Glavni meni

Kad sam bio mlad

Započeo Uncle Bob, 05 Januar, 2012, 23:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

kada sam imao 14-15 u Bgd.u je postojalo kultno mesto po povratku iz grada.Has-Mas. znaci kada se iz zezanja po kaficima uputis kuci ajd da neskapas od gladi da pojedes nesto ajd tamo ili ako si u to vreme imao motorkotac a zeleo da odvojis ribicu opet ajd tamo verujem da je u to vreme to bilo jace mesto za izlazak od asterixa.Tu sam prvi put uzivo video Martin Hondu 6cyl. Malrboro sara i zaljubio se tu sam upoznao RADETA kocku jednog od manijaka koji je sa nogom u gipsu vozio neku :suzu;nesecam se modela na prednjem tocku na malom krugu na uscu ja probo sa jawom175 i razbio se ko pip.... imali neko da se seca tih ludih osamdesetih.??? :-[ [hello]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

borkos

Ja u to vreme tero traktor po pesku i pipo pisu... ;D
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Landser

Kad sam imao petnest pio sam sve u sesnest.... [zvizdi]


Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Uncle Bob

A tada sam se glupirao u najvece kupio sam mz 250ts a falio mi akumulator i ja sta cu kako da neodem na usce iz caletove lade maznem akumulator vezem iza zadnjeg sedista razvucem zice i teraj bio sam atrakcija na uscu ja ortak i akumulator ludnica.A ja i ortaci imali smo prolaz kod bucka (vlasnik has masa) tada je kiosk radio do 2 po ponoci a sve pljeske koje se neprodaju nas je cascavao i jos smo se navadili na vruc lebac pa odemo u pekaru klas i ozderemo se ko macici.pa sacekamo ispred gorice da stigne jorgut i mleko.bili smo pravi mali manijacici u najavi. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

bokilic

has mas,,,podlugovi..A GIRICE U POLETU.... eh..i jos ko je sta...stare dobre 80te i 90te...ah...
pa price pokojnog ivanisevica,i njegovi reumom ozebli prsti...
eh,,sta je sve tada beograd mogao da pruzi..koje je to vreme bilo....
brmmmm

Uncle Bob

A jedna od jacih akcija je bila trkamo se po malom krugu ja popio 2-3 tuborga al,onih malih braon boca bila derem nekog electronica 90 i sve je bilo u redu dok neznam ni danas kako ja umesto da pocnem da obaram u levo ja produzim pravo epilog sjebo prednju vilu i ram ja zavrsio u savi vojnik koji je cuvao na cosku neznam sta i osoblje asterixa me izvukli ljudi u cudu kao vidi budalu nije mu nista a ja stvarno ni ogreban al sam bio mokar za sve pare od tada sam zamrzao river sava. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

 A u podlugovima najjaca pljeska na kajmaku uh sad mi posle bale. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

A konobara u poletu sam redovno izludjivao dok cekamo da odemo u skc aj da ubijemo pivo.Konobar uz pivo nesto za pojesti ja 20 cevapa na cackalicu konobar decko ovo je riblji restoran ja a dobro daj nam po pljesku i pomfrit i tako nekoliko puta covek teo d umre. kasnije dodje donese pice i nikada nas vise nije pitao da jedemo. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

AndreyRR


bokilic

Citat: UNCLEBOB poslato 06 Januar, 2012, 00:03
A konobara u poletu sam redovno izludjivao dok cekamo da odemo u skc aj da ubijemo pivo.Konobar uz pivo nesto za pojesti ja 20 cevapa na cackalicu konobar decko ovo je riblji restoran ja a dobro daj nam po pljesku i pomfrit i tako nekoliko puta covek teo d umre. kasnije dodje donese pice i nikada nas vise nije pitao da jedemo. :-[
al te girice pamtim i dan danas..
pa poslednja sansa ....
pa pivdzan u snezani.....
brmmmm

Uncle Bob

Jao kad rece snezana haha pa nikad jaca bajata pica.a na kalisu se zezamo a ortak Jelovac ide prepada sredovecne gospodje po knezu,tipa gospodjo ja,samseksualno ugrozen zene u cudu? a po tom Jelovcu je snimljen film citulja za eskobara panduri ga oplavili kad je dao citulju Pablu Eskobaru joj ljudi vristali smo od smeha.E tad je prokleti heroin usao u modu mnogim dobrim momcima sam bio u pratnji.nekad mi zao tog vremena sve se tesim bilo neko bolje vreme al,kad razmislim ako imas mozak svako vreme je dobro za zezanje mada tada nije bilo mobilnih,satelita cuda muda.Ja sam naprimer sa 16 poceo da radim preko omladinske i da se sam izdrzavamradio sam u centroproizvodu(surcin)dzak sa pirincem 80kg. a ja 50 al, nema veze kad dignes lovu u pokojnoj beobanci ceo svet je tvoj. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

A uz njegovu muziku sam rast,o

[attachment deleted by admin]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Vlajko

Pa nisi ti tolko mator kad zna¹ Jelovca  8)
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Uncle Bob

Pa tek mi je 42 jos sam mlad i perspektivan i i skreno se nadam d ce da me prime u pionire. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

A tek da pocnem da nabrajam sa kim se poznajem i sa kim sam dobar od ljutih momaka iz rakovice pa do predsednika akademije nauka. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

®are


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UNCLEBOB poslato 06 Januar, 2012, 02:06
A tek da pocnem da nabrajam sa kim se poznajem i sa kim sam dobar od ljutih momaka iz rakovice pa do predsednika akademije nauka. :-[
U rakovici nema ljutih momaka........
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11