Glavni meni

MUP u prekrsaju

Započeo UFF, 07 Januar, 2012, 14:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

Jel vozio ili stojao?

nano

Vozio, a i da nije na vidim kakve veze ima na putu je.

Drugu su naplatili kaznu zato sto je ispred kuce sedeo na skuteru tacnije naslonjen i pusio cigaru pa ti vidi...

cone

zna se da je kvar neki, ali zanimljivo je :P bulevar

Panta Zemunac

A da i njih akaju iz unutra¹nje, to stoji!

Sudim se veæ dve godine ¹to su mi polomili nogu, tj. butnu na dva mesta, plus koja kontuzija rebara itd. Potukao se sa interventnom ali, zamislite, njih èetvoro bili jaèi od mojih 20kg...hmm, sva¹ta, moraæu na trening ponovo!
Samo zeznuli su se....dobiæe ¾e¹æi mardelj...ostavili me tako izlomljenog na asfaltu, ni hitnu nisu pozvali a ni uhapsili. jer nisu ni imali za¹to!
Ba¹ danas mi je sestra davala izjavu jer je ona zvala drmrpr....a zeznule ih i kamere jedne banke, koje su me pre toga snimile, po¹to gospoda tvrde da me nisu pipnuli i da su me na¹li tako polomljenog...ha, ha!!
Vala biæe za neki noviji bajk, samo polako, treba malo vremena!

Inaæe, oni se með sobom tako ðapaju i hapse, verujte mi a i unutra¹nja ih jurca, bez pardona!!

Lazic

Eh, te kamere znaju nezgodne da budu...

Dabec


dzimika

mora da je usao malo brze u krivinu?

misa-pei

Ma, ne, nego da izbegne ¾enu sa neosvetljenim kolicima i bebom u njima.
Država je najveći neprijatelj naroda

Dabec

bitno je da ima dve registrac.nalepnice to ce da smanji prekrsaj za duplo hehehehe

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

monsterbnt

Citat: UNCLEBOB poslato 11 Septembar, 2012, 02:56
:D
Sto je to prekrsaj. Ja ovde samo vidim invalida koji je stao na za to predvidjeno mesto.
Smrt SVIMA!!!!

jevta

Citat: monsterbnt poslato 11 Septembar, 2012, 08:42
Citat: UNCLEBOB poslato 11 Septembar, 2012, 02:56
:D
Sto je to prekrsaj. Ja ovde samo vidim invalida koji je stao na za to predvidjeno mesto.

Kako ne vidis pa glupost nije invaliditet

monsterbnt

Ali mentalna zaostalost jeste.
Smrt SVIMA!!!!

Uncle Bob

Citat: jevta poslato 11 Septembar, 2012, 09:04
Citat: monsterbnt poslato 11 Septembar, 2012, 08:42
Citat: UNCLEBOB poslato 11 Septembar, 2012, 02:56
:D
Sto je to prekrsaj. Ja ovde samo vidim invalida koji je stao na za to predvidjeno mesto.

Kako ne vidis pa glupost nije invaliditet
To je stanje duha.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Laki-zr

Stoje na semaforu... Obavlja telefonski razgovor,nije vezan i svetla naravno nerade...

Major

Ne ne ne to ti nisi shvatio dobro.. On stoji na semaforu, odvezao se jer ce morati po zadatku da brzo istrci iz kola, prica telefonom sa nacelnikom koji mu daje upute za zadatak, a svetla nije upalio jer je u stealth akciji pa da ga ne vide ;)

Bori¹a

stealth akcija ahahahahahahahahahaha +++ ;D ;D ;D ;D

pit


      Ja ne znam zasto objavljujete slike parkiranih policijskih automobila na trotoraima ,putevima i svuda gde je zabranjeno drugima.To ''parkiranje bez obzira sto se vi sablaznjavate uopste ne mora da je iz nekog hira ....jednostavno ako policajaca mora da udje u zgradu i obavi neki zadatak...uzme neciju izjavu il je na intervenciji ne mislite valjda da ce da ide do prvog slobodnog parkinga da bi se propisno parkirao.Naravno niko ne razmiljda o tome da mu je u kolima radio stanica.kalsanjikov u gepeku.....i sto bi rizikovao da parkira u nekoj levoj ulici.Mislim dzaba se trudite da slikate .Uvek ce biti opravdanja.

SrpskiDzedaj011

....и пошаље поруку да му службеник паркинг сервиса не напише доплатну карту....
I have to return some video tapes....

Uncle Bob

Ma da gde da juri parking mesto kad ide da se ogrebe za pljeskavicu ili piæe stvarno je ovaj narod stoka bre. Pa i panduri su ljudi moraju i oni d jedu.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM