Glavni meni

Software za vas android telefon

Započeo UFF, 11 Januar, 2012, 09:34

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

DaChaS

Pola srbije u strahu svi na telefonu cuvaju drzavne tajne od opste vaznosti za google i ciu  [rofl] [rofl] [rofl]

Darko

A sta ce nekome tvoji kontakti majke ti ?!?

Meni tako funkcionise gmail zadnjih sto god i nista.. I neka neko kopira kontakte , sve ce djoku da mi nakrivi

A i kalendar ... Evo nakrivio mi se ... Sto, da nece da vidi gde nastupam ? Hahahahah

castor

Pa u tome je poenta, boli njih kurac za tebe i tvoje kontakte i ono ¹to ti ima¹ na telefonu. Pa ne mogu oni da prate 4 milijarde ljudi...
It's the ride that matters, not the bike…

Darko

Pa znam , to ti pricam...te se brinu da ce na google da im neko mazne kontakte , te slikaju motore i brisu tablice , te se boje za you tube kanale...aj jbt,opustite se malo ..

Haaaaarp :-)

lord_oblivion

Æuti, Koleta na'vatali preko YT pa ti vidi  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Darko


OKi

Citat: Darko poslato 03 Februar, 2016, 18:22
Imam ja ...
Mo¾e¹ da mi po¹alje¹ kolega?Kontaktirao sam te i na PP  ;D [flashing]

Darko

Jaooo brate moj , tek sad vidim da ti nisam odgovorio. Cim doddjem danas s posla saljem ti link

OKi

Neæeee.  [veryangry] Do sad instalirao na 5-6 telefona , ali sada negde gre¹im, gde ??? Telefon ima nezgodnu rezoluciju (LG Spirit H440 LTE), pa se de¹avalo ovo  [panic]



Nakon ¹to mi je DARKO poslao instalaciju za sve rezolucije dobio sam ovu poruku  [flashing]


Na SD kartici napravim folder >>IGO<< i tu kopiram ovo



Darko

verovatno ti je memorija telefona vec podeljena na dva dela , pa se gubi na SD kartici  ( tako je i kod mene na tabletu ) .. stavi je na internu memoriju i pokreni app i bice ok

OKi

Poslu¹ao sam te stavio na internu memoriju u napravljen folder IGO
i dobio ovo 



[samoubistvo]

Darko

nesto ne radis dobro ... jos jednom drugu je ovo izbacivalo al zaboravih kako je resio...

pazi ovo , kad povezes tel i komp jel ti izbacuje dve particije interne memorije ili jednu ? ( znaci ne SD , nego bas interna ) ...

ako izbcuje dve , probaj jednu pa probaj drugu ... na jednu od te dve mora da radi...

delio sam ovo vec sigurno 10-orici drugara i svima radi ...

MIGE

Citat: OKi poslato 09 Mart, 2016, 19:17
Poslu¹ao sam te stavio na internu memoriju u napravljen folder IGO
i dobio ovo 



[samoubistvo]

izbrisi igo i na telefonu i na kartici...imas dve opcije...
1.sa kompa na mem.karticu prebaci igo fajl i nemoj praviti nikakve precice..iskljuci tel sa kompa i na mem.kartici potrazi igo fajl..udji i kopiraj samo instalaciju igo apk. na memoriju telefona...znaci samo igo bez mapa i ostalih sranja..tel bi sam morao da nadje putanju...
2.kompletan igo folder prebaci na mem.telefona i onda instaliraj

Darko

Pa to , i ja bi rekao da ce biti br 2

OKi

#554
Citat: Darko poslato 09 Mart, 2016, 22:14
ako izbcuje dve , probaj jednu pa probaj drugu ... na jednu od te dve mora da radi...
..
Jedna interna



neæe ni pod 1 ni pod 2.
Sve izbrisao (formatirao mem kart.)
izbacuje mi ovo






Kao ¹to rekoh do sada sam vi¹e puta instalirao, i ubaciva-menjao mape. Danas sam i na drugom telefonu, pobrisao-deinstalirao na lg 65 i sve ¹ljaka , dodu¹e ne ovaj isti igo , ali taj koji imam za L 65, ne pa¹e za LG Spirit.
Postoji neka zajebancija i to ti je >> program, telefon ili neka duga sitnica
:'( :'( [veryangry] [veryangry] [samoubistvo]





Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

MIGE


OKi

Citat: Joker poslato 10 Mart, 2016, 21:36
A da instaliras ti Here?
Jbg, moraæu. Imao sam ga na Lumiji. Ne¹to mislim da mene ipak hebe ovaj Lolipop ili kako se ve¾ zove usta ga hebem !

Darko


Nika

http://www.mobilnisvet.com/forum/viewtopic.php?f=66&t=25235&start=60

Radi najnormalnije na svakom kitkat romu. Skoro sve custom 4.4.2 romove sam probao i uvek je radio.

Pronadjite sys.txt pa tu modifikujte putanje. Pronadjite deo gde pise
[folders]
linked_root_list="/storage/extSDCard/iGO /storage/sdcard2/iGO /sdcard2/iGO /sdcard/external_sd/iGO /ext_card/iGO /mnt/_ExternalSD/iGO /mnt/emmc/iGO .......itd.
Kao sto vidite ovo je lokacija iGO foldera.

Zasto je ovako iGO napravio? Pa jednostavno zbog velikog br. uredjaja, jer svaki uredjaj ima poseban naziv za internu i externu memoriju.
Recimo ExtSdCard je sd kartica kod nekih samsunga. Kod zte sdcard itd.