Glavni meni

Counter Strike MotoManijaci

Započeo UFF, 20 Novembar, 2010, 14:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Laki-zr


Laki-zr

E ajde dajte predloge za ime servera... ??? ne znam kako da ga nazovem posto ce igrati i teamPROXtreme i MotoManijaci  [watching]

DaChaS

Vi pro extreme bolje da imate odvojen server posto sam cuo da ste zajebana ekipa ...gledao neke klipove ...ma ludilo   :o :o

noam chomsky

pa instruktujte nas..nije fer da moramo sami da ucimo...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Laki-zr

Citat: BladesEyeZ poslato 20 Novembar, 2010, 17:35
Vi pro extreme bolje da imate odvojen server posto sam cuo da ste zajebana ekipa ...gledao neke klipove ...ma ludilo   :o :o
xaxaxa de ajde lepo...

lencuga

igram samo ako je protokol 48, smorili me citeri na straom serveru pa ne bi i ovde da se gnjavim sa njima  [neslusam]
bolje biti zdrav i bogat jer sta vredi siromasnom sto je bolestan

noam chomsky

oli pojasniti za nas uboge sta je protokl 48...ja sma instalirao ovo sto je Uff postavio kao link... :( ..ja sma poceo da kriziram..ovo ne valja...ovako je bilo svako vece pred industriju
lepota prirode je refleksija lepote nauke

lencuga

novija verzija gde je onemoguceno koriscenje cita jer admini mnogo lakse snimaju i kontrolisu igrace. za razliku od 47 gde imaju 100 muka da dokazu da neko vara. takodje i banovanje je mnogo ozbiljnije jer posle nema ulaska sa drugim nikom.
bolje biti zdrav i bogat jer sta vredi siromasnom sto je bolestan

Laki-zr

Citat: lencuga poslato 20 Novembar, 2010, 18:01
novija verzija gde je onemoguceno koriscenje cita jer admini mnogo lakse snimaju i kontrolisu igrace. za razliku od 47 gde imaju 100 muka da dokazu da neko vara. takodje i banovanje je mnogo ozbiljnije jer posle nema ulaska sa drugim nikom.
pazi ima cheat i za p48 ali postoje laseri koji se stavljaju na server...koji pomazu mnogo o otkrivanju citera  ;)

Nadalina

Jao, kako cu da vas ubijaaaam! ;D ;D ;D

Buahahahahah

Gotovi ste, momci.... ;)
Dzukela u podznaku

Laki-zr

 [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] Ajde sada lepo bre ako budete dali dobar predlog za ime server ce biti veceras,i mocicemo da se pucamo....

Nadalina

Dzukela u podznaku

Stevan

Igracu i ja ako uspem da instaliram :D

Laki-zr

Citat: Nadalina poslato 20 Novembar, 2010, 18:25
Motomanijaci i aj cao! :D
A sta cemo sa teamPROXtreme i oni oce da daju pare...

Nadalina

A, ok, ok... onda, vi odlucujte... ;)
Dzukela u podznaku

Laki-zr

msm meni nije problem da stavim samo MotoManijaci ali kad bi pola,pola bilo bi meni lakse zbog placanja,jedino ako neko zeli da ucestvuje

Nadalina

Am, bre, nek se zove teamPROXtreme... sto se nas tice...
Mislim da se niko od nas nece ljutiti... ;)
Jer, realno... nama je bitno samo da mozemo da igramo, da se zezamo i da je ok ekipa... I da znam da mi nece doci tu nalozeni klinci koji ce da koriste cit i onda da budu 'baje' sto imaju dobar skor...
Dzukela u podznaku

Laki-zr

Naravno da ne,igrace samo oni koji su na forumu :)  [thumb_up]

Stevan

Juhu! Igracu i ja :D samo napisite kako ce se zvati server. I da, ja ne sabijam, nemam pojma. :D Sad sam gledao koje puske postoje :D haha

DaChaS

MotoManijaci Xtreme Server  ---------------------------------------- predlog za Ime