Glavni meni

Hi-Fi ili vase ozvucenje

Započeo UFF, 05 Januar, 2012, 19:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sale_75

Da i u vikendici imam lep pioneer komplet  :)


UFF

kupio sam malo cudo, opet jbl i harman kurton koji nista ne valjaju, sta ces kad sam zrtva marketinga  ;D

iznenadio sam se koliko dobar i cist zvuk daje  :o


http://s1.postimg.org/gi35d1svz/20170704_171741.jpg
http://s1.postimg.org/yyxk3v8u7/20170704_171813.jpg

ЯЭВОЛУТИОН

tamo za vreme hiperinflacije u knezu u elektrotehni kupim revox sistem....risiver, gramofin, kasetofon i zvucnike za 1000 maraka....posaljem u nemacku i dodamo par hijada za novog mitsubishi lancer-a...0 kilometara...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

rboban

Ride It Like You Stole It

Kostić

koliko dobar zvuk mo¾e da isporuèi mali plastièni drajver sa prete¹kom membranom i odzivom ko trula kobila ... :) (uklasi tranzistora bi bio na poslednjem mestu)

Major

Citat: UFF poslato 05 Jul, 2017, 09:47
kupio sam malo cudo, opet jbl i harman kurton koji nista ne valjaju, sta ces kad sam zrtva marketinga  ;D

iznenadio sam se koliko dobar i cist zvuk daje  :o


http://s1.postimg.org/gi35d1svz/20170704_171741.jpg
http://s1.postimg.org/yyxk3v8u7/20170704_171813.jpg

Bas bi voleo da uporedimo taj JBL od 17k i ovog mog kineza za 3k :D

Boban_m

Citat: kosta66 poslato 05 Jul, 2017, 14:12
koliko dobar zvuk mo¾e da isporuèi mali plastièni drajver sa prete¹kom membranom i odzivom ko trula kobila ... :) (uklasi tranzistora bi bio na poslednjem mestu)
Iznenadio bi se.

Kostić

èuo sam kod zvuka u jugiæu kad smo i¹li u prodavnicu po kafu. ako je to dobar zvuk, ok. nem protiv :)






Boban_m

Citat: kosta66 poslato 05 Jul, 2017, 15:23
èuo sam kod zvuka u jugiæu kad smo i¹li u prodavnicu po kafu. ako je to dobar zvuk, ok. nem protiv :)
Ne znam sta si slusao, ali kvalitetni uredjaji u toj klasi uglavnom zapanje sta sta se cuje iz onako male kutijice.

Kostić


stilgar


UFF

Citat: rboban poslato 05 Jul, 2017, 14:07
Posto taj JBL?

istyle tc usce

http://image.prntscr.com/image/8TMpNnJBQPO0Z6Z120ns1w.png



Citat: Major poslato 05 Jul, 2017, 14:38
Bas bi voleo da uporedimo taj JBL od 17k i ovog mog kineza za 3k :D

kad mozes da dodjes?
ne znam kako se to tvoje cuje ali ceka te iznenadjenje  :o (ko zna, mozda i mene)


Citat: kosta66 poslato 05 Jul, 2017, 14:12
koliko dobar zvuk mo¾e da isporuèi mali plastièni drajver sa prete¹kom membranom i odzivom ko trula kobila ... :) (uklasi tranzistora bi bio na poslednjem mestu)

heh stara kajla misli da tehnologija ne napreduje, sta je vazilo tad vazi i sad, bitan je samo obim i zapremina jel?

e pa da kazem da sam i ja tako mislio dok ovo nisam uzivo cuo
bukvalno sam se najezio koliko je dobar i cist zvuk
onda sam rekao jebes ga kupujem najbolji najjaci koji imaju i otisao da cujem uzivo jbl xtreme i razocarao se

tj bas jebe kevu stvarno ali srednji i visoki kao da su mutirani, kantastrofa, jebo bas ako nema kvaliteta i cistoce, samo distrozija
i kupih jedini realno dobar izbor (danas mi ceo dan bio zakacen za kais dok sam sljakao muzika isla za mnom :D)

nadam se da ces i ti doci da cujes ali da budes open minded bez predrasuda i garantujem ti da ces ostati iznenadjen u najmanju ruku da ne kazem zapanjen

zapremina nebo i zemlja, bas ok ali ostalo go KURAC
kod nas je xtreme 39.000rsd a ja nasao u nemackama za 220eur i bio sprerman da izlicitiram dok ga nisam cuo uzivo i samo zaboravio na njega
nemam bolje poredjenje od ovog, morate da cujete uzivo da bi razumeli

