Glavni meni

Strani Butt & Boobs

Započeo Kengur, 17 Oktobar, 2010, 22:38

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt



mkt


mkt



UFF

niko da kaze da su fotke jedno, sto muskarce lozi i privlaci obline i zenstvenost

a kad ga stavis onda je skroz druga prica i NIKAD ne znas da li ce biti fenomenalno ili prosecno sranje tj srednje zalosno

da ni ne pominjem psihu i intelekt te zene koji ta riba sa fotke moze da ima ili da nema a to je na kraju ono sto te pored feremona i manje vise izgleda zadrzi pored nje, sigurno ne njeno telo samo po sebi jer to ne moze biti dovoljno

vise puta sam naleteo na spolja gladac a unutra jadac tako da se vise ne lozim na vizuelna sranja bez intelektulane pozadine (mada moras da probas da bi znao a sto neko koga znam stalno govori: ma sta mi tesko :D)

mkt

omatorio si, vreme da se zenis  [rofl] [rofl] [rofl]

PECA BMW

Koliko vidim iz prilozenog on puca na "domacicu" :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hohštapler

...uff ne mo¾e bez emocija... Nije on takav...

😁
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

monsterbnt

Pitam bas pre neko vece drugara sto startuje gabore na zurci.... Kaze mnogo se bolje jebu nego prepicke. Redje je u prilici pa uvek da sve od sebe...
Smrt SVIMA!!!!

zozon

 A da mi promenimo naziv teme u " Strani  Butt, Boobs & intelekt "  ;D

UFF

ok da zaboravimo intelekt
navatas nesku savrseno gradjenu i sta kad ga metnes a ko da si bacio virslu u hodnik?
ko da si ga gurno u jamu od lifta ili stavio kroz otvoren prozor?  [rofl]
i u drugu rupu takodje, a ne ume ni felacio da odrati kako treba, sta onda

friziderdzija

Citat: UFF poslato 06 Februar, 2018, 01:18
niko da kaze da su fotke jedno, sto muskarce lozi i privlaci obline i zenstvenost

a kad ga stavis onda je skroz druga prica i NIKAD ne znas da li ce biti fenomenalno ili prosecno sranje tj srednje zalosno

da ni ne pominjem psihu i intelekt te zene koji ta riba sa fotke moze da ima ili da nema a to je na kraju ono sto te pored feremona i manje vise izgleda zadrzi pored nje, sigurno ne njeno telo samo po sebi jer to ne moze biti dovoljno

vise puta sam naleteo na spolja gladac a unutra jadac tako da se vise ne lozim na vizuelna sranja bez intelektulane pozadine (mada moras da probas da bi znao a sto neko koga znam stalno govori: ma sta mi tesko :D)
'naèi kad diplomira...onda da se jebe... ;D
bez diplome nema umakanja... [nono]

Lone Wolf

Nekad je bilo samo da umoèim... Ne mora ni¹ta da radi.
Sad malo biramo.
Ne znam ¹ta je.
Neæu ja reæi godine.
Не може рај на земљи.

Hurricane

..bla, bla, bla...

slike filozofi

[watching]

PECA BMW

Citat: Hurricane poslato 06 Februar, 2018, 11:44
..bla, bla, bla...

slike filozofi

[watching]

Nema vise slika , vidis sta kaze uff  dzaba ove sto dobro izgledaju kad im je intelekt u pitanju , od sad samo one sa doktoratom ili pak neke koje se bave humanitarnim radom :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hurricane

..aha, evo onda jedna intelektualka


Hurricane


stilgar

Citat: UFF poslato 06 Februar, 2018, 11:17
ok da zaboravimo intelekt
navatas nesku savrseno gradjenu i sta kad ga metnes a ko da si bacio virslu u hodnik?
ko da si ga gurno u jamu od lifta ili stavio kroz otvoren prozor?  [rofl]
i u drugu rupu takodje, a ne ume ni felacio da odrati kako treba, sta onda
onda kupis VEP da ti zivot bude lep :) il ako ti je mekan i kratak kupis BMW i nemas problem dahtace ko da oseca nesto u hodniku :)  [rofl] [rofl] [rofl]

mkt