Glavni meni

Most na adi

Započeo MILJAN, 30 Decembar, 2011, 18:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

WOLVERINE

Citat: pit poslato 31 Decembar, 2011, 11:18


                           U BG su dosli mahom ljudi iz teskoji provincija iz cele eks JU i ostali jer realno nisi ni imali gde da se vrate.Zbog toga je sada BG postao zahebana sredina za zivljenje.Meni se licno grad kao grad bas mnogo svidja ali brate ko nema korene tu i neku lepu zaledjinu od ranije nema sta tu da trazi ....jedino ako se ne baci u politicare...a realno nismo svi za to.


       Vidi sto se tice grada NAJ LEPSI JE. Sto se tice ljudi koji zive u njemu, e to je strasno. Doslo puno olosa sa svih strana EX YU . I svi bi da se grad priliagodi njima a ne oni gradu. No to je nas problem i mi smo krivi sto smo im to dozvolili. Sad kad su svi ratovi gotovi mi Beogradjani popusili a oni imaju i ovde i tamo kuce i ovde i tamo papire. Sve bih ja to kao Todor Zivko Turke u teretni vagon pa nazad odakle si dosao..... Jer ako nastavimo ovako ode sve u qrac. Pogledaj samo gredsku vlas, pa jebote svi su iz KNINA....  Sve go lopov do lopova.... [cheers]

Che

Meni Kninjani nisu proble ali koalicija crnagora+kosovari ... uhhhh grrrrrrrrrrr

easy

ja ne volim Kordunashe i onog Lika sa Jekavicom i Gitarom na Zelenjaku

ЯЭВОЛУТИОН

Ko nas jebe kad nismo navilkli na PLEMENSKU STRUKTURU pa nikako da ukapiramo da oni jedne drugi vuku, a mi se medjusobno gazimo. Ne smetaju meni oni koji su ovde dosli, rade ko crnci a nemaju tamo nista....zajebani su ovi sto su se tamo za vreme rata nakrali, pa pobegli ovamo, a tamo im ostalo dosta imovine, pa svi imaju dvojna i trojna drzavljanstva.....Brate opredeli se ....ko ima dvojno drzavljanstvo placa 50 % veci porez, pa da vidis kako bi se odlucili gde su, a ne ovako izmedju pizde i guzice.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

WOLVERINE

Citat: easy poslato 31 Decembar, 2011, 12:50
ja ne volim Kordunashe i onog Lika sa Jekavicom i Gitarom na Zelenjaku

Pa jbg ti si bese na ALTINI?

WOLVERINE

Citat: Che poslato 31 Decembar, 2011, 12:29
Meni Kninjani nisu proble ali koalicija crnagora+kosovari ... uhhhh grrrrrrrrrrr

  Nemam vise pluseva ali HVALA..

aleksr6

caki je i predsednik sanacbo

MILJAN

Citat: WOLVERINE poslato 31 Decembar, 2011, 12:10
Citat: pit poslato 31 Decembar, 2011, 11:18


                          U BG su dosli mahom ljudi iz teskoji provincija iz cele eks JU i ostali jer realno nisi ni imali gde da se vrate.Zbog toga je sada BG postao zahebana sredina za zivljenje.Meni se licno grad kao grad bas mnogo svidja ali brate ko nema korene tu i neku lepu zaledjinu od ranije nema sta tu da trazi ....jedino ako se ne baci u politicare...a realno nismo svi za to.


      Vidi sto se tice grada NAJ LEPSI JE. Sto se tice ljudi koji zive u njemu, e to je strasno. Doslo puno olosa sa svih strana EX YU . I svi bi da se grad priliagodi njima a ne oni gradu. No to je nas problem i mi smo krivi sto smo im to dozvolili. Sad kad su svi ratovi gotovi mi Beogradjani popusili a oni imaju i ovde i tamo kuce i ovde i tamo papire. Sve bih ja to kao Todor Zivko Turke u teretni vagon pa nazad odakle si dosao..... Jer ako nastavimo ovako ode sve u qrac. Pogledaj samo gredsku vlas, pa jebote svi su iz KNINA....  Sve go lopov do lopova.... [cheers]
Kod nas se u Vrnjaèku Banju na 15 000 stanovnika se sruèilo 8000 kosovara... To je bio jak udar... Ekonomski i kulturolo¹ki---- Da li su bili ljuti, ili samo bahati, ne znam.... Zastoji  u saobraæaju, nervoza u redovima, psovanje.... Odjenom je mirna banja dobila drugaèiju sliku... Do¹lo je odmah do ¾estokih sukoba u saobraæaju i u javnoj sferi... Banjèani su prvi napadali i do¹lo je do svega i svaèega.-.. To je trajalo oko godinu dana... Ubrzo su izbeglice sa Kosova postali mirni i kultivisani.. Sada vi¹e nema problema sa njima..Morali su da se prilagode na¹em naèinu ¾ivota, pona¹anju, obièajima.. Izgleda da je u BG-u drugaèija situacija... Ja sam meseèno po 10-ak do 20-ak dana u BG zbog posla...... ZOO Vrt.... Moji su starosedeoci u BG (deda,baba, tetke itd.....) . ONi mi ka¾u da ne smeju da se jave niti pobune niza¹ta od crnogorsko-kosovarskog lobija.. [veryangry]
Cave ab homine unius libri

