Glavni meni

Strani Butt & Boobs

Započeo Kengur, 17 Oktobar, 2010, 22:38

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Major


Hohštapler

...dajte sad ne¹to da gledam da se rasanim...   [zev]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gašpar

Citat: Joker poslato 23 Novembar, 2012, 02:40
Cekaj da i ja nesto kazem ovako pijan... Znaci, mozda ja jesam od skoro neki SuperMod ovde, postaljen da pomazem ljudima koji su stavili oivaj forum na noge i digli na ga ovaj nivo, i hvala im na tome posto da nema ovog foruma verovatno ja ne bih bio ni na jednom (a ne daj Boze na BlowJob-ersima) i upoznao ovoliko dobroh ljudi ali to sve sada nije bitno za ovu pricu... Ja sam jedino aktivan na ovom forumu i drugi me ne zanimaju i zato stvarno zelim da ovo funkcionise na najbilji nacin. Ono sto smo svi naucili posle dve godine druzenja i napisanim brdo reci i postova ovde je da IPAK nek=a pravila moraju da postoje... A to su osnovna ljudska pravila postovanja drugih clanova i domacina ovog foruma... Sta to znaci... Ako je domacin rekao da se izujemo, izujmo se... Ako je domacin rekao da neka nasa misljenja koja nisu primerna zadrzimo za sebe, zadrzimo ih... Znate koliko je meni puta doslo da napisem nekome da mi se napusi qrca i da nekom ja napisem ono sro zaista mislim ali sam islulirao ne zato sto mislim da sam ja bolji od toga, boli me bas q  za to, nego sto znam da ovo nije mesto gde treba to da uradim... I pogresio sam par puta jer sam pogresno doneo zakljucak da je to tako kako izgleda... Ne CBRR1, nije to upuceno tebi, rekao sam ti i preko pp-a, zaista sto se tice nekih stvari delimo isto misljenje, ali moramo da pazimo sta i kako se obracamo sto se tice nekih stvari... To je ono sto mi postujemo ovaj forum, MI koji provodimo 23 sata na njemu! Jebe mi se kako ko ima misljenje o meni, ja to ne mogu da menjam, a jos manje zelim, ja znam kako ja imam miselje o pojedincima zbog koga sam ovde, kako imam misljenje o ovom forumu generalno, i to je ono sto me drzi i sto me tera da svaki dan provedem ko zna koliko sati ovde... Da ne patetisem jer preterano kenjam kada sam pijan, poenta ovog mog kenjanja je sledeca. Posto mi je data ta mogucnost, da ne kazem vlast, da sprovodim ova pravila foruma, koliko god ona mala bila, a jesu mala, nikome nisu teska da ih nauci, NIKO ali BAS NIKO ih nece zaobici, bar sto se mene tice... Eto, toliko od mene a vi kako hocete...  [cheers] [cheers]

U fazonu

https://www.youtube.com/watch?v=nXOUNhGjKU0



Kengur

 [rofl] [rofl] [rofl]

Joj Boze, obozavam ove ljude... hahahhahahahahhahhahahahah  [rofl]


ps. Jbg, okacio sam link, jer kuci trenutno provodim 7 sati, a tada spavam... A onaj link mi zanimljiv, pa ko ima vremena nek kaci i skida... :) Jbg, sorry

Joker

Dingospo Joker stvarno ne treba da pije... Vi ste i dobro prosli... Jutros kada sam ustao i setio se sta sam ja sve slao sinoc i kome, pa pozivi... Meni treba sve oduzeti kada se napijem.. Kljuceve, telefone, tastaturu SVE!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] :o

©to bre, ba¹ si bio umeren... :-*

zemunboy


mareskin

Citat: Joker poslato 23 Novembar, 2012, 11:50
Dingospo Joker stvarno ne treba da pije... Vi ste i dobro prosli... Jutros kada sam ustao i setio se sta sam ja sve slao sinoc i kome, pa pozivi... Meni treba sve oduzeti kada se napijem.. Kljuceve, telefone, tastaturu SVE!

