Glavni meni

Strani Butt & Boobs

Započeo Kengur, 17 Oktobar, 2010, 22:38

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Uz duzno postovanje Gospodine CBRR1, reèca "ne" uz rec "pristojan" se pise sastavljeno. Lepo vas molim da popravite taj propust.
Hvala.

CBRR1

Citat: Bori¹a poslato 22 Novembar, 2012, 21:45
Uz duzno postovanje Gospodine CBRR1, reèca "ne" uz rec "pristojan" se pise sastavljeno. Lepo vas molim da popravite taj propust.
Hvala.
Jojj gospodine borisa nekada je bolje cutati posto se nepristojan pise spojeno...!!!

ЯЭВОЛУТИОН

A sta ti gosn CBRR1 trazis u ovoj temi kad si od inostranstva video samo Crnu goru i to iz voza :)
Milomir je za tebe svecki coek
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

Citat: revolution poslato 22 Novembar, 2012, 22:00
A sta ti gosn CBRR1 trazis u ovoj temi kad si od inostranstva video samo Crnu goru i to iz voza :)
Milomir je za tebe svecki coek
Gospodine celavi Ja bih Vas zamolio da se suzdrzite Vasim komentarima,jer ipak je ovo MM forum...

mkt


Bori¹a

Cenjeni kolega CBRR1, ja sam naucen da postujem i ucim od starijih, a po mom iskustvu od X banana zaradjenih ovde na forumu, pocinjem i ja da se privrgavam principima kao Vi.
Bicemo ponos i dika ovog foruma.

CBRR1

Citat: Bori¹a poslato 22 Novembar, 2012, 22:06
Cenjeni kolega CBRR1, ja sam naucen da postujem i ucim od starijih, a po mom iskustvu od X banana zaradjenih ovde na forumu, pocinjem i ja da se privrgavam principima kao Vi.
Bicemo ponos i dika ovog foruma.
Gospodine Borisa Ja nisam Bio danas banovan,a ni juce...Mozete da proverite,na pocetku mog pojavljivanja na forumu bio sam 2puta banovan na 24h...Ovo je moje uobicajno ponasanje,jer Ja nisam bio ovakav pre mog pojavljivanja na MM,ali zahvaljujuci odredjenoj gospodi Ja sam postao ovakav kao sto jesam,posle dugotrajnog boravka na MM...

UFF

a sto si pre neki dan napusio coveka koga ni ne poznajes?
mogao si da napises da je glupo da neko ko je juce dosao na forum proziva starog clana ali ne i da ga nazoves pogrdnim imenom

CBRR1

Citat: UFF poslato 22 Novembar, 2012, 22:14
a sto si pre neki dan napusio coveka koga ni ne poznajes?
mogao si da napises da je glupo da neko ko je juce dosao na forum proziva starog clana ali ne i da ga nazoves pogrdnim imenom
Gospodine Uffe taj covek je punoletan,i ima ruke da odgovori na moj post da je "bilde" tako da nemoj Ti.joj oprosti Vi i pojedinci da mu glumite tatu i mamu...TOLIKO O TOME..I vrdim da doticni ne moze opet da se pojavi i uvredi nekog naseg clana da cu isto odreogovati...

Bori¹a

Citat: CBRR1 poslato 22 Novembar, 2012, 22:12
Gospodine Borisa Ja nisam Bio danas banovan,a ni juce...Mozete da proverite,na pocetku mog pojavljivanja na forumu bio sam 2puta banovan na 24h...Ovo je moje uobicajno ponasanje,jer Ja nisam bio ovakav pre mog pojavljivanja na MM,ali zahvaljujuci odredjenoj gospodi Ja sam postao ovakav kao sto jesam,posle dugotrajnog boravka na MM...

A mozda niste primetili, ja sam malo duze ovde i pravio sam vece probleme, pa sam bio suspendovan vise puta po mesec dana...
Tako da sam shvatio da je pametnije biti kulturan i normalan nego se "kurciti" bez potrebe..

UFF

Citat: CBRR1 poslato 22 Novembar, 2012, 22:18
Citat: UFF poslato 22 Novembar, 2012, 22:14
a sto si pre neki dan napusio coveka koga ni ne poznajes?
mogao si da napises da je glupo da neko ko je juce dosao na forum proziva starog clana ali ne i da ga nazoves pogrdnim imenom
Gospodine Uffe taj covek je punoletan,i ima ruke da odgovori na moj post da je "bilde" tako da nemoj Ti.joj oprosti Vi i pojedinci da mu glumite tatu i mamu...TOLIKO O TOME..I vrdim da doticni ne moze opet da se pojavi i uvredi nekog naseg clana da cu isto odreogovati...

