Glavni meni

Strani Butt & Boobs

Započeo Kengur, 17 Oktobar, 2010, 22:38

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Dajte bre ljudi,ako Boga znate,ukinite ovu temu vise....!!!!Nije mi bre dobro od ove picetine,kad vidim sa kakvim medjedom meni vek prodje [facepalm]....ima da se razvedem i treci put zbog vas bre!!! [glavazid]...daj neke debele...brkate...odvratne....da  posle,kad pogledam ovu moju,kazem...WOW...!!! :o



mkt

Citat: bokililic poslato 09 Jul, 2012, 01:00
Dajte bre ljudi,ako Boga znate,ukinite ovu temu vise....!!!!Nije mi bre dobro od ove picetine,kad vidim sa kakvim medjedom meni vek prodje [facepalm]....ima da se razvedem i treci put zbog vas bre!!! [glavazid]...daj neke debele...brkate...odvratne....da  posle,kad pogledam ovu moju,kazem...WOW...!!! :o
evo necemo vise
samo jos  ove dve  ;D ;D ;D

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Gašpar

Citat: mkt poslato 10 Jul, 2012, 03:28
Citat: bokililic poslato 09 Jul, 2012, 01:00
Dajte bre ljudi,ako Boga znate,ukinite ovu temu vise....!!!!Nije mi bre dobro od ove picetine,kad vidim sa kakvim medjedom meni vek prodje [facepalm]....ima da se razvedem i treci put zbog vas bre!!! [glavazid]...daj neke debele...brkate...odvratne....da  posle,kad pogledam ovu moju,kazem...WOW...!!! :o
evo necemo vise
samo jos  ove dve  ;D ;D ;D

Koja od ove dve je kom¹inica? :D

mkt

ni jedna
ova je bolja  ;D





monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

mkt

rezervisi ciscenje za ceo dan

zemunboy

Citat: mkt poslato 12 Jul, 2012, 02:10
rezervisi ciscenje za ceo dan
kakva mu je soba, nije dovoljan samo jedan dan :P :P :P

monsterbnt

#2234
Pa da. Treba bar jedno nedelju-dve-tri.... Pa kuhinja, pa dnevna soba..... Lako ja napravim haos za nju ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Smrt SVIMA!!!!

despic

Moze i za mene neka debela..volim da se snalazim u divljini
klasican divljak

UFF

2-3 nedelje svaki dan istu?
ne hvala pa kakva god da je  [nono]

zemunboy


UFF

cak ni nju :)

volim pasulj ali ne svaki dan jbg

despic

A nisi ga drko 5 puta dnevno ko klinac
klasican divljak