Glavni meni

Strani Butt & Boobs

Započeo Kengur, 17 Oktobar, 2010, 22:38

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


joka

Ovakvu je opasno dr¾ati kuæi!

kide

©ta æe ti,kad nema desnu nogu !

sasajan

Citat: kide poslato 27 Januar, 2012, 02:01
©ta æe ti,kad nema desnu nogu !
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]Ti si car!

mkt







Joker

Aj da podjednostavim za one koji izgleda nisu shvatili moj post, kada sam rekao da su to dve teme gde ne idem na "End" to je znacilo na teme koje sam vec procitao i gde ja ucestvujem pa da zadnju stranu ne bih citao ponovo idem jednostavno na "End" pa pogledam koji je zadnji post i nastavavljam gde sam stao... A u ove dve teme to ne radim iz razloga da bih pogledao slike ponovo...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Joker

Citat: AndreyRR poslato 26 Januar, 2012, 19:20
joker samo slike gleda,ne zna da cita on  ;D ;D ;D

Meni moja majka sve cita!! :P ;D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

AndreyRR

kad si u bukvaru stigao do E
reko E dokurca i bacio sve  ;D ;D

UFF

Citat: Joker poslato 27 Januar, 2012, 12:40
Aj da podjednostavim za one koji izgleda nisu shvatili moj post, kada sam rekao da su to dve teme gde ne idem na "End" to je znacilo na teme koje sam vec procitao i gde ja ucestvujem pa da zadnju stranu ne bih citao ponovo idem jednostavno na "End" pa pogledam koji je zadnji post i nastavavljam gde sam stao... A u ove dve teme to ne radim iz razloga da bih pogledao slike ponovo...

newsflash

kliknes prvo na Poruke od pro¹le posete

i onda kad se pojave teme ne moras da kliknes na njih vec na samo ono zuto (magicno) dugme (da, da ako niste znali to jeste dugme a ne samo obavestenje) na kome pise NOVE i odvede te u toj temi tacno do posta do kog si prosli put stigao
Mnogo brze i lakse nego da ides do kraja pa citas unazad pitaci se gde si juce stao

Joker

Mogao sam sutra da umrem a da ne saznam za tu foru...  [facepalm]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Pop


"Грме танки џефердари..."


AndreyRR


mkt


joka

mkt, kod tebe treba da stoji jo¹ jedno polje, gde pi¹e, uvek dobar post!   [thumb_up]  [clapp]       [cheers]

mkt

mislis uvek dobre zenske ahahhaha  jbg al samo na kompu   [facepalm]