Gospodine borcanac to sto on nije na vasu provokaciju i uvredu odgovorio istom merom u mojoj knjizi znaci samo da je on kulturan covek (za razliku od vas) i da je polozio svoje poverenje u administratore ovog foruma da ce oni umeti da primene odgovarajuce sankcije da se Vase buduce takvo ponasanje ne ponovi

CBRR1

Citat: Bori¹a poslato 22 Novembar, 2012, 22:20
Citat: CBRR1 poslato 22 Novembar, 2012, 22:12
Gospodine Borisa Ja nisam Bio danas banovan,a ni juce...Mozete da proverite,na pocetku mog pojavljivanja na forumu bio sam 2puta banovan na 24h...Ovo je moje uobicajno ponasanje,jer Ja nisam bio ovakav pre mog pojavljivanja na MM,ali zahvaljujuci odredjenoj gospodi Ja sam postao ovakav kao sto jesam,posle dugotrajnog boravka na MM...

A mozda niste primetili, ja sam malo duze ovde i pravio sam vece probleme, pa sam bio suspendovan vise puta po mesec dana...
Tako da sam shvatio da je pametnije biti kulturan i normalan nego se "kurciti" bez potrebe..
Gospodine borisa taj Vas sleng "kurcenje" je skup sport,ali neko od nas zna to dobro na ledja da ponese,tako da,ovo moje ponasanje je kontraprodukt na svu ovu sprdnju na rec "bilde',jer kao sto mi se ljudi javljaju i kazu zasto tebe,kad ima ljudi koji su gori i od tebe i svih nas,ali,pojedinci se pronalaze u mojim postovima i mom ponasanju,pa se uvrede.a zasto gospodine Borisa,to bih i Ja voleo da znam...

CBRR1

Citat: UFF poslato 22 Novembar, 2012, 22:24
Citat: CBRR1 poslato 22 Novembar, 2012, 22:18
Citat: UFF poslato 22 Novembar, 2012, 22:14
a sto si pre neki dan napusio coveka koga ni ne poznajes?
mogao si da napises da je glupo da neko ko je juce dosao na forum proziva starog clana ali ne i da ga nazoves pogrdnim imenom
Gospodine Uffe taj covek je punoletan,i ima ruke da odgovori na moj post da je "bilde" tako da nemoj Ti.joj oprosti Vi i pojedinci da mu glumite tatu i mamu...TOLIKO O TOME..I vrdim da doticni ne moze opet da se pojavi i uvredi nekog naseg clana da cu isto odreogovati...

Gospodine borcanac to sto on nije na vasu provokaciju i uvredu odgovorio istom merom u mojoj knjizi znaci samo da je on kulturan covek (za razliku od vas) i da je polozio svoje poverenje u administratore ovog foruma da ce oni umeti da primene odgovarajuce sankcije da se Vase buduce takvo ponasanje ne ponovi
Gospodine Uffe,taj BILDE koji nije odgovori,nije zahtevao Vase poverenje,nego ga citaj tj deri se BOLI KURAC za ovaj forum,i tako kad se pojavi opet takav neki BILDE jednom u sto godina,dobro razmislite da li je kulturniji i bolji tamo neki CBRR! koji je 23 sati aktivan na forumu i van njega vezano za ljude sa foruma ili neki NEDOJEBANI MAJMUN kojim vi siljite kurac na cbrr1...razmislite dobro...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   I bre boli me kurac za tamo nekog majmuna,i e da aj dajte babanu na 5 godina..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bori¹a

Samokontrola gospodine CBRR1, samokontrola... ;D

CBRR1

Ako se stice poverenje kod admina na neodgovaranjem na jedan post,a ne ucestvovanjem na sve zivo,onda ok...e uffe uffe uopste ti predasnji post nije na mestu,e sad sam mrtav ozbiljan...

Bori¹a

Polako cbrr1 brate nemoj da se nerviras, kako bi ti podneo tovarenje za kompresiju koju su me jahali preko 15 strana dok mi neki nije rekao na PP u cemu je fora...

Milomir27

Citat: revolution poslato 22 Novembar, 2012, 22:00
A sta ti gosn CBRR1 trazis u ovoj temi kad si od inostranstva video samo Crnu goru i to iz voza :)
Milomir je za tebe svecki coek
e neka si mu rekao :)

UFF

Pravila su pravila (ko god on bio)
Ako ne mozes da se kontrolises onda snosis posledice  :-*

Sipmle as that



evo i pesma za tebe da se smiris (deo pesme 3:10 u kojoj kaze  "temper temper"  ;) )


Eminem - Guilty Conscience ft. Dr. Dre

CBRR1


UFF

sad se gasa nadrkao na tebe i pita sto ti nisam dao bananu i sad si se sjebaaaaaoooo :)