Glavni meni

Kad sam bio mlad

Započeo Uncle Bob, 05 Januar, 2012, 23:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

bilo ih je nego ih sad cuvaju ko,u muzeju Stojke i ekipa. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

Pa sta se onda kurcis....mogao je i Arkan cale da ti bude...ali sta ti to sada vredi..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Ma nisam ja to napisao da bih se pravio vazan nego da upozorim mladje da paze sa kime se druze poznanstvo je poznanstvo i druzenje u jednom periodu zivota moze kasnije da bude teret za ceo zivot.A hvala BOGU ZELJKO mi nije otac vec STOJADIN. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

A najsrecniji sam bio kada sam kupio krndelja cz enduro250 Stanko iz vojvode stepe uzo grdne pare na meni prodajuci mi karike. a jedna od nezaboravnih akcija je bila. pili mi pivo u kampu kosutnjak iznapijali se i krenemo da se jurimo niz kosutnjak.3 krivine ispod kampa pre groblja krivina u levo kontra nagib ja poceo da obaram vrndelja jelovac sedi iza prav ko, sveca a zadnja guma neko plasticno sranje barum kramponi ko na utovarivacu i naravno zajebem se proklizam,padnemo izrazbijamo se ortaku upropastim brodarice tada su te gilje bile u modi jelovac pao razbio se al ne ispusta flasu od coca cole od 1,5l tada se coca cola punila u takvu ambalazu. ocu da ustanem al, nemogu motor preko mene jelovac jauce ostali ortaci stigli stali dizu nas gledaju dal,smo zivi jelovac otkinuo parce kolena kad,je pao.covek i dalje kuka mi u cudu kao ,koj ti djavo sta kukas ziv si a on joj moj 501(lewi,s)ubiceme keva kako sad da se pojavim kuci ovako iscepan. A njemu je cale radio za jugo oceaniju(pomorac) i kad dodje covek sa mora iz free shopa donosio mu in garderobu.preko jelketa sam dobio prvi zipo upaljac u zivotu. nekad bilo sad se prisecam :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

bokilic

ahh,,zipo,,ja kupio u freeschopu na aeodromu prvi zipo,a posle trco po bnezim u komision kod vuka :)
a otvaranje mek,a na slaviji....
pa conwersica..rifle shop kod beogradjanke mi bila omiljena destinacija...
brmmmm

ЯЭВОЛУТИОН

Kaki ste vi neumi, pa do Trsta karta vozna 15 maraka....isao sam u Italiju cesce nego u bioskop....jebo vas Has Mas, uvece ukrademo gajbu pavlake ispred neke radnje (tada su ujutru mleko i te stvari ostavljali ispred radnje, pa ih tek 90 te poceli zakljucavati u metalne kafeze, koji nam nisu predstavljali problem) pa kod Goranca na kanarevo po tepsiju puter kifli...pa jedi dok se ne useres. Pljeske i te stvari samu u Dan i Noc kod Partizanovog stadiona...
Nego virsle iz crvenih PKB kioska...to je bila klopa...i to na bonove
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bokilic

jes vala vrisle i samo senf kao prilog,ponegde i kecap,,
:))
jebala te italija,2x me apsili....onako,,bio sam im sumnjiv...
brmmmm

ЯЭВОЛУТИОН

Pa kad si mali i licis im na cigana...mene nikad...a lapali smo ko cigani...sta padne pod ruku
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bokilic

ma jesam malecak,al bre plav ko pamela :)
ma,,nafatali nas ...sa nekim jaknama i tako to..:P
al izmigoljili smo se... jedva :)
tebi lako,ti mrsav,mozes 6 jakni da obuces,ko ja sa jednom :)
brmmmm

ЯЭВОЛУТИОН

Ma tad sam imao 76 kila....ko Gaston....a brz ko gazela....na trcanje me niko nije mogao dobiti....sporski tip
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bokilic

pa jes kad si krakat...ti jedan korak mi sitniji 2.... :P
a kad se setim onog vremena,i zurki,,eh,,pa kamene face :) joooooooooooooooooooooooooo
e koja su to luda vremena bila,,,,,
pa gitare u skolsko,gajbu piva,po neko vino.......
a bilo i radnih akcija nekih,pa izvidjaca i izvidjacica :P
i nov mz u beogradjanci,pa odmah i ctx,nov ,
pa jurka sa brkatim milicajcima po kalisu :) 
brmmmm

Uncle Bob

A kolaci u seherezadi preko puta jata a mz kupljen u beogradjanci na kredit. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

misa-pei

Kobaje kod Vukadina... Mljac...

Skupljanje ulja za me¹avinu iz baèenih kantica od ulja na sada¹njoj Dejtonci...

Bugin automatik sa ma¹inom od Elektronika, sa mono-amortizerom, posle ga vozio Fanðelija...
Država je najveći neprijatelj naroda

Uncle Bob

I na komandi se skupljalo ulje kad se islo na kosutnjak pa trke nocu po trim stazi.A u kolarcu cevapi i pomfrit uz pivo. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Vlajko

A posle akademije susret sa zvezda¹ima ispred.. i sendviè u Bamu..  [geek]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

gmum44

Citat: misa-pei poslato 07 Januar, 2012, 13:37
Kobaje kod Vukadina... Mljac...

Skupljanje ulja za me¹avinu iz baèenih kantica od ulja na sada¹njoj Dejtonci...

Bugin automatik sa ma¹inom od Elektronika, sa mono-amortizerom, posle ga vozio Fanðelija...
matik koji su zvao DJAVO???
mnogo ste matori brei! A i Despot je pao u Savu sa czetkom djurom,sedimo u Balkanu a preko brankovog razvlace one dve honde urlaju ko zveri  bejahu Martinke  ili gresim?a ja sa petnajom nabudzenom na 42 molim boga da mi nerikne do usca pa nazad a od papira samo kopija racuna!jada na kraju izgorela na Adi,a pljeke samo preko puta bioskopa 20.Oktobar ili Nislija!1987 godina a 1989 pad sa jave 350 i kragna oko vrata!Lepo vreme bese!Misa zna u nasem kraju je bili ljubitelja koliko oces!nekad bese!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

pit



           Secam se tamo neke daleke 88  ili 89 jbl ga odem do zelenjaka i kupim od pazaraca neki 501 za neke smesne pare dva broja manji nego sto nosim i onda pravac neki komision u Knez Mihajlovoj gde trazim neku glupavu facu i kao ''poslala mi tetka iz Amerike 501 '' ali se zeznula za broj pa ako moze da se zameni.I obicno mi je prolazila fora.
            Sad mi smesno sta sam radio a tad mi je bila vrhunska fora da za male pare nosim original 501