Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Citat: UFF poslato 03 Novembar, 2017, 21:52
nemoj da se neko slucajno zajebe duzme da gleda ovo  [govance]


! No longer available

Ne pada mi na pamet dok ne procitam knjige. Stigao sam do broja 5. A ima ih 7. Kako su uspeli 7 naslova knjiga da spakuju u jedan film ja ne znam ali mora da bude GOVNO. I glavni lik nije crnac, i fale neki kljucni likovi!

OKi

Citat: bigbad86 poslato 25 Novembar, 2017, 18:15
Citat: UFF poslato 03 Novembar, 2017, 21:52
nemoj da se neko slucajno zajebe duzme da gleda ovo  [govance]


! No longer available

Ne pada mi na pamet dok ne procitam knjige. Stigao sam do broja 5. A ima ih 7. Kako su uspeli 7 naslova knjiga da spakuju u jedan film ja ne znam ali mora da bude GOVNO. I glavni lik nije crnac, i fale neki kljucni likovi!

Meni se èini da si se ti ipak zahebo  ;D

UFF


dzimika

Istina, po trejleru deluje solidno ali posle 15minvec vidis da govno samo sa slavnim glumcima

UFF

evo jos jednog sranja, malo bolje od ovog iznad ali takodje  [govance]


! No longer available

Bori¹a

ja sad upravo pogledao film Contraband... svideo mi se bas

UFF

Contraband ogledao odavno, odlican, jbg radi se o kontejnerima kako da mi se ne svidi? :D



a ovo je bilo drugacije i zanimljivo za pogledati bar meni


! No longer available

misa-pei

Èim vidim da je ume¹an Lik Beson, znam da æe mi se dopasti film. Odgledao, dopada mi se, mada je sve postalo na isti kalup. Mada je sama estetika filma malo dugaèija i za mene lep¹a.
Država je najveći neprijatelj naroda

Major

Nemaju vise dobrih ideja..

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazza

Joker sve si u pravu! Odlicni filmovi, posebno poslednja dva.
I may be dumb, but I'm not stupid.

UFF



UFF

ista riba (Noomi Rapace) koja je glumila i u odlicnom The Girl with the Dragon Tattoo samo sto joj je ovde uloga bila dosta teza


! No longer available

Boban_m

- Dzeni, Dzeni koji si razred?
- Osmi...
- Uh taj je najtezi ;D

UFF

trazih dalje nesto sa njom pa veceras pogledah ovo, ok je mada mi ovaj iznad bio bolji

! No longer available

UFF

pomislih da me ceka neki psiho triler a ono govno jebeno ili tezak smor zavisi kako na to gledas
religija hrana za slaboumne, nesigurne i lako plasljive

definitivno ne prepocujuem osim ako ne planirate dumrete od dosade u nadi da ce nesto dobro, zanimljivo ili pametno da se desi do kraja filma


! No longer available

UFF


milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

jebeno volim filmove sa Noomi Rapace postao sam stalker za njene filmove

a u ovom glumi sa Will Smithom koga odavno nisam gledao (tipa pre deceniju u I Am Legend) ne znam sta se sa covekom desilo ali mi se svidja sto je ostao u ovoj tematici


! No longer available