Glavni meni

Pegaz moto

Započeo Tihi_ZR, 04 Januar, 2012, 03:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tihi_ZR

Vasa iskustva
http://www.pegaz-moto.rs/

Ja bio par puta u vezi nekog akumulatora, korektni su bili skroz.

dzimika

ja sam kod njih pazario jaknu, onu buffalo endurance a tada je radio grof (to mu je nick valjda) i stvarno je covek znao i da pogodi velicinu i sve sto ti odgovara, koliko sam cuo vise ne radi a ja od kako sam kupio jaknu nisam ni isao u NS, jaknom sam prezadovoljan i verovatno ako ne nadjem nista bolje za taj novac opet je uzmem

iva749

Kupila jaknu,rukavice,potkape,stitnike.. ;D Zadovoljna skroz.. :)

K_A_W_A

Marko i njegov partner Dejv su skroz korektni, moja preporuka.

mladen84

Kolega je kupio jaknu i pantalone u paketu,da bi mu jakna bila dobra velicina a pantalone male,inace korektni sa cenama
Ne brze od zivota

perlx

Citat: dzimika poslato 04 Januar, 2012, 11:01
ja sam kod njih pazario jaknu, onu buffalo endurance a tada je radio grof (to mu je nick valjda) i stvarno je covek znao i da pogodi velicinu i sve sto ti odgovara, koliko sam cuo vise ne radi a ja od kako sam kupio jaknu nisam ni isao u NS, jaknom sam prezadovoljan i verovatno ako ne nadjem nista bolje za taj novac opet je uzmem
Grof je laf, moju jaknu je spakovao na rep i otisao za NS kako bi odmah bila sredjena [cheers]
Sajt iz prve poruke ne odgovara vise temi, NS Pegaz je Markova firma, Zemunski posebna.

noam chomsky

Zar se nisu Marko i Dave razisli. I to uz mnogo buke. Marko je dobio na starateljstvo Novi Sad a Dave Beograd i sve brandove. Nek ne neko ispravi ako gresim.
lepota prirode je refleksija lepote nauke

jevta


Bugi

Za nas sa "jeftinijim kartama" skroz dobra radnja . Mislim da je najjeftinija u Bg a oprema za te pare OK . Skoro bio drugar i ne¹to ka¾u da neæe raditi na toj lokaciji , da li samo preko zime ili za stalno  [neampojma] , Ryu motors æe prodavati njihove stvari . Ako je on zajebao mene onda sam i ja vas  [hello]

perlx

Chomsky jesu, tako kako si rekao.

Bugi ako je to tacno nadam se da Ryu nece voditi njihov posao kao svoj....