Glavni meni

MUP u prekrsaju

Započeo UFF, 07 Januar, 2012, 14:42

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

UFFe....jako je lako provaliti ko je na slici.....ako nisi primetio na jednom od motora koji se vide na slici , cesto na forumu nalazimo jednu osobu, zapravo dve osobe....a kako znam da nisu jakog karaktera i da vole i da popiju, i ono drugo.....lako ce se doci da tacnog imana i mesta stanovanja....evo sad ce drugovi policajci sa foruma da ti objasne deduktivnu metodu koju koriste u radu....sa strankama
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

vec su dolazili...

i nepropisno parkirali   [prebicute]  PREKRSAJ

CADILLAC

BMW BoxerClub Pancevo 666

UFF


Major


Gašpar

Cetvorka? Znaci najverovatnije divljak koji su oni preradili za sebe, presao je pola milke, milku. Znaci verovatno da je crkao  :D

MILJAN

Cave ab homine unius libri

MILJAN

Prijavite Pressu svoj sluèaj

Hajde da zajedno stanemo na put bahatim vozaèima. Ako to veæ ne mogu ili ne smeju policija, nadle¾ne slu¾be i sudovi, uèinite to vi uz na¹u pomoæ. Prijavite svoj sluèaj Pressu, slikajte gde god vidite nepropisno parkirana kola neke ambasade ili policije ili ako proðu kroz crveno, „iseku" drugi automobil...
Mejl za va¹e prijave: [email protected].
Cave ab homine unius libri

Gašpar

Poslao sam im mail sa linkom ka ovoj temi  [zvizdi]

MILJAN

Cave ab homine unius libri

misa-pei

Ovo nije prekr¹aj. To jeste mesto za takve, mentalno hendikepirane.
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: misa-pei poslato 03 Februar, 2012, 16:52
Ovo nije prekr¹aj. To jeste mesto za takve, mentalno hendikepirane.
slazem se, invalid u glavu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

#52


Zao mi je moram da vas razocaram  [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Niko nije rekao da je glup...vec retardiran...a to je invalidtet
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

djolefer

ona 4 ka je od bosanske policije..
:D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: djolefer poslato 06 Februar, 2012, 15:20
ona 4 ka je od bosanske policije..
Kraiske....pise cirilicom, dakle nisu balije...a pise i banja luka na trafici (ne africi)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


CADILLAC

Ko ih jebe , kad im daèiæ nije kupio Gof VI 4motion.... [djavo] [rofl] [djavo] [rofl] [djavo] [rofl] [srednjiprst] [zev]
BMW BoxerClub Pancevo 666

MILJAN

Citat: jerej poslato 14 Februar, 2012, 12:55
[hello] [hello] [hello] [hello] ;D ;D
Pa nije ovo prekr¹aj...  I oni su ljudi.... Treba pomoæi.. A vi odmah kao hijene.. :)

edit: sad vidim da je ovo saobraæajna policija...ko i jebe-neka guraju [djavo]
Cave ab homine unius libri

3006

Na parkingu kod op¹tine Vo¾dovac pandurski Pe¾o parkiran na dva mesta za invalide. Stao na sredinu. Pre ovog snega, naravno.
A ja konj nemam èime da slikam...  [doh]