Lako je vama. Ja jo¹ poku¹avam da shvatim za¹to je uvreda kad nekome ka¾e¹ da je "bilde" od milo¹te bilder. I ja sam desetak godina bildovao i nikad mi nije smetalo ¹to me zovu bilder [neampojma]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gašpar


Joker

To se odnosilo na admin deo.. :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gašpar

Pa to je Admin tema, to nije tajna da postoji. Ne znam ¹ta ti je èudno?  ;D

Evo Jokeru i tebi jedan Q  :-*

mareskin

Citat: Gašpar poslato 23 Novembar, 2012, 12:54
Pa to je Admin tema, to nije tajna da postoji. Ne znam šta ti je čudno?  ;D

Evo Jokeru i tebi jedan Q  :-*

Čudno mi je što nemam pristup :D Koliko ono beše piva košta admin nalog?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kengur

Mlogo, za sad ga jos niiko nije pazario.... :)
4 osnivaca, 4 admina.... :) Jos sgraso otisao u dubai, zamisli tek njemu koliko bi morao da platis... A ne pije alkohol, samo sok od sargarepe...

mareskin

Citat: Kengur poslato 23 Novembar, 2012, 13:11
Mlogo, za sad ga jos niiko nije pazario.... :)
4 osnivaca, 4 admina.... :) Jos sgraso otisao u dubai, zamisli tek njemu koliko bi morao da platis... A ne pije alkohol, samo sok od sargarepe...

Auuuuu, 4 ortaka i jo¹ se niste posvaðali?!? :D Ja iz vi¹edecenijskog iskustva znam da ni jedna ortaèka firma nije opstala (ostac i sin, dva brata, kumovi itd.). Al neæu ja da zavaðam ;D

Zar nije zabranjeno konzumiranje alkoholnih piæa u Dubaiju?

Bez ¹ale, nije nimalo lako biti admin na forumima. Za to treba vremena i ¾ivaca.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

CBRR1

Citat: MIGE poslato 23 Novembar, 2012, 10:08
Citat: CBRR1 poslato 23 Novembar, 2012, 09:08
Moram priznati da je gospodin Joker totalno u pravu...Samo moram ovo jos da napomenem da Vam nije ispravno gospodine Jokeru sto konzumirate alkohol jer to utice lose po vase zdravlje...Srdacan pozdrav,do sledeceg posta.
Dragi gospodine CBRR1,da li cete nas udostojiti Vasim prisustvom na nekom od  sledecih mini skupova/dogadjaja,kucnih sedeljki,itd.?hvala unapred na odgovoru ...
Gospodine Mige,naravno da cu dolaziti i pojavljivati se u svim temama a kamoli na skupove,jer Ja kao svaki akademski gradjanin osecam duznost i pomalo grizu savest prema ovim kulturnim i umerenim ljudima sa foruma,do  tada srdacan pozdrav...

Kengur

Ko kaze da nismo :D Isamarao sam i uffa i gasu, samo mi ovaj daleko pa ga cekam... ;)

Trebaju zivci kao strune, pogotovo ovakva prica... ALi Boze moj, niko nas nije terao da se zajebavamo sa ovim... Uostalom, uvek mozes da se okrenes i  odes... Samo je malo tesko jer vec dve godine se drkas oko svega, i upoznas brdo gotivnih ljudi i tako....


AJMO BRE SISE I DUPETA!!!! :)

CBRR1

Citat: Kengur poslato 23 Novembar, 2012, 13:27
Ko kaze da nismo :D Isamarao sam i uffa i gasu, samo mi ovaj daleko pa ga cekam... ;)

Trebaju zivci kao strune, pogotovo ovakva prica... ALi Boze moj, niko nas nije terao da se zajebavamo sa ovim... Uostalom, uvek mozes da se okrenes i  odes... Samo je malo tesko jer vec dve godine se drkas oko svega, i upoznas brdo gotivnih ljudi i tako....


AJMO BRE SISE I DUPETA!!!! :)
Gospodine Kengure napisali ste rec na S i D,to se ne slaze sa etikom ovog foruma,moja duznost je da Vas upozorim inace cete u suprotnom biti kaznjeni...

Kengur

Buraz, ti si odlepio....  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

CBRR1

Citat: Kengur poslato 23 Novembar, 2012, 13:31
Buraz, ti si odlepio....  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Ne nego je to stvar vaspitanja gospodine kengure,zamislite kada bi svi pisali sta bi hteli tipa "bilde" "pusi kurac" na sta bi ovaj forum licio,molim Vas obuzdajte se...