Glavni meni

Software za vas android telefon

Započeo UFF, 11 Januar, 2012, 09:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

OKi

#560
Ispizdeo sam
Ovo ¹to mi je poslao Darko, je identièno po mnogo èemu
ovome
https://thepiratebay.se/torrent/9651809/iGO_Primo_2.0.1_%289.6.7.281004%29_%2807_feb_2013%29_Android-%28All_Langua
Ovo mo¾e da radi , ali ne pamti setovanje (znaèi uvek kad ponovo startujem moram da setujem jezik , metric itd, ali neki racku ga hebe

Hvala svima  [thumb_up] [clapp]
Da li mogu na telefonu da bidnu i HERE i Sygic, pa da testiram :)

lord_oblivion

Za Lolipop ti treba patch da dozvoli RW na SD karticu. Vrv ti zato ne pamti podesavanja.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

dr32

Zna li neko kako da kompresujem snimke kao sto to radi Viber. Primetio sam da kad posaljem snimak preko Vibera kvalitet snimka je skoro isti, a dobrano ga iskompresuje.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

bigbad86

Ne znam koga ima ovde da je strucan za KOMPRESIJU...

Glava Dole

Na balkanu nema jacih od nas za to :D

monsterbnt

Borisa je najduze studirao kompresiju
Smrt SVIMA!!!!

dr32

Borkooo.... oj Boriiisaaaa...  [ludak_sa_puskom]
Traze te ljudi  [cheers]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Steel_Stallion

I don't know about angels, but it's fear that gives men wings!

OKi

Citat: Darko poslato 10 Mart, 2016, 22:55
Bolje onda sygic ;)
Ovaj nakon 7 dana nema glasovnu navigaciju. Da li je neko kupio? Trenutno je 70% popust. 20 evra! Ili ima fora da ne mora se registruje?

Steel_Stallion

navigon i lucky patcher da ga "kupis" ja ljudi ne znam sta ce vam ista drugo...
I don't know about angels, but it's fear that gives men wings!

OKi

#571
Citat: Steel_Stallion poslato 19 Mart, 2016, 14:36
navigon i lucky patcher da ga "kupis" ja ljudi ne znam sta ce vam ista drugo...
Kolega !! Prosveti nas. Napi¹i , pojasni .

bigbad86

Jel moze neka pomoc oko Rootovanje telefona? Imam model Android (Jelly Bean 4.1) ZTE Blade V 1GB RAM, Quad Core 1.2Ghz, GPU Adreno 203, i ima SAMO 4GB interne memorije, da stvar bude gora, dostupno korisniku je samo 2GB. Da stvar bude JOS GORA, tih 2GB je particionisano, tako da imam samo dva puta po 1GB. Ovaj jedan GB mogu da koristim za muziku ili storage slika ali problem je ovaj drugi na koji idu aplikacije. 200Mb face, 70 Messenger, 60 viber, google maps, blic, Poker, You tube ovo ono i lako se nakupi 900Mb i telefon baguje. Dabih bilo sta updatovao moram da obrisem data sa svih aplikacija, updatujem pa se opet logujem u aplikacije. Mnogi "bloatware" sam disablovao ali on je i dalje na aparatu i zauzima prostor. Skinuo sam ovaj program koji sam nasao za ZTE, ali me strah da nesto greskom ne sjebem pa "brikujem" telefon. Ako neko ima savet sta kako da radim, ili mozda neki drugi program, otvoren sam za savete ili uputstva. Znaci ne zelim nikakva overklokovanja ili instalacije custom ROM-ova, interfejsa ili slicno, samo hocu da pobrisem neke gluposti koje mi stoje disablovane od pocetka koriscenja telefona.
Program koji sam skinuo i cekam da pokrenem je:
https://www.oneclickroot.com/device/zte-blade-v

Darko

Da , Oki , kad je kupis onda je bas top navigacija... Ima i glas i onu foru kad je stavis na tablu , reflektuje sliku na soferku pa gledas navigaciju direkt na soferku , i jos dosta dzidza badza...

Odlicna navigacija , ali odlicna ... Kupi slobodno

bigbad86


Steel_Stallion

@bigbad86

rootuj ga kako znas i umes, moj savet ti je da ukucas model telefona i posle toga XDA. XDA je najpopularniji forum za telefone (sto se tice "hakovanja") nadji sta ti odgovara i opal po rootu. posle toga instaliras titanium backup i lucky patcher. uz pomoc lucky patchera otkljucas sve moguce modifikacije za titanijum backup pa tu mozes svega da se igras sto te zanima.

@ oki

http://www38.zippyshare.com/v/CFmRsXrf/file.html

isntaliraj
downloaduj extra stvari i uzivaj
I don't know about angels, but it's fear that gives men wings!

OKi

Citat: Steel_Stallion poslato 20 Mart, 2016, 22:45
@ oki

http://www38.zippyshare.com/v/CFmRsXrf/file.html

isntaliraj
downloaduj extra stvari i uzivaj
Hvala!  [clapp] [thumb_up]
Radi fino za sada (par malih provera). Jedino je ¹teta ¹to nema srpski, pa slu¹am na ovom OKUPACIONOM jeziku (engleskom) :P

Steel_Stallion

Citat: OKi poslato 22 Mart, 2016, 21:43
Citat: Steel_Stallion poslato 20 Mart, 2016, 22:45
@ oki

http://www38.zippyshare.com/v/CFmRsXrf/file.html

isntaliraj
downloaduj extra stvari i uzivaj
Hvala!  [clapp] [thumb_up]
Radi fino za sada (par malih provera). Jedino je ¹teta ¹to nema srpski, pa slu¹am na ovom OKUPACIONOM jeziku (engleskom) :P

Ja sam propoutovao ceo baltik od engleske do rusije, istocnu obalu us i kanadu bez interneta i ova navigacija je mi je jako pomogla.
I don't know about angels, but it's fear that gives men wings!

dani-dax

da li neko ima instalaciju Igo aplikacije za android sa rezolucijom 720x1280?
treba mi instalacija ima na netu samo ruska verzija nece da prebaci jezik na engleski ili srpski

Glava Dole

Imam ja, tu rezoluciju je imao stari idol ultra... da ostavim mape here 2014 ili contrast 2009 za srbiju i hoces jos neku zemlju evrope(da ne cekam 100god da se uploaduje sa svim zemljama)...