupe da menja boje ko da je drma alergija :)


mkt

i ja bi ovu mandovku

Boban_m

Glasao za crnu, ove guze ispod plavih glava malo dosadile ;D. Mada nije sve tako sjajno, ove crne imaju visoke standarde... [bejzbolka]

Kanarinac

Crnkinja naravno. Ona plava mi sva mlitava i nikakva.

Gašpar

Svi nesto hvalite crnkinju, ali plavojka NARAVNO i dalje vodi  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Kanarinac

Imaju male pise, pa im frka da guze crnkinju :D