Glavni meni

Hi-Fi ili vase ozvucenje

Započeo UFF, 05 Januar, 2012, 19:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sibin

ja sam odustao od kupovine nekog pravog sistema, pa na kraju uzeo ovo sta znam sluzi lepo.

UFF

to je naslednik mog
Najsnaznije i najkvalitetnije od aktivnog ozvucenja koje mozes da kupis
ali nije to bas za muziku
taj vufer je odlican za igre i filmove
kad grune bomba, prolece helikopter ili prolazi voz i trese zemlju je nezamenljiv ali kod muzike on nemoze da napravi pravi bas
a ni sateliti takodje jer nemaju zapreminu

MILJAN

Citat: UFF poslato 05 Januar, 2012, 23:54
jbl mi je druga omiljena marka :D
vlasnisto haramana takodje

a u harmana sam se zaljubio kad sam ga prvi put cuo u bmw-u kao fabricku ugradnju-dodatnu opremu i skoro svrsio u gace :D
JBL dupli subwoofer imam i radi odlièno... Moja topla preporuka...
Harman je za cenu svojih ureðaja mogao barem da ugraðuje aluminijum polimerne elktrolite a ne one kr¹eve....Ali ime je ime... Ubeðenja sam da su svi oni zbog zahteva tr¾i¹ta i krize morali da redukuju cene i kvalitet..
Cave ab homine unius libri

Bori¹a

http://img841.imageshack.us/img841/189/1253469069.jpg

Sluzi lepo, to mi je radio - zvucnik od kompa

Uvece slusam radio na njemu a preko dana zvucnici za komp jer nemam posebno zvucnike (imam integrisane na monitoru) koji su tesko sranje

sibin

Citat: UFF poslato 05 Januar, 2012, 23:59
to je naslednik mog
Najsnaznije i najkvalitetnije od aktivnog ozvucenja koje mozes da kupis
ali nije to bas za muziku
taj vufer je odlican za igre i filmove
kad grune bomba, prolece helikopter ili prolazi voz i trese zemlju je nezamenljiv ali kod muzike on nemoze da napravi pravi bas
a ni sateliti takodje jer nemaju zapreminu
potpuno se slazem ali za te pare moze da posluzi. kad sam kupovao svratim ja do jedne radnje objasnim coveku za sta mi teba on kaze od 2000 do 7000e na kraju se iznerviram i odustanem od kupovine. posle naleti ovaj z5500 i kao zadovoljava moje potrebe.

AndreyRR

Citat: Borisa Motorisa poslato 06 Januar, 2012, 00:06
http://img841.imageshack.us/img841/189/1253469069.jpg

Sluzi lepo, to mi je radio - zvucnik od kompa

Uvece slusam radio na njemu a preko dana zvucnici za komp jer nemam posebno zvucnike (imam integrisane na monitoru) koji su tesko sranje
to je bre boombox a ne hi fi  ;D ;D ;D

AndreyRR


Bori¹a


AndreyRR

sorry
mini linija
ucinilo mi se
da su zvucnici
spojeni

Bori¹a

Nisu spojeni bre, tsko je ovo da bi se nosilo

Dve mini linije imam

Uncle Bob

Ja spojio dvd home 5,1 LG lh-t6348 i za sad jebe kevu zadovoljava i za film,muziku a i igrice a i nisam nesto zahtevan.vazno kad me komsiluk nadrka kad odvrnem i njima nije dobro. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

AndreyRR


MILJAN

Cave ab homine unius libri

Ruza-Bandit

Ni¹ta specijalno ali je meni trenutno dovoljno

MILJAN

Cave ab homine unius libri

Ruza-Bandit

uèim. znam celih 5 akorda ;) i nekoliko pesmica

Bori¹a


MILJAN

Citat: Ru¾a-Bandit poslato 06 Januar, 2012, 01:01
uèim. znam celih 5 akorda ;) i nekoliko pesmica
Samo lagano... Gitara zahteva strpljenje..Ja je sviram 20 godina pa i danas ve¾bam svakog dana da se ne bi olenjili ligamenti i jagodice na prstima...
Cave ab homine unius libri

Ruza-Bandit

ja sam ranije imala mnogo vi¹e vremena za to a sada jedina ve¾ba za jagodice mi je pridr¾avanje piva

MILJAN

Citat: Ru¾a-Bandit poslato 06 Januar, 2012, 01:07
ja sam ranije imala mnogo vi¹e vremena za to a sada jedina ve¾ba za jagodice mi je pridr¾avanje piva
Jbg. ja nisam u fazonu piva...  Kada izdrmam ¾ice na Ibanezu, oseæam se kao da sam primio psiho-terapiju od 1000$. Svakog dana i miran sam... :)
Cave ab homine unius libri