Glavni meni

Nase slike iz urgentnog

Započeo UFF, 09 Januar, 2012, 17:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jerej

Citat: K_A_W_A poslato 09 Januar, 2012, 18:52
Na prvoj slici je motor kada je nastradao moj drugar Flavijus iz Rumunije. Klizanje motora preko 250m. Spustao se sa Mosta Slobode prema Z. Stanici u NS na Bulevaru.
Na drugoj slici je Moj drugar Zeljko, koji je digao motor na zadnjak i na pesackom mu zadnji tocak prokliza i prevrne se.
Na trecoj je motor Marka Cenejca 2010. Vozio je iza mene pored sajma u NS i vozilo sa parkinga mu je izletelo.
Na cetvrtoj slici je drugar Jero, svi ga zanju u NS. Pad nista narocito, ali posledice velike. Operacija i dug oporavak.


jesi ti ovaj plavi na slikama?

Gašpar

Nije, to je Gregor. Onaj momak sto ima zadnjak masinu...

Taraba

Citat: YoYa poslato 10 Januar, 2012, 23:49
Tarabicu cekam nase slike!


Evo, evo,sramota me... ovi se svi polupali a meni ni¹ta :D



[attachment deleted by admin]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Na istoj slici jedan od Lazica i moj mladji naopaki brat, dobro se nije strop srusio... :D Za to vreme sam se vozikao tarabinim traktorom po gradu...  [rofl] [rofl] [rofl]

edit:
mladji naopaki je pravo iz urgentnog dosao na Zvezdaru po motor...  [ludak] [rofl]


Plazma Keks

pa fala bogu, normalan covek.  ;D

Lazic


Plazma Keks


Taraba

Pu pu daleko bilo...
Zar nisam tebe ja veæ nosao, a? [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks


Lazic


Gašpar


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


despic

sta je tarabicu...ko te diro?
klasican divljak

Abdullah100k

Ja nisam nikad pao sa motora a vozim vec 30 godina.
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

grber

Evo i mojih od pre pet godina... posle urgentnog...  [slomljenzid]


RRa¹ko


mkt

vidim oprema odradila svoje  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

grber

 ;D ;D
jakna + kaciga + rukavice, dole trenerka... nije bilo mnogo brzo, al je ipak bilo  [bolnica]

AndreyRR

lele sta bi bilo bez svega toga