Glavni meni

Software za vas android telefon

Započeo UFF, 11 Januar, 2012, 09:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

#620
Citat: mareskin poslato 06 Maj, 2017, 23:29
Citat: OKi poslato 06 Maj, 2017, 16:23
@Mareskin > Ima¹ li softver (apk) IGo, za 720x1280 ???

Nemam. Ne koristim Igo na telefonu.

Ali zato imam ja, tu rezoluciju je imao bivsi savijeni alcatel :)

https://mega.nz/#!dYlGVYAD!TRLb_DJQxkmple6xwgEXFpDLYu76SDZ_ssuUJ53dDbU
(prekopirati ceo link pa zatim sivo dugme download though your browser, dakle ne levo crveno)

Sa mapama srbije, contrast 2014.


mrle

instalirao Here na Tesla L7 3G tablet. Kurcu ne valja. Na Huawei G300 i sada na Alcatel po c7 radi ok.
a mislio sam da tablet koristim kao navigaciju u kolima.
Primetio sam da stalno ispisuje da trazi gps lokaciju... bem li ga.

mareskin

Citat: mrle poslato 07 Maj, 2017, 00:51
instalirao Here na Tesla L7 3G tablet. Kurcu ne valja. Na Huawei G300 i sada na Alcatel po c7 radi ok.
a mislio sam da tablet koristim kao navigaciju u kolima.
Primetio sam da stalno ispisuje da trazi gps lokaciju... bem li ga.

Ja sam govorio o Here mapama za IGo program, a ne o Here programu i mapama za android.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle


MIGE

zna li neko nekog servisera za navi?imam jednu da popravim a u drugu bih ubacio dva softvera...u pitanju je navigon..hvala

OKi

Citat: Milos96 poslato 06 Maj, 2017, 23:49
Ali zato imam ja, tu rezoluciju je imao bivsi savijeni alcatel :)
@Milo¹e > HVALA  :) ;D
Treba mi za sinov tel.  :)

lord_oblivion

Citat: mrle poslato 07 Maj, 2017, 00:51
instalirao Here na Tesla L7 3G tablet. Kurcu ne valja. Na Huawei G300 i sada na Alcatel po c7 radi ok.
a mislio sam da tablet koristim kao navigaciju u kolima.
Primetio sam da stalno ispisuje da trazi gps lokaciju... bem li ga.
Probaj OsmAnd+. Ima¹ free na GP ali je narodna verzija ful.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mareskin


Nema potrebe otkrivati toplu vodu.
Znam da postoje razni programi i da ih ljudi koriste, ali za na¹e potrebe je najlak¹i IGO sa mapama po izboru Here ili TomTom.
Nemate razlog da razmi¹ljate vi¹e o tome. Pode¹avao sam desetine razlièitih modela navigacija i ovo je moj izbor definitivno.
Zanimljivo je da ljudi imaju utisak da program za navigaciju treba da radi ba¹ ono ¹to oni misle, a ne ono ¹to je pode¹eno u opcijama.
Tako da imam situacije kako mi èovek hvali koleginu navigaciju jer ona radi odlièno, a eto njegova nova ga vodi "pogre¹nim" putem. A onda kada pogledam koleginu navigaciju ono najstarija verzija IGO i mape iz 2009-e ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

OKi

Citat: mareskin poslato 07 Maj, 2017, 16:06

Nema potrebe otkrivati toplu vodu.
Znam da postoje razni programi i da ih ljudi koriste, ali za na¹e potrebe je najlak¹i IGO sa mapama po izboru Here ili TomTom.
Nemate razlog da razmi¹ljate vi¹e o tome. Pode¹avao sam desetine razlièitih modela navigacija i ovo je moj izbor definitivno.
Zanimljivo je da ljudi imaju utisak da program za navigaciju treba da radi ba¹ ono ¹to oni misle, a ne ono ¹to je pode¹eno u opcijama.
Tako da imam situacije kako mi èovek hvali koleginu navigaciju jer ona radi odlièno, a eto njegova nova ga vodi "pogre¹nim" putem. A onda kada pogledam koleginu navigaciju ono najstarija verzija IGO i mape iz 2009-e ;)





Bojan

Jedini problem koji sam ja imao sa Igo je da nije imao ili ja nisam znao da nadjem da vrsi pretragu po post code a ne adresi
Sve verzije svih navigacija imaju na serbian cafe

mareskin

Citat: Bojan poslato 07 Maj, 2017, 17:46
Jedini problem koji sam ja imao sa Igo je da nije imao ili ja nisam znao da nadjem da vrsi pretragu po post code a ne adresi
Sve verzije svih navigacija imaju na serbian cafe

Ne znam da li ima. Uvek sam tra¾io odreðenu dr¾avu, grad i/ili ulicu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

ma na tesla tabletu nesto koci, kasni... do tableta je.

mareskin

Citat: mrle poslato 07 Maj, 2017, 18:47
ma na tesla tabletu nesto koci, kasni... do tableta je.

GPS na tabletima i telefonima je najčešće manje precizan i slabog prijema. To nisu namenski GPS uređaji.
To je samo usputna dodatna funkcija. Kao što većina telefona može da fotografiše, ali su slike teški očaj u odnosu na namenske fotoaparate.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

lord_oblivion

Kod mene i na Sony-ju i na Samsung-u GPS radi odlièno. Na Samsung-u za mrvicu bolje.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

OKi

MIUI 8.2 Global Stable. [flashing]
Da li je neko od vlasnika kineskih telefona, uradio update ???

OKi

Citat: OKi poslato 11 Maj, 2017, 23:45
MIUI 8.2 Global Stable. [flashing]
Da li je neko od vlasnika kineskih telefona, uradio update ???
???

viper

😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF

zna li neko za aplikaciju koja automatski bekapuje ili premesta fotke primljene preko vibera?

one se automatski skidaju (po difoltu) i stavljaju u viber/media/viber images folder ali ako se posiljaoc predomisli moze da je obrise i iz vaseg razgovora kao i fizicki iz telefona primaoca
medjutim ako ste dovoljno brzi pa je odmah po prijemu iskopirate ili premestite npr move to galeru, images bilo koji drugi folder onda onaj ko je poslao vise ne moze da je obrise
nekad se neko zajebe pa bude jako brz da ti ne mozes ni da stignes da vidis sta je bilo poslato zato bi voleo neku aplikaciju koja automatski premesta ili kopira nadolazece fotke u drugi folder kojem viber ne moze da pristupi

da li se neko interesovao za slicno?

Joker

Imas Google Photo gde namestis da sve slike na telefonu i video odmah upload-uje na server gde se logujes preko gmaila. Ali koliko ja znam, imas opciju da je odmah cuva u galeriji kod tebe, pa ako ti stogne, onaj ko ti je poslao moze da obrise ali dzaba.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF