Glavni meni

Hi-Fi ili vase ozvucenje

Započeo UFF, 05 Januar, 2012, 19:53

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

lako je tebi da budes cool vidi kolki si kad mi na prolece stigne cigla za vurunu cu te zovem.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Ruza-Bandit

Citat: MILJAN poslato 06 Januar, 2012, 01:22
Citat: Ru¾a-Bandit poslato 06 Januar, 2012, 01:07
ja sam ranije imala mnogo vi¹e vremena za to a sada jedina ve¾ba za jagodice mi je pridr¾avanje piva
Jbg. ja nisam u fazonu piva...  Kada izdrmam ¾ice na Ibanezu, oseæam se kao da sam primio psiho-terapiju od 1000$. Svakog dana i miran sam... :)

poznat mi je oseæaj. zato nisam batalila

MILJAN

Citat: UNCLEBOB poslato 06 Januar, 2012, 01:30
lako je tebi da budes cool vidi kolki si kad mi na prolece stigne cigla za vurunu cu te zovem.
Ih...Ja i cigle... :D Ja sam suptilan...Volim da prebiram po ¾icama..Ne¾ne ¹ake... Moram da pazim da ne povredim..Tastature i ¾ice..To ti je kod mene...:D Eh, zaboravih : i mir u svetu....    ;D






[attachment deleted by admin]
Cave ab homine unius libri

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

moon walker

Fenomenalan zvuk za male pare, idealni su broj veci,  RP6 G2, ali malo su glomazni za na zid.

[attachment deleted by admin]

MILJAN

KRK RP6 G2 ima pojaèalo u sebi...Kaèi¹ samo izvor zvuka i cepaju... A imaju i 100w snage...Dobri su za 230 eu ;)
Cave ab homine unius libri

Uncle Bob

U pa to onda nije uopste los izbor. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

moon walker

Citat: MILJAN poslato 06 Januar, 2012, 02:14
KRK RP6 G2 ima pojaèalo u sebi...Kaèi¹ samo izvor zvuka i cepaju... A imaju i 100w snage...Dobri su za 230 eu ;)

Svima treba mikesta. Znaci nema daljinski, mora da se ustaje :) Za studijski nearfiled monitoring RP5 G2 u video montazi, gde ih ja koristim, vrede svaki dinar. 6-ice  imaju vishe snage i lepo pokrivaju veci prostor,  peticama tu treba sub, ali on je skuplji od njih skoro duplo, pa je  bolja opcija  odmah kupiti broj vece  6-ice ili cak 8-ice. A sto se tice cena, nikad kraja,  i u studijskom i u HF-FI ozvucenju, ali najskuplje je ono sto se ne koristi.


Ruza-Bandit

Zaboravih da dodam i zvuènu


ts.marko

Zadnje 3 godine koristim ovo. Mada æu dokupiti jo¹ par kutija ove godine, nadam se.



[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]

Vlajko

Unazad nekoliko godina tehnika nikad jeftinija..

sva¹ta sam imao..a pre 2-3 godine nije me mrzelo da idem do Èaèka i pazarim akai za 50e i neke metarske kutije..
Pri selidbi mi je kuèe izgazilo membrane pa sam kupio mission povoljno..

Inaèe u bludnom potoku imaju kamare toga.. samo se treba razumeti pomalu u tehniku..
papani èesto i ne znaju ¹ta prodaju..
Ovaj lik u Èaèku ima punu sobu ureðaja, svi su jako oèuvani i daje neki papir i kao garanciju 6 meseci..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

dzimika

mislim da sam naleteo na neke uredjaje od tog iz cacka na kupujemprodajem
inace letos sam pazario akai pojacalo za dnevnu sobu, za spavacu imam neko sony koje lepo radi iako je matoro
da li neko zna neki dobar servis za pojacala, posto me izgleda zeza prekidac off/subsonic?

prpa_zr

Citat: MILJAN poslato 06 Januar, 2012, 01:35
Citat: UNCLEBOB poslato 06 Januar, 2012, 01:30
lako je tebi da budes cool vidi kolki si kad mi na prolece stigne cigla za vurunu cu te zovem.
Ih...Ja i cigle... :D Ja sam suptilan...Volim da prebiram po ¾icama..Ne¾ne ¹ake... Moram da pazim da ne povredim..Tastature i ¾ice..To ti je kod mene...:D Eh, zaboravih : i mir u svetu....    ;D






vrlo zgodno pojaèalo .. mada mo¾da malkice prejako za sobnu varijantu (ili barem za nas koji ¾ivimo u zgradi)

ja na¾alost mog Ibaneza jo¹ uvek prikljuèujem samo na komp..   :(

easy


2 x Technics SL-1200M3D
Numark - DM1001X preamp mixer ( djubre )
Sansui AU-217
Yamaha NS-G40MkII

MILJAN

Cave ab homine unius libri

Ruza-Bandit

mmmmmmm  Auzen X-FI  prelude   [balavi]

UFF


MILJAN

Citat: Ru¾a-Bandit poslato 06 Januar, 2012, 13:51
mmmmmmm  Auzen X-FI  prelude   [balavi]
Ima optièke izlaze...©inuo sam je u Yamahu...Otkida kako je crystal clear..
Citat: UFF poslato 06 Januar, 2012, 15:25
Ja sam posle nje prestao da pratim...

Tad je bila najbolje sto postoji, nemam pojma sta je sad dobro


Creative Audigy 2

http://www.ixbt.com/multimedia/creative/audigy2-zs/block.jpg
http://www.xbitlabs.com/images/multimedia/creative-audigy2/drive.jpg
http://www.ixbt.com/multimedia/creative/audigy2-zs/audigy2-zs.jpg
Uff dobra je i ne treba bolja..Bolje treba ako ima¹ vrhunske zvuènije od par hiljada evriæa i super pojaèalo...
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: prpa_zr poslato 06 Januar, 2012, 11:08
Citat: MILJAN poslato 06 Januar, 2012, 01:35
Citat: UNCLEBOB poslato 06 Januar, 2012, 01:30
lako je tebi da budes cool vidi kolki si kad mi na prolece stigne cigla za vurunu cu te zovem.
Ih...Ja i cigle... :D Ja sam suptilan...Volim da prebiram po ¾icama..Ne¾ne ¹ake... Moram da pazim da ne povredim..Tastature i ¾ice..To ti je kod mene...:D Eh, zaboravih : i mir u svetu....    ;D






vrlo zgodno pojaèalo .. mada mo¾da malkice prejako za sobnu varijantu (ili barem za nas koji ¾ivimo u zgradi)

ja na¾alost mog Ibaneza jo¹ uvek prikljuèujem samo na komp..   :(
Ovo je ba¹ jako..Inenadio sam se... Ba¹ kida...  Dobar je jer ima usb konekciju, mem card slot, preko 100 gotovih ritmova.-..dubbing i over dubbing( snima¹ istovremeno dva svoja ritma i posle cepa¹ solo dok je on u loop-u.)Takoðe u njega dodaje¹ sa neta i nove ritmove, koliko ti du¹a hoæe..Ima na fender sajtu..Band ti i ne treba :) A koristim AKG Studio slu¹ke kada noæu sviram...
http://media.fmicdirect.com/fender/images/products/amplifiers/2354000000_frt_wlg_001.jpg
Cave ab homine unius libri