Glavni meni

Software za vas android telefon

Započeo UFF, 11 Januar, 2012, 09:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

#600
nasao..veliko hvala na pomoci nasem drugaru Milosu96  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [klanjam_se] [klanjam_se] [cheers] [cheers] [cheers]

Glava Dole


MIGE


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Darko

Androidasi , dajte neki you tube downloader za tablet ...

Al neki koji radi ... ( tube mate ne radi...)

Bojan

Citat: Darko poslato 05 Decembar, 2016, 02:02
Androidasi , dajte neki you tube downloader za tablet ...

Al neki koji radi ... ( tube mate ne radi...)

Evo ti ovaj sajt radi na svemu, od telefona preko PC do Jabuke  https://savedeo.com/

eclipse4


Darko


UFF


OKi

Popizdeo i najzad kupio SYGIC softver za Lumiu - windows tel. Life time i mnogo je povoljnija za windows tel. Tel æu uglavnom da koristim kkao navigaciju , jer mi nije frka i ako  se sluèajno otkaèi i padne. Android tel u d¾ep, a lumia 630 na korman :) , ima i glasovnu podr¹ku , na na¹ki  ;D
Cena sa mapama za celu evropu je 1988 din.  [flashing]

jevta

Koje mape za IGO koristite.Mislim da su ove ¹to ja imam malo zastarele Q3 2015 trebalo bi ih zanoviti.
Ima li neki link ili savet?
Bitne su mi
Srbija
Hrvatska
Slovenija
Italija
Austrija
Bosna
Crna Gora
Maðarska

mareskin

Citat: jevta poslato 06 Maj, 2017, 12:36
Koje mape za IGO koristite.Mislim da su ove ¹to ja imam malo zastarele Q3 2015 trebalo bi ih zanoviti.
Ima li neki link ili savet?
Bitne su mi
Srbija
Hrvatska
Slovenija
Italija
Austrija
Bosna
Crna Gora
Maðarska


Evo ti TomTom mape za IGO Q4 12.2016:

magnet:?xt=urn:btih:BD11DB38875A2D90FFA65FE5676BA13DE27CE960


Inaèe ja koristim HERE samo da naðem gde be¹e ispravan link. Po¹to kru¾i torrent sa neispravnim nekim mapama.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Glava Dole

ma kakav here, nije umeo da me odvede ni od cacka do smedereva gde je totalno normalan put... hteo samo da ih probam, kakve su u odnosu na contrast pa zavrsio ovde :o

(slikao sisao kad sam dosao do boljeg puta, kakvih je rupa i blatnajvih uvala bilo pre toga... da ne pricam... )

10ak kilometra sam se mucio i rvao s motorom, mora lagano jer sam sam, da padne nezgodno il se jos i povredim... sta da radim u sumi s krmetom od 200kg... nigde zive duse, samo suma oko mene, kad vidim neki traktor posle 20min srecan... i taman stizem do prve kuce, pitam koliko do prvog asfalta, kaze pa evo ti ga, kad ono stvarno utapa se lagano put u asfalt, i krece najzad... falim ti se, najzad... pa opet seoski losi putevi, jedva se dokopah auto-puta... here tad i nikad vise sto se mene tice :)

OKi

Citat: Milos96 poslato 06 Maj, 2017, 15:09
ma kakav here ...
IGO mi radio super, ali onda promenih tel 5 inch , nije za tu rezoluciju, pa mape zastarele, i zato re¹ih da kupim SYGIC.  Ja zadovoljan :)

Glava Dole

Ma mislio sam na mape... ne sam softver...

mareskin

Citat: Milos96 poslato 06 Maj, 2017, 15:09
ma kakav here, nije umeo da me odvede ni od cacka do smedereva gde je totalno normalan put... hteo samo da ih probam, kakve su u odnosu na contrast pa zavrsio ovde :o
...

Rade Here mape odlièno. Provereno.
Ima¹ ove TomTom ¹to sam okaèio torrent pa pogledaj.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

OKi

@Mareskin > Ima¹ li softver (apk) IGo, za 720x1280 ???

Kanarinac

Ja sa Here pola evrope presao, jedino za Kinu nemaju mape. Nikad me pogresno odvela nije

lord_oblivion

Citat: Milos96 poslato 06 Maj, 2017, 15:09
ma kakav here, nije umeo da me odvede ni od cacka do smedereva gde je totalno normalan put... hteo samo da ih probam, kakve su u odnosu na contrast pa zavrsio ovde :o

(slikao sisao kad sam dosao do boljeg puta, kakvih je rupa i blatnajvih uvala bilo pre toga... da ne pricam... )

10ak kilometra sam se mucio i rvao s motorom, mora lagano jer sam sam, da padne nezgodno il se jos i povredim... sta da radim u sumi s krmetom od 200kg... nigde zive duse, samo suma oko mene, kad vidim neki traktor posle 20min srecan... i taman stizem do prve kuce, pitam koliko do prvog asfalta, kaze pa evo ti ga, kad ono stvarno utapa se lagano put u asfalt, i krece najzad... falim ti se, najzad... pa opet seoski losi putevi, jedva se dokopah auto-puta... here tad i nikad vise sto se mene tice :)
Èudno ali i mene uvek odvede dalje od autoputa  [rofl]
Koristim HERE i OsmAnd+, neki ruski. Oba odlièna, oba off-line, taman za mene  :) OsmAnd ima malo detaljnije mape a mo¾e da koristi i OpenStreet mape.
Povremeno upalim i Maps+, on koristi izmeðu ostalog i Google paletu mapa.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mareskin

Citat: OKi poslato 06 Maj, 2017, 16:23
@Mareskin > Ima¹ li softver (apk) IGo, za 720x1280 ???

Nemam. Ne koristim Igo na telefonu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu