Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

pa iskreno, film je dobar ali nije bas da me njegova gluma ostavila bez reci u tom filmu

Lazic

Ume Kopola da glumi kad hoæe... Bar je umeo...

UFF


Lazic


eclipse4

#4324
Citat: dzimika poslato 25 Septembar, 2019, 11:24
pa iskreno, film je dobar ali nije bas da me njegova gluma ostavila bez reci u tom filmu

gledao film mislim da uopste nije toliko dobar...tema i ideja da inace prica i realan zivot nema puno veze....dosta stvari su lose ispricane ili uopste nisu ispricane.

Lazic


freepartyman

Nikola Skejdy je bankrotirao pre deset godina,zajebao ga je knjigovodja. A nije trosio na kurve vec na zamkove,imao ih je par komada a i u Nemackoj.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic

Èini mi se i neko ostrvo...

eclipse4

Ocigledno je njegov knjigovodj bolje znao s parama nego on sa oruzjem hah

TEEfqd

svaki put kad se spomene nikolas kejdz neko se prosere da ne zna da glumi, jel to neka nova boles postala?

covek je doktor, u 30 sekundi te kupi da ne skidas oci sa ekrana sledecih sat ipo


https://www.youtube.com/watch?v=PDnW5XxjwI8#


to sto je uzimao uloge u drugorazrednim i trecerazrednim produkcijama cemo da zanemarimo, njegov glumacki kvalitet stoji :D

UFF


eclipse4

da se ogranicim , ja sam rekao za film a nikola je just nikla kavezic :)

Major


Lazic

Zaplet zvuèi odlièno... Za izbegavanje...

milomir22

Citat: redshadow poslato 29 Septembar, 2019, 14:07
svaki put kad se spomene nikolas kejdz neko se prosere da ne zna da glumi, jel to neka nova boles postala?

covek je doktor, u 30 sekundi te kupi da ne skidas oci sa ekrana sledecih sat ipo


https://www.youtube.com/watch?v=PDnW5XxjwI8#


to sto je uzimao uloge u drugorazrednim i trecerazrednim produkcijama cemo da zanemarimo, njegov glumacki kvalitet stoji :D


Skinuo sam film s neta zbog ove plavu¹ice s poèetka filma, kad ono prc, vi¹e se ne pojavi nego na ovom klipu od 2 min. Kakav danak neiskustvu s moje strane.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

eclipse4

jos kad vidis koliko je bolji glumac travolta od ovok kopole :)

Lazic

Nije Ðontra nikakav glumac, ne zajebavaj... Kul lik ali glumac k'o i veæina na¹ih, kurton... ©to bi rekao moj æale, glumi glumu...

Ivicat


Ivicat


Lazic

Hvala... Zaobiæi æu...