Glavni meni

Hi-Fi ili vase ozvucenje

Započeo UFF, 05 Januar, 2012, 19:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Nekad je velicina kutija bila preduslov za dobar zvuk...sad su zvucnici dosta napredovali, ali i dalje zvucnik mora imati dobru zapreminu......Posto sam omatorio, pa me ni sluh vise ne sluzi kako treba, nesto sam nameracio neke elektrostatike, za na zid.....zauzimaju manje mesta a sviraju...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

PECA BMW

Citat: aca-pn poslato 08 Januar, 2012, 14:11
Peco sta ce ti ozvucenje za omanju diskoteku u sobi ? Ja bi to sve rasprodao i kupio par kvalitetnih zvucnika u kojima ces sigurno mnogo vise uzivati nego u tome sto sad imas.

pa u kompletu sa ovim pozadi sto jos ima lepo svira ...

sve ide do MAX 50% snage pa se lepo cuje .... znam na sta ti mislis ... i ja se grozim na to kad neko gurne svadbarske kutije u sobu a kvalitet 0 ...
Ima ovo lep mekani Jazz zvuk .. svratices na kafu boze zdravlje pa ces cuti .. nista posebno ali meni odgovara ..
jbg da imam vecu sobu znao bih kako ..
Ja volim da nekad odvrnem Prodigy ad izbija futere ali isto tako nekad volim da pustim koncert Pink Floyd i da imam utisak kao da sam tamo ...

sta ko voli .. o ukusima ne treba raspravljati ... volim i ja da cujem klasiku stereo dve kutije ali volim i dobar 7.1 ili vise :D
imam i Bose komplet ali mi se ne svidjaju preterano .. i Philips komplet imam ali ....

ma peva ovo ja zadovoljan
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

aca-pn

Ako si ti zadovoljan ok, to je najbitnije ;)

Citat: revolution poslato 08 Januar, 2012, 15:36
Nekad je velicina kutija bila preduslov za dobar zvuk...sad su zvucnici dosta napredovali, ali i dalje zvucnik mora imati dobru zapreminu......Posto sam omatorio, pa me ni sluh vise ne sluzi kako treba, nesto sam nameracio neke elektrostatike, za na zid.....zauzimaju manje mesta a sviraju...
i kostaju 10x vise od obicnih kutija sa istim kvalitetom zvuka :)

ЯЭВОЛУТИОН

Paaaaaaaaaaaa, ne bas....zavisi sve od nacina nabavke...recimo ja sa Dragona svojevremeno platio 300 maraka u Francuskoj, a prodao ga posle 5 godina za 1000 maraka u Beogradu.....Samo treba da znas prave ljude i sve je 30% od nabavne....osim ako se ne gadis stvari bez mame i tate, i hoces nivo u kutiji....a i po E bay-u naleti ponesto po smesnoj ceni....to ne kupuje svako....

http://new.audiogon.com/listings/446003
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

koristi li neko kompresor? ;)
klasican divljak

chemer


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika


MILJAN

Cave ab homine unius libri

UFF


PECA BMW

Citat: dzimika poslato 18 Januar, 2012, 16:15
stiglo novo pojacalo :D





vidim slusa se TDI ... dobra maxina
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kengur


dzimika

da ne shvatite pogresno to je uff-ov HK samo sam testirao zvucnike i shvatio da me malo zeza skretnica ali nije ni cudo kad sam je sam pravio :D

zzz

Ja vec neko vreme ovu kombinaciju, a mozda se uskoro ponovim malo sa novijim risiverom :)




MILJAN

Da li neko mozda hoce da mi proda onaj mali dodatak za satelitski radio, koji ide na risiver? XM Radio Mini-Tuner se zove,,,MAla kockica sa mini dv konektorom. Moja jamaha je xm radio ready a ovo malo govance nisam nasao kod nas da se prodaje..
http://static.flickr.com/103/266268816_8573abf528.jpg
Cave ab homine unius libri

UFF


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

®are

Citat: zzz poslato 19 Januar, 2012, 19:08
Ja vec neko vreme ovu kombinaciju, a mozda se uskoro ponovim malo sa novijim risiverom :)





Imam ove kutije ... JBL  LX 200.


MILJAN

Citat: Purec poslato 26 Januar, 2012, 06:59
Ja imam istu ovakvu istoriju, i dalje radi :)

http://www.njuskalo.hr/image-w450/hi-fi-komponente/ei-nis-hsr-160-slika-6152692.jpg

http://img43.imageshack.us/img43/8060/zvucnicihsrhifi160slika.jpg
Ja sam taj HSR imao godinama.. Kod njega su potenciometri za zvuk malo problematièni jer im smeta pra¹una.. Ali imao zvuk za medalju... MNoge skuplje ureðaje i danas ¹ije u kvalitetu...Kutije su takoðe veliko iznenaðenje... JA sam bio odu¹evljen..
Cave ab homine unius libri