Glavni meni

Klizanje

Započeo velja, 01 Januar, 2012, 22:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

velja

Ima dva klizalista u Pa. Jutros sam prvi put probao i ide mi onako. Sva deca bolje klizaju od mene ali mo¾e se reæi da sam veæi deo vremena klizao.

Strah me da ne padnem zbog leða, pa rekoh da pitam, ako ima neko iskusniji, jel se èesto pada? Bio sam jedno 2 puta blizu da probijem led.

Idem u pola jedanest opet. Ako neko oæe da kliza iz Panèeva ili oæe neko da doðe nek me iscima da klizamo zajedno. Ima klizaljki, 200 kinti jedan termin od sat i po ili dva. Ceo dan 350 kinti.

SSZGO

te klizaljke ni za Q nisu cisto da znas

ako hoces da klizas, kupi svoje , ima ih za 40-50 eura...

i zatim ih nosi na ostrenje
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

velja

Jel se pada? Kupicu ako pre toga ne dovrsim kicmu. Radice oba klizalista cele zime.

velja

SSZGO, kazi mi jel si klepao kad si poèinjao. Moram da krenem uskoro.

Kengur

Ja recimo nisam.. Tj jesam kad sam pokusao da uradim neke stvari koje sam radio kao klinac sa rolerima... :D A rolere sam pre toga vozio poslednji put tipa pre 10 god... :D

Gašpar

Ja klizao pre 3-4 godine, tacnije 7(al' sam mator) [glavazid]
Bilo je mnogo dobro i nisam padao dok ne krenem da jurim, a onda krece cirkus. Bilo bi dobro zezanje da spicimo na klizanje jednom [rofl] [rofl]

Boban_m

Nikad nisam klizao. I onda me drug, difovac, nagovorio da odemo. Skijam pa sam pretpostavio da znam fiziku. Probao sam da stojim. Lagano sam poceo da se krecem uz ogradu, spreman da se za nju uhvatim ako zagusti. Islo je bolje i bolje. Onda sam poceo i da namotavam, sve u kretanju. Jbt, rekoh, pa ovo i nije tako tesko, znam ovo. Vec sam picio onako fino, i bas sam se opustio. I tek tako, najednom, ne znam kako ali sam se nasao paralelno sa ledom na 2 metra visine i odozgo se slozio kao dzak. I to na kuk. Sepao sam par nedelja i nikad posle nisam probao da klizam. Dobar provod Veljo ;D

velja

Pao sam jednom jer je Bobanova riba pala ispred mene, a on umesto da joj pomogne poèeo mene da zajebava. Sreæom pao sam napred i zadrzao se na ruke. Giljao sam oko sat i po bez incidenta.

Ako oæe neko da doðe, mi sutra opet idemo od 22:30 do 24:00. Totalno je gotivno. Nema boljeg naèina da se provede ovo jadno zimsko vreme.
Oseæaj je onaj kao kad poène da ti be¾i zadnji toèak u krivini.

despic

brate kupi sony i peglaj igrice i pij pivo ;)
sta se lomis bzvz...
svi smo mi kao mali kidali kako smo vozili, al sto si stariji i ne odrzavas to, plus imas par kilograma vise...najebo si
nije to bajs pa kao, ne mozes da zaboravis...qrac ne mozes da zaboravis, kad sam stao poslednji put reko sam nikad vise
obruko sam se pred neverovatno dobrom ckom
klasican divljak

SSZGO

treba ti neko vreme da s euhodas...

ja sam sad otisao posle 3 godine prvi put i prvih 15 minuta sam jedva stajao, posle toga se stanje popravilo kad se malo prisetis...

a inace se ne skidam sa rolera ali drugaciji je sistem , roleri se skoro uopste ne klizaju i na stranu kao klizaljke nego samo napred nazad...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

despic

ma, nemaju veze roleri sa klizaljkama
klasican divljak

UFF

Veljo slabo se pada
i ako padnes, padnes napred i docekas se na ruke
Pod uslovom da nisi retardiran pa da vozis skroz uspravno jer tad padas na trticnu kost a to ume da boli
samo se nagnes napred malo i prebacis teziste ispred sebe i nemas brige

despic

uffche, ti mi ne izgledas ko neko ko ume da kliza ;)
klasican divljak

UFF

evo sad nadjoh sliku iz 2003ce god kad sam to prvi put probao :D


[attachment deleted by admin]

despic

slikao si s pogresne strane ...xaxaxaxa ;)
vidi, ladno si imao kosu tad...i to crne boje
klasican divljak

Nensy_90

mmmmmmmmmm Klizanje......obozavam i celu zimu provodim u Pioniru....kao klinka letela kao manijak pa se i lomila kao isti....a sad je lako samo se opustis i sto je rekao uff malo teziste napred i sve bude ok...bez razmisljanja o padu jer se tada i pada...dakle mozak na livadu,klizaljke na led i samo lagano dok se ne uhodas...posle je sve laganica :D
Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

FANTOM

E ja idem vecheras u Pionir mallo za svoju dusu .....  A i nisam bio od prosle godine ....  Inache zanam dobro da klizam ....  Vodili me kao klinca pa sam nauchio  ....  Pa sad mogu da pomazem mladim devojchicama u nevolji na ledu  ....   :P

perlx

Jel zna neko radno vreme Pionira i cene ?

velja

Despic, ne mogu ja vise to. Jedva izdrzim da sedim 8-10 sati jer moram, takav mi poso. I ovo ¹to imam je bolest sedenja. Kad sam dobio diskus herniju pre toga sam bas upao u takav period da sedim 8 sati na poslu i onda posle da sedim jos 4 sata i igram glupi wow i counter i tad sam poceo da osecam ziganje u nozi i probleme sa kicmom.
Fizicka neaktivnost je smrt za kièmu jer ti diskovi izmeðu pr¹ljenova nemaju svoj krvotok nego se hrane iz okolnog mi¹iæa i kad si fizièki neaktivan oni poènu jako brzo da slabe. Ti kad svira¹ bubnjeve uveliko koristi¹ te mi¹iæe samo da pripazi¹ da ti se ne skrati zadnja lo¾a tj. da je iste¾e¹ i za tebe nema zime ¹to se leða tièe. Ja sad svaki dan: ve¾be za leða, 200 trbusnjaka raznih, 8km brza ¹etnja, povremeno plivanje ... od kad sam poèeo to da radim skoro ko nov sam, a bio sam pao u krevet nisam mogao da serem, ali bukvalno. Na proleæe æu da kupim i rolere i da zamenim brzo hodanje sa tim jer je intezivnije.

Ko o èemu, ja o leðima :|

Skupio sam bandu od 6 klizaèa i klizaèica za veèeras. Poziv jo¹ va¾i.

despic

klasican divljak