Glavni meni

Strani Butt & Boobs

Započeo Kengur, 17 Oktobar, 2010, 22:38

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


UFF

Citat: stilgar poslato 06 Februar, 2018, 16:06
Citat: UFF poslato 06 Februar, 2018, 11:17
ok da zaboravimo intelekt
navatas nesku savrseno gradjenu i sta kad ga metnes a ko da si bacio virslu u hodnik?
ko da si ga gurno u jamu od lifta ili stavio kroz otvoren prozor?  [rofl]
i u drugu rupu takodje, a ne ume ni felacio da odrati kako treba, sta onda
onda kupis VEP da ti zivot bude lep :) il ako ti je mekan i kratak kupis BMW i nemas problem dahtace ko da oseca nesto u hodniku :)  [rofl] [rofl] [rofl]

ti to za vep iz iskustva jer ti prestao da se dize u starosti? :D

sa nekom je jednostavno savrseno svaki put a sa nekom drugom srednje zalosno i uglavnom taj osecaj nema veze ni sa njenom gradjom ni tehnikom nit sirinom ribice
zato i kazem dzaba se lozimo na fotke kad je uzivo druga prica i ne znas dok ne probas

zato treba probati sto vise  ;D



milomir22

Citat: monsterbnt poslato 06 Februar, 2018, 09:53
Pitam bas pre neko vece drugara sto startuje gabore na zurci.... Kaze mnogo se bolje jebu nego prepicke. Redje je u prilici pa uvek da sve od sebe...


Ima istine u ovome, najbitnija stvar je da devojka nije ustogljena, opustenost, zelja, flert,... Ja kad vidim pojedine kako se ukoce u neku pozu (ne u krevetu, nego inace) i glume ribe, znam da se jebu kao krave, legnu i paze da im se ne razmaze sminka, izguzva kosa, zalomi nokat. Nema od ta posla nista, moze i lepa i zgodna devojka da bude dobra u krevetu, ali ta nije ustogljena u komunikaciji, ne gleda ljude sa visine i ne vodi racuna u svakoj sekundi kakva joj je kosa/haljina/nokti/zubi,  mozda i ja gresim, ali imao sam neke 2 "nazovi ribe'' i od njih nisam imao neke vajde, bolje bilo s nekim malo ruznijim ribama.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mkt


Major


castor

It's the ride that matters, not the bike…

mi¹ko_kolo

Miketa omatorio, krenuo da stavlja cice za matorce! Ova prva prava zimska za nas matore. ;D

mkt

to je to
sed sam, kilav sam i sve mi smeta  [pecanje]

mkt


Hurricane


Glava Dole


zozon


mi¹ko_kolo


dusankobgd

Misi treba dati admin titulu za ovu temu :D :D :D

dusankobgd


Ostoja

Mi¹kove snajke me uvek odu¹eve, zna èovek bre ¹ta pa¹e nama matorcima...
[kralj] [thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Hurricane

Uh dobro je, svojevrsna potvrda da nisam omatorio

mkt


Major

Bogme i Miketa nezaostaje :D

Glava Dole

Kakvi zaostaje, ove lutkice jos sladje za nas mladje :D