WOLVERINE



  Ovo  ekonomski i nekako. ALI OVAJ KULTUROLOSKI JE ZAJEBAN.....

MIGE

wolverine,revolution,od mene veliki +

Uncle Bob

Doslo vreme da su starosedeoci ugrozena vrsta sa manjim pravima od pridoslih koji uzgred imaju mnogo veca prava i prvenstvo u svim sferama zivota.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

KIZA73

Nekada su u velike gradove dolazili pojedinci i morali su da se uklope jer su bili upadljivi. Zbog ratova u vece gradove su se slile grupe koje se drze medju sobom i nemaju potrebu da se uklope, stavise, forsiraju ono sto su doneli sa sobom kao neki revolt na reakciju starosedelaca, a kada se nesto forsira onda nije dobro.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

MIGE


knez71

Deco,a tek Novi Sad...podseti me da je grad kada mu se sa ulica bitange sklone,Novi Sad zamirise ponekad kad sa svih 6 crkava zvona zazvone.Nama su i vetar uprljali,sa svojim belim carapama i blatnjavim cizmama.

MIGE

Citat: knez71 poslato 01 Januar, 2012, 12:25
Deco,a tek Novi Sad...podseti me da je grad kada mu se sa ulica bitange sklone,Novi Sad zamirise ponekad kad sa svih 6 crkava zvona zazvone.Nama su i vetar uprljali,sa svojim belim carapama i blatnjavim cizmama.
isto pizde i moji drugari iz indjije!!  ;)
da rezimiramo;bataja,altina,pazova,n.s,indjija.....

Che


monsterbnt

Sve su kojekakvi dodjosi okupirali.... Starosedeoci nemaju vise nikakva prava........ Bosanci, krajisnici , crnogorci, kosovari, pa cak i cigani iz beograda imaju problem zbog cigana dodjosa....... Al sve to je pocelo jos 44. po oslobodjenju od nemaca, kada su novopoeceni pobednici i vlast proterali beogradjane iz njihovih kuca, da bi svoje banditsko dupe uvalili i doveli svoje familije iz cuke materine. Kad su kojekakvi kardelji, djilasi, kapicici uvalili svoje guzice u beogradsje vile jedino sto se moglo ocekivati je da ih prate i njihove familije, od kojih su mnogi drvo prvi put u zivotu videli kad su dosli u beograd...... I sta onda da covek danas ocekuje od ''beogradjana''......
Smrt SVIMA!!!!

AndreyRR

Ima tu istine,samo sto je komunizam sve to razjebao

ЯЭВОЛУТИОН

Ajde da postavimo i sa druge strane.....koliko vas je zivelo ili zivi u od preduzeca otkupljenom stanu za male pare....mislite li da su to vasi roditelji ili vi zaradili, a moji roditelji i ja nismo....niste vi mnogo bolji od tih dodjosa.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit

Citat: revolution poslato 01 Januar, 2012, 15:00
Ajde da postavimo i sa druge strane.....koliko vas je zivelo ili zivi u od preduzeca otkupljenom stanu za male pare....mislite li da su to vasi roditelji ili vi zaradili, a moji roditelji i ja nismo....niste vi mnogo bolji od tih dodjosa.

        Bravo Revolucijo ....znas kolko ima ''pravih ''beogradjana ciji su roditelji dosli sa sela ......previse .Da ne pricam sa trecu generaciju.I stvarno mi smesno to busanje u grudi.....''ja beogradjanin a ovi dodjosi fuj''.
        Po meni podela moz se vrsi na normalne i budale ....a i jednih idrugih ima na obe strane.