Glavni meni

MZ etz 150, potreban majstor

Započeo shok, 11 Januar, 2012, 15:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

shok

Skinuta masina, treba zameniti lezaj radilice. Nemam alate, pa preporucite nekog.
Da li la¾em kada ka¾em da je sreæa u 3 stvari
dobroj ¾eni, motoru, i bogatom tati koji uvek ne¹to r

ЯЭВОЛУТИОН

Bokilic ...vrh ....on ce ti to sigurno uraditi.. :)
Ja ne mogu , nisam nikad radio pa ne bih da zabrljam nesto  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

shok

Kenjas brate, nisi ni jedno  nezna se koko komada, nego zvao sam ti burazera da ga pitam dali on ima radapcigere i sve sto mi je potrebno, znam da se on bas jebava sa nekom Emzejkom, ali on me salje kod tebe, kaze ti ces mi to uradis ocas posla ko starom drugaru i upola cene. Ja jednostavno nisam teo da te pitam jer majstorima tvog kalibra je ispod casti da prljaju ruke sa nekakvim cvajama, pa i kad je u pitanju drug iz moto pelena. To bi bilo ko da ti mene pitas da ti narezem navoj na anker. Nije bre to moj nivo. Nego, sta mi predlazes, u narednih mesec dana ja bi da zavrsim to, da se spremim polako za sezonu. Koji ti je taj Bokilic,.
Da li la¾em kada ka¾em da je sreæa u 3 stvari
dobroj ¾eni, motoru, i bogatom tati koji uvek ne¹to r

goranvojska

pa to je jedan celavi gangster ,al zna on to.

misa-pei

Maki jo¹ nije zavr¹io MZ? Tradicionalno ga radi veæ pet godina :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: misa-pei poslato 11 Januar, 2012, 22:16
Maki jo¹ nije zavr¹io MZ? Tradicionalno ga radi veæ pet godina :D :D :D
pa da ga radi pet godina vec bi ga zavrsio.....nego je digao ruke od polaganja i sad mu je samo 50 ccm u glavi i da kara nesto po Pozarevcu....inace se vodi kao MIA otisao pre nove godine, jos ga nema....koliko ce tamo da ga trpe ne znam...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

Citat: misa-pei poslato 11 Januar, 2012, 22:16
Maki jo¹ nije zavr¹io MZ? Tradicionalno ga radi veæ pet godina :D :D :D

Kao mazzi putopis ;D

Gašpar

Borisa, sine, moram da te pitam nesto. Jel moras na sve da odgovoris?
Da li uopste razmisljas o posledicama?

Kao sto vidis, shok, revolution i Misa-pei se poznaju licno, ti ne poznajes nikoga od njih. Maki, ko god bio, je verovatno njihov prijatelj kog opet ti ne poznajes.

Ovo je neka njihova, da kazemo, interna sala. Da li mozda razmisljas da si necim uvredio nekoga od priustnih svojim komentarom? Ovaj jos i nije strasno, kakvih je sve komentara s tvoje strane bilo.

ЯЭВОЛУТИОН

Maki je moj rodjeni brat...sta da radim ...u svakoj familiji ima neka crna ovca.....
Elem da se vratimo na temu....posto drug Shok trazi majstora za MZa.....a ne bio mene da muci, ja mu prepurucujem Bokilica....a posto se on kao i uvek kad nezna nesto vadi na gradjevinu ili zenin auto, onda Boban Motomehanika,,,,,,vidikovac...to mu je i blize....on se svojevremeno zajebavao sa MZovima...ja moram da priznam nisam....i ne bi ako bas ne bude pod prisilom i pretnjom vatrenim oruzjem...
Ima li neko Bobanov telefon da okaci....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

shok

Gaspare druze.
Imam tu  , hm, "srecu" da poznajem revolutiona i njegovoga brata rodjenoga Makija vec jedno 22 godine, od kad smo se natakli na motorciklove jos kao mladi i neiskusni. Revolution  poce svoju karijeru na BSA, a ja i maki na kojekakvim BMW-jovima pa tako nadalje do danas. A da istorija bude potpunija, ja i moj drug revolution( ima on ime naravno al vidim tako se sad prestavlja pa nebi ja da ga izdajem) bili smo cak i vezani  jednim lisicama za istu banderu u isto vreme i to 9-og marta 1992 godine, staces, bilo frke u gradu pa i deficit lisica, pa od tad i nasa veza vecna i neraskidiva, sve do danasnjih dana kad se nesto i nevidjamo.
Za tih dugih i nezaboravnih godina, dozivesmo svakakvih dogodovstina, pa tako zaustavise mog druga  revolutiona na Slaviji, i trazise mu dokumenta, a ja ne ostavljam drugove na cedilu, pa se vacavsi za zadnj dzep vrnem nazad i pitam " organa" ima li problema, treba li dokumenta, a on ce na to - odbi, znam ja da procenim ko ima vozacku.  E dzep prazan ko pocepan.  I bilo bi tu svacega da se isprica, ali reci cu samo jedno, a to samo opet i samo mi razumemo. Op prc, imam zenu i svastiku, obe rade u fabriku. A postenaaaaaaa.
Aj ne zameri decku, mi mu ne zameramo.
Jel tako revolution?
Da li la¾em kada ka¾em da je sreæa u 3 stvari
dobroj ¾eni, motoru, i bogatom tati koji uvek ne¹to r

mrle

meni je MZ odradio Dragan, Tedi, 0642205045