Glavni meni

Strani Butt & Boobs

Započeo Kengur, 17 Oktobar, 2010, 22:38

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: Koko poslato 27 April, 2017, 11:53
( administrator ) koji treba da postuje svakog clana i njegov doprinos ovom Forumu, a ne da svojim postovima iste rastjerujes. Posto bi se moglo lako desiti da i ovaj Forum postane ( ako vec nije ) kao onaj kojem ne spominjete ime zahvaljujuci administratorima.  8)

moja DUZNOST kao administrator je da komentarisem (u najmanju ruku) kad neko narusava kvalitet foruma kacici neadekvatne fotke nagih zena  [rofl]

to je bilo ono bitno sto sam imao da ti kazem a ono manje bitno je da si se zajebao  [rofl]  u smislu da treba nekog da postujem ili da doprinosim jer ovde jos uvek reklama nema, zarade nema pa me zabole qrac ceo za nekog koga ne poznajem, jer vidis oko jednog se slazemo da bi te postovao trba prvo da te upoznam inace si samo ime iza tastarure, neralno i nestvarno jer subjektivno gledano ako te nikad ne budem upoznao sto se mene tice isto je kao i da ne postojis zar ne?

a ta pravila koja pominjes verovatno vaze za neke druge komercijalne forume ali ovde ne, jos uvek (otvoren sam za finansijske predloge i ponude  [rofl])

Koko

  "u smislu da treba nekog da postujem ili da doprinosim "

Nista, samo da zakljucim da je kod tebe izrazen nedostatak elementarnog kucnog vaspitanja, kao i svuda u danasnje vrijeme. Samo ti uzivaj u svojoj "volonterskoj funkciji", jer kod tebe vazi pravilo: Bolje prvi u selu nego poslednji u gradu.  [rofl]
Ostaj mi u zdravlju i veselju i radi kako mislis, a vrijeme ce pokazati svoje.  ;) [thumb_up]

I jedan post za one koji vole i ovako, a tebi ako se ne dopada gledaj sta ti se dopada.  :D

free image hosting
Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

DebeliZmaj

dobro bre mUFF.. mozda koko vishe voli
golisave muskarce i slichno...
uvek moze da proba da okaci .. pitam se
posle koliko bi ga uminusirali.. cak i lazic
bi ga izminusirao...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

uh ova masna i rutava ... :)
krme/nadla :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

mkt


goranvojska


UFF

Citat: Koko poslato 28 April, 2017, 15:12
8)



ajd ona prva krmaca i nekako ali ovo... pa bolje komsiju nekog da jebes nego to  [rofl]

mada  mige bo to sigurno otresao
Lucky iz zr takodje jer on voli masno
misko kolo sigurno, to mu je fetis :D
a i lord_oblivion garant jer se suprotnosti privlace

mi¹ko_kolo

Ovo uop¹te nije moj feti¹. Nema¹ ti, deèko, pojma!

Lazic

Citat: Koko poslato 27 April, 2017, 11:53
"tebi ovo privlacno?"
Potpuno legitimno pitanje na koje postoje dva odgovora, da ili ne... ;D

Ako nisi primetio, 417 strana se glo¾imo oko toga ko voli kakve ribe ili bi svi jebali sve, sad si ti na¹ao da se vreða¹ k'o seoska mlada... ;D

Nema ljutnje, samo ti stavljaj slike, al' obavezno da budu dobre ribe... ;D

Glava Dole

Pa ova je ko da sad ja utripujem da sam model i ovako dlakav, sa stomakom i strijama krenem da se slikam za casopis [rofl] Aj zamislite taj prizor, lepo ti reko koko... jeste da o ukusima ne treba raspravljati, al nemoj sad bas da preterujes i teras inat, nemoj da mi zgadis ovako divnu temu :)

@mkt, fala, bar bar si malo izvadio prosek i spasio temu, ova plavusica je slatka ko cokoladica ;D  [balavi]


Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Ivicat



Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Jefta


Glava Dole

Jeftoooo arrrrghhhhh sto mi to radis?  [balavi] [balavi] [balavi] :drka: :drka: :drka:

mi¹ko_kolo


Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!