Glavni meni

CRM250 vasa iskustva ?

Započeo srx, 21 Novembar, 2010, 19:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srx

Ovako interesuje me da li neko ima ovo cudo da moze da napise koju rec ili ako ga je vozio. Konkretno me interesuje model 1997 god. Najvise me interesuju utisci u voznji i odrzavanje. Ako znate kako se krecu na trzistu ni to nebi bilo lose. Ako nije temi mesto ovde prebacite :)
Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)

TT600

Vozio i razocarao se  [doh]
Taj primerak nije bio u najsretnijem stanju ( a neverujem da ces ga naci u dobrom stanju ) ali jos uvek sam pod utiskom razocarenja ( a ima vec godina ipo )

Lazic

Daj, bre TT600, nije kraj sveta, oraspolozi se malo... [rofl]

zodiac

CRM je street legal varijanta CR serije, obicno sa nesto oslabljenim agregatom, ostalo je manje vise isto sve sem signalizacije. Nije mi poznato da postoji CRM 250, samo 125 sam vidjao (i imao).
Prijatelj je zao drug

zodiac

Uh, sad vidim da ima, ja bih to rado posedovao. Taj koji gledas je MK3, najbolji ram i vesanje, to je provereno na CRM 125. Sve sto mi je kod mog CRM-a falilo bio je snazniji agregat. CRM 250 je idealan.
Prijatelj je zao drug

Gavrolini

trebalo bi da ima snage kao dobra full cross 125ccm samo malo bolje rasporedjenu  i malo vise snage na mali obrtajima. Nisam nikad probao crm250 ali jesam 125 i blago receno je bedan. I nema bas nikakve veze za CR250...

TT600

Probao sam i dobar primerak CRM125 ( ali je cena bila zestoka )  i to 15 dana posle CRM250 i mnogo bolje je isao taj od 125
Nije ni meni imalo logike, ali posle videh da su uvezeni samo 3 kom iste bije - CRM 250- i sva tri u jadnom stanju
I ja sam se zalepio tada za taj model ( iako je boja bila - Da ni juga ne ofarbas u nju  [ljutko] ) i na slikama su besno izgledali, sto neko rece, jako ogibljenje ( Shova ) dobar ram,... ali u voznji katastrofa, kriv ram, lufta na sve strane, shova ne curka nego pisa . Od 30 motora sto tada probah ( kupovao klincu i sluzbenim kombijem obilazio Srbiju ) taj je bio u najlosijem stanju, pa i za 100 e da mi ga je poklonio bar jos 1000 da se dovede u vozno stanje ( bez ruku majstora )  [blahblah]

zodiac

Citat: Gavrolini poslato 24 Novembar, 2010, 09:25
trebalo bi da ima snage kao dobra full cross 125ccm samo malo bolje rasporedjenu  i malo vise snage na mali obrtajima. Nisam nikad probao crm250 ali jesam 125 i blago receno je bedan. I nema bas nikakve veze za CR250...

Kako koji. Moj je fabricki imao 28KS, RR je varijanta, i to se tera odlicno i ide odlicno. CRM 125 se proizvodio u varijantama od 17, 22 i 28KS.
Prijatelj je zao drug

Gavrolini

koliko sam ja nasao podatke 250ccm ima 40ks a toliko ima 125ccm full cross

zodiac

Da, CR 125 ima 41KS. Ali ovo za manju snagu kod CRM-a ima logike, ipak je motor namenjen i za voznju van off-a, zamisli da treba da teras po gradu 56KS iz jednog dvotaktnog cilindra. Ono sto je mnogo bitnije je obrtni moment, a to je sigurno na strani ovog od 250ccm. Moj CRM je bio malo prehisterican za voznju po gradu, moras stalno da ga lozis, ne vuce uopste ispod 7k rpm. 250 je prava merka, a mozes i da ga nasviras na 50+ KS, ako ti se divlja samo po terenu. Po meni je 250 bolja kupovina od 125, samo je pitanje gde ih ljudi iskopavaju uopste, ja nisam video nikad kod nas nijedan na oglasima. CR da, CRM ne.
Prijatelj je zao drug

srbac

To sam i ja ganjao pa sam na kraju uzeo o Husqvarnu WR 250. Lepo ide vuce vec od 2500 obrtaja otprilike a negde oko 4000 podivlja tako da je jedva savladam. Marzzoki magnum vile, Shova amortizer, Excel felne, Mikuni TM 38 karb. Vozam se sa drugarom koji vozi KTM 525 exc r, ne moze mi pobeci.
Ali on potros skoro duplo goriva uglavnom manje.Prezadovoljan sam, bez kvarova, jedino plocice koje pasuju od skutera RMSove, 600 din Eto

TT600

Citat: srbac poslato 10 Decembar, 2010, 11:27
To sam i ja ganjao pa sam na kraju uzeo o Husqvarnu WR 250. Lepo ide vuce vec od 2500 obrtaja otprilike a negde oko 4000 podivlja tako da je jedva savladam. Marzzoki magnum vile, Shova amortizer, Excel felne, Mikuni TM 38 karb. Vozam se sa drugarom koji vozi KTM 525 exc r, ne moze mi pobeci.
Ali on potros skoro duplo goriva uglavnom manje.Prezadovoljan sam, bez kvarova, jedino plocice koje pasuju od skutera RMSove, 600 din Eto
Odlican izbor, nego gde si je nasao, i ona spada u retke primerke ?

srbac

Na sajtu polovniautomobili, bio oglas marta meseca ove godine, BG, 1500e na ime, i odmah sam ga registrovao. Trosi oko 5 na asfaltu a u terenu 8-10l ali zato ide za sve pare.
   Dvoumio sam se u vezi onog KDX 250 iz Palanke . Eto

Kengur


srbac


srbac


srbac

Staje u 307 karavan, samo skinem prednji tocak, milina za transport.

srbac

EVE crm 250 SLIKAO SAM LETOS U KOTORU

srbac


srbac