! No longer available

Boban_m

To mora negdje da stane jer veci je bolji i idemo veci i... dodjemo do kucnog Hi-Fi sistema. Omasili smo.

Ideja je imati prenosiv (portabilan) uredjaj koji daje dovoljno dobru muziku. Znaci nesto sto uzmes u saku i poneses bilo kuda sa sobom. Stane u tank bag, u veci dzep od jakne i idemo u prirodu, na pecanje, u voznju bilo kuda gdje nema struje i kablova. Sta je jos vazno sem prenosivosti i dobrog zvuka. Baterija. Vecina ovih renomiranih uredjaja traje preko 6 sati nop-stop muzike. I jos obicno imaju i usb uticnicu da napunis mobilni tamo negdje.

A zvuk? Pa ne treba doci sa idejom "e da vidim dal je bolji od moje muzike u sobi". Jednostavno to je mali uredjaj i nije mu namjena da zamijeni kucni sistem, ali ono sto pruza u smislu zvuka je do sad nenadmasno za te "tranistore". Prosto da se iznenadis.

Kostić

nije bitan obim i zapremina, mada ne ¹kodi. dao si 17 iljada dinara za to? heh... :)

moj midhajpass ne ko¹ta skoro ni¹ta :) niske pravim posebno :) u kartonskoj kutiji  i firca za d¾abe :)








Major

Citat: UFF poslato 06 Jul, 2017, 00:37
Citat: Major poslato 05 Jul, 2017, 14:38
Bas bi voleo da uporedimo taj JBL od 17k i ovog mog kineza za 3k :D

kad mozes da dodjes?
ne znam kako se to tvoje cuje ali ceka te iznenadjenje  :o (ko zna, mozda i mene)


Pretpostavljam da to cudo daje extra zvuk.
Ali me bas zanima razlika kinez od 3k i poznati brend od 16k.
Mogu sutra da banem posle 16h :)

UFF

moze


a kostina sprava ima i pojacalo?
i napaja se sa svoje baterije i moze da svira 12 sati?
i radi preko blututa bez kabla?
i nosi je sa sovom zakacenu za kajis da mu svira ceo dan dok radi kao sto sam ja juce predpostavljam  [facepalm]

megaidiot

naravno, samo stavi akumulator u ranac.

Kostić

#557
ima i radi na kumulator. jedino nema blutut. alo roðaèe, to ¹to si ti kupio je tranzistor od 17 iljada dinara .... aj da ko¹ta 100 do 200 dinara, al 17 k ... ja sam fasciniran ljudima koji to kupe za te pare pa misle da je to ne¹to bolje od ostalog :) kuæni bioskop sa buvljaka od iljadu dinara saranjuje taj d¾ibiel... ti si lale polupo po glavi sa bacanjem para na sva¹ta...

la¾u te bre


sme¹no :) da mi nije ispo onaj ¾uti soni vokmen, dao bi ti da ne tro¹i¹ pare na modernan vokmen :)



UFF

ni video ni cuo nisi a vec seres nesto
tipicni kosta
aj setaj malo, idi do prodavnice po leba sa sve tom tvojom skalamerijom da te svi gledaju uz put i da budes specijalan :D

Kostić

nasmejao si me. nema potrebe da èujem, dovoljno je to ¹to vidim na slici. poenta je da si dao 17 iljada za moderan vokmen na baterije koji nema ¾icu i radi na memoriju. ok, razumem :) i vokmen kad se pojavio, ko¹tao je i po 400 maraka, oni bolji