Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


DebeliZmaj

The Sunset Limited ... odgledo josh neko ? mishljenja ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Milo¹*

ajde bre stavljajte neke filmove, ovi na drugom forumu samo furaju ono crno belo sranje jbt ljudi su zarobljeni u pretpro¹lom veku   [ludak]  [ludak]  [zev]
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

UFF

Na kom drugom forumu?
I koji ces uopste Q tamo?
Da te banuju i cenzurisu?

Evo ti jedan kao sto si trazio novi film skinuo sam ali jos nisam stigao da pogledam kao ni susnet limited
Preporucujem njega jer je rimejk a stara nemacka verzija je bila odlicna i ujedno mozes da vidis kako se ljudi uzive u ulogu kad im das vlast - konkretan primer nekih urednika i admina sa tog smarackog foruma

novi
http://www.imdb.com/title/tt0997152/

The Experiment 2010 Trailer

A ako on ne bude valjao pogledaj ovaj 9 godina stariji - za njega garantujem ;)
stari
http://www.imdb.com/title/tt0250258/

Das Experiment (2001) - US Trailer 3


Dragan_kineziolog

Tezak je zivot nas nindzi

DaChaS

Meni se dopao ...u redu je film ako vollis predator trilogiju ali ne ocekuj neku duboku pricu  :P

Dragan_kineziolog

To i govorim, gledao sam ga i svidio mi se, mada su mi stari bili bolji. Pogotovo drugi dio sa Denny Gloverom. Taj sam prvi i pogledao i zainteresovao se za tu trilogiju. Pa onda Alien vs predator, gledao sam ih dosta, pa me zanima sta ostali misle o svoj toj prici :D
Tezak je zivot nas nindzi

dul-boy



SSZGO

Citat: UFF poslato 22 Februar, 2011, 19:36
Na kom drugom forumu?
I koji ces uopste Q tamo?
Da te banuju i cenzurisu?

Evo ti jedan kao sto si trazio novi film skinuo sam ali jos nisam stigao da pogledam kao ni susnet limited
Preporucujem njega jer je rimejk a stara nemacka verzija je bila odlicna i ujedno mozes da vidis kako se ljudi uzive u ulogu kad im das vlast - konkretan primer nekih urednika i admina sa tog smarackog foruma


a i sa nekih drugih ?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Sa svih

opsti primer

dul-boy

Ovaj film sam pogledao inspirisan dogadjajem u glavnom gradu Rigu u Letoniji.Lik je ladno na premijeri filma izvadio pistolj i ubio coveka sto je `GLASNO` jeo kokice...
http://www.telegraph.co.uk/news/newstopics/howaboutthat/8337522/Man-shot-dead-for-eating-popcorn-too-loudly-during-Black-Swan.html
Film je sjajan...
BLACK SWAN - Official HD trailer

Gavrolini

montevideo bog te video....ceo film
! Video not found

UFF

BLACK SWAN zanimljivo ispricana prica - cak i deluje vrlo realno - bolestan

a montejeb... ebalo vas to sranje domace - ima mnogo boljih nasih filmova od toga sta ste svi zapeli pa ja sam bre zaspao tri puta u toku filma

Panta Zemunac

Kako se zove skoriji film sa Ðulijom roberts u kome putuje po svetu sa nekolicinom partnera. Trip o iæu i piæu...Ne¹to ''hrana itd''
Mislim da ima 3 reèi, jedna je hrana...samo na engleskom, normalno...

dul-boy

Citat: Panta Zemunac poslato 26 Februar, 2011, 03:45
Kako se zove skoriji film sa Ðulijom roberts u kome putuje po svetu sa nekolicinom partnera. Trip o iæu i piæu...Ne¹to ''hrana itd''
Mislim da ima 3 reèi, jedna je hrana...samo na engleskom, normalno...
Jedi,moli,voli...
Watch the Official EAT PRAY LOVE Trailer in HD

mkt


Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Phoenix

Naziv: Breaking Up (1997)

®anr: komedija, drama

Godina proizvodnje: 1997

Ocena: 5 / 10

Russell Crowe, Salma Hayek and Abraham Alvarez

Taglines: When the sex is great. When the passion is intense. When the love is strong. It's time for... breaking up.
Breaking Up Trailer

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.