Glavni meni

Counter Strike MotoManijaci

Započeo UFF, 20 Novembar, 2010, 14:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Laki-zr

Citat: BladesEyeZ poslato 20 Novembar, 2010, 18:53
MotoManijaci Xtreme Server  ---------------------------------------- predlog za Ime
Videcemo sada...

bullet88

Ministar za uvoz

bullet88

i postavljaj vec jednom taj ip
Ministar za uvoz

UFF

Lazicu_mladji ja sad bio na ovom vasem zrenjaninskom serveru
Dzaba taj novi protokol kad svi varaju
Gledao sam ove iz mog tima koji ubijaju kroz zid i kad sam ga pitao sto to radis on mi rekao pa zanimljivo mi je
Plus moze i da te banuje ako je admin samo zato sto si ga provalio da cituje (sad mi jasno sto si ti platio server-mozes da varas do mile volje i nemoze niko da te banuje-samo ti fali topovsko meso tj mi)
Zato ako ce tako da igrate zajebi to sa motomanijaci nazivom tj nazovi ga ekstrim tim sta god bez motomanijaci

Nadalina

Slazem se sa Uffom...
Usla, odigrala dve, tri partije... Izasla...
Nisu oni toliko dobri... ;) A, da igram sa chiterima, necu.. .to imam na svakom komercijalnom serveru....
A, da ne pricam o tome sto su ultranekulturni i sve to... Mislim, nemam nista protiv psovanja kad se iznerviras, ali ono mi nije zanimljivo....
Hbg....
Dzukela u podznaku

bullet88

to nije zanimljivo jedini razlog zasto igram na bjb je taj sto nema citera ali ima nekoliko sumljivih igraca
ako ce biti citera onda bolje ne ulaziti u tu pricu
Ministar za uvoz

Nadalina

Upravo to....
Jer, iskreno, nije mi zanimljivo da me nalozeni klinci(bez da ikoga vredjam) ubijaju kako se pojavim, kroz zidove i pre nego me i vide.... :)
Ali, doooobro... Kad porastu, shvatice.... ;D
Dzukela u podznaku

DaChaS

Pazi ovako kgb serveri .....moze da se zakupi server po slotu ...cena slota je 70 din ako ima ovde raspolozenih to je stvarno smesna cena ...na primer da uplate samo oni koji bi igrali po 300 din moze se zakupiti server na 3 meseca bukvalno za ceo period zime,e sad je pitanje samo da li bi bilo dovoljno ljudi za to.

evo neki info ovde http://www.kgb-hosting.com/forum/showthread.php?548-Counter-Strike-1.6

i to je varijanta premium servera sto znaci da bi ping svima trebao da bude dobar i onda ne zavisimo od nikoga nego bi igrali samo ljudi koji se znaju druze ovako na forumu i van njega....

despic

klasican divljak

Laki-zr

E ovako da razjasni taj ip sto sam ti dao,nemam veze sa tim to nije moje...A posto svi umeju da pametuju a niko ne preduzima nista e pa necu ni ja...Server sam uzeo,ali necu ga pustati u javnost i to je to...Nek propadne ovo sto smo platili...Pa vi namestite server bez citera...Rado cu vam se pridruziti 

DaChaS

Sto bi propao ...samo je bitno da budu ljudi sa foruma i koji se znaju nista vise . nego posalji ti taj Ip da ja i bullet isprobamo koliko moze da razvije  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

bullet88

hahahahaah ne moze vishe od 200km ;D ;D
Ministar za uvoz

Laki-zr

Ne,ne zelim da iko igra...Skupite pare ucestvavacu i ja pa namestite server bez citera...

UFF

Pa da imamo obavezu vise i razlog za svadju na forumu?
Po ceo dan da jurimo ko cituje i da ga banujemo?
Ne hvala

Laki-zr

Citat: UFF poslato 21 Novembar, 2010, 14:51
Pa da imamo obavezu vise i razlog za svadju na forumu?
Po ceo dan da jurimo ko cituje i da ga banujemo?
Ne hvala
UFF-e druze nije to tako ozbiljna stvar koliko si ti to shvatio,ja sam mislio da na server igraju svi sa foruma motomanijaci i teamPROXtreme i + ako neko dovede kuma,brata,dobrog drugara ali ne sa preterivanjem 1 eventualno 2...A ti si tako sve ozbiljno shvatio to je samo jedna igrica....

UFF

Ma nek igra ko hoce sto bi nam smetalo?
Samo da ne koristi cheat i ne puca kroz zidove

Laki-zr

Citat: UFF poslato 21 Novembar, 2010, 15:26
Ma nek igra ko hoce sto bi nam smetalo?
Samo da ne koristi cheat i ne puca kroz zidove
Pa naravno da nece...Bice 5,6 admina...

bullet88

Ministar za uvoz

Laki-zr

Citat: bullet88 poslato 21 Novembar, 2010, 16:46
onda stavljajte u pogon sever
Eo veceras treba da platim,tj da sakupim pare i onda krece... ;)

Laki-zr