Glavni meni

Hi-Fi ili vase ozvucenje

Započeo UFF, 05 Januar, 2012, 19:53

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

bih ja ali skup sport jbg

Boban_m


Glava Dole

I nije bas tako novo, gledao sam recenziju jos pre par meseci, to je nesto ovako... samo fora, opet mora da bude na jednom mestu i spaja se klasicno preko BT-a kao i bilo koji drugi zvucnik :) Ali zanimljivo je u svakom slucaju :)

! No longer available

PECA BMW


E ovako ja zamisljam surround ..

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

despic

Sta sve nece da izmisle... a kad li ce da izmisle neku novu muzikual al da valja!?
klasican divljak

Darko

Dok god postoji "vadi vadi pare" i "bela ciganka" sve je ok .

;)

despic

Vadi pare mi postade omiljena pesma 😊
klasican divljak

Darko


Major

Uzeo sam sa alija ovo cudo od tehnike :)
https://www.aliexpress.com/item/Bluedio-BS-3-Camel-Mini-Bluetooth-speaker-Portable-Wireless-speaker-Sound-System-3D-stereo-Music-surround/32366170180.html?spm=2114.13010608.0.0.di5Q7U

Prezadovoljan sam. Drzi baterija sigurno 8h, zvuk je sasvim korektan i jacina zvuka je i vise nego dovoljna :)

stilgar

ja sam se vratio u rane 90te, tehniks SU-VX 600 pojacalo, tjuner ST GT350, sa Philips F7226 gramofonom. Stereo zvucnici Jamo :)






imam i jednog tehniksa SU V300 i Lencov gramofon al to ce biti u oglasima.

UFF

mejdzor nije to cudo od tehnike ovo je (iako ce darko da kenja kako je jbl los nek mi nadje bolje)

! No longer available
! No longer available
! No longer available

Darko

hahahah , jebo te Darko ...

ne pratim ove gadgete i te gluporije , mozda je tu JBL dobar , pojima nemam...

Major

Citat: UFF poslato 19 Maj, 2017, 12:05
mejdzor nije to cudo od tehnike ovo je (iako ce darko da kenja kako je jbl los nek mi nadje bolje)

To tvoje cudo od tehnike kosta 310 eurica.
A onaj moj bata kinez kosta 25 eur :) Za ovo sto meni treba da pustim kad sedim na dvoristu malo muzike odlican je :)



Lazza

Citat: Darko poslato 19 Maj, 2017, 13:02
hahahah , jebo te Darko ...

ne pratim ove gadgete i te gluporije , mozda je tu JBL dobar , pojima nemam...

Marsal ili Roland? :D
I may be dumb, but I'm not stupid.

Darko

Ma ja sam u nekom drugom svetu .. pravi hi fi ton...
Zna se od zvucnika sta valja i to je amin : Dynavord , EV i RCF ... ovo drugo je sve limunada..

Pa i on ce da prizna da te JBL sto je kupio , raspali se u kucnoj/dvorisnoj upotrebi, a one sto sam prodavao BPM eno kod ortaka rade za 10 , ni da pisnu , i to u kafani , napanjeni non stop ;)

sremac

Citat: UFF poslato 19 Maj, 2017, 12:05
mejdzor nije to cudo od tehnike ovo je (iako ce darko da kenja kako je jbl los nek mi nadje bolje)

! No longer available
! No longer available
! No longer available

kosristim cesto drugov jbl charge 2+ ja ne mogu opisati koliko je jak, koliko èist zvuk ima, kako udara bas, baterija 8 sati ,  milina ga slu¹ati
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Major

Nema sumnje da je dobar.
Nego ja kazem za 30 dolara dobio sam extra bezicni zvucnik, koji meni zavrsava posao :)

Boban_m

Najbolje sto sam cuo do sad od malih prenosnih zvucnika, a ovde moze da se kupi za $80 na akcijama. Nerealno dobar zvuk.

http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/c700x420_zpsvfpual33.jpg

Major

Za 80$ kod kineza mozes ceo sistem da kupis [rofl]

sale_75

Ja sam ljubitelj Revox-a
Imao je cale jako puno HiFi uredjaja ali bas mnogo, nesto sam prodavao kada je skripalo za kintu i trenutno mi je ostalo:
Rek polica B700
Dek B710 mk2
Tuner B760
Zvucnici Atrium B mk2
Treba da kupim pojacalo B750 mk2, magnetofon B77 i Gramofon B790.
Zbog mesta u polici mozda cu morati da jurim risiver B780 pa da prodam tuner ali videcemo!