Glavni meni

Novosti za sezonu 2012.

Započeo Gašpar, 09 Januar, 2012, 18:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar


Radanovic


Brrka

Da :D

A sutra ce biti jos jedno iznenadjenje :D

ЯЭВОЛУТИОН

obicaj je da se ti oklopi za trke rade monobloku...zasto su tvoji u segmentima....zbog lekse zamene delova kod oranja i lova na zercove ili tako traze vozaci....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya


Brrka

To sve zavisi od modela do modela i od proizvodjaca koji je pravio kalup ali vecina novih modela se sada pravi ovako iz segmenata.
Iksreno i meni se vise svidja da bude iz dva dela umesto iz cetiri (i meni je mnogo lakse da za istu cenu pravim dva velika dela umesto 4 mala) ali po novom pravilniku Alpe Adria oklopi moraju biti iz 4 dela iz ne znam ni ja kog razloga.
A inace za ZX10R sam u decembru pravio oklope iza Endurance trke i iz dva dela su i imaju otvore za farove (zbog nocne voznje) ali se mogu zatvoriti tako da za nov Kawasaki ZX10R imam dve vrste oklopa u ponudi.

[attachment deleted by admin]

ЯЭВОЛУТИОН

ma meni je monoblok za trke normalniji ,jer ga fiksiras na manje mesta za ram a ostaje cvrst....ovo iz komadica sve landara, pa moras sto nosaca da pravis....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Brrka

E da znas da za divno cudo ne mora nsita da se pravi.
Gore maska ide na nosac, stranice se srafe isto u postojeci nosac ili u ram, korito ide na 2 mesta u ram plus sve ide jedno za drugo i nema nista da landara da mora da se doradjuje.
Mada je i po meni mnogo prakticnije da budu ovako samo gornji i donji deo ali novi pravlilnik alpe adria kaze drugacije  [neampojma]



Vule

Manje vi¹e, momci su uzeli titule na motorima stari po par godina,ne?
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Brrka

 [yahoo]

[attachment deleted by admin]

milos ghost

ali to je i dalje poslednji model r6, i da kupi model iz 2012god, nece biti brza nego ona iz 2008.....

Brrka


Vule

Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Gašpar


Kengur

Sta ima Zeljko sve na Hondi? Osim ovoga sto se vidi naravno...

Gašpar

Kada je preuzimao, rekao je da ide samo ono osnovno, tj ono sto se vidi... Da li je uradio jos nesto, ne znam...

Brrka

Predpostavljam da ce ovu Hondu spremati u Holandiji kao i prethodne motore.

Radanovic

Prisustvovao sam razraðivanju Honde  :D
Koliko sam shvatio , motor je 90 % serijski