Glavni meni

Most na adi

Započeo MILJAN, 30 Decembar, 2011, 18:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

KIZA73

Citat: UNCLEBOB poslato 30 Decembar, 2011, 22:07
Mozemo mi samo da kenjamo neko se slatko smeje jerbo je skino kajmak.
Tonu kajmaka...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

MILJAN

Kredit je ogroman... Sve æe to Ðilas platiti.... Dobar bre èovek...
Cave ab homine unius libri

YoYa

2 vrste lopova tajkuna u Srbiji ,,

 koji kradu i nista ne urade,,
i  koji kradu i nesto urade,,

vise mi je pun q da puzim svako jutro do posla sat vremena....onaj ko zivii na cukarici zna o cemu pricam
meni ce mnogo znaciti..iskreno mi je drago da vidim nesto konkretno da se gradi,,

ЯЭВОЛУТИОН

ne ne
jedni kradu i ne rade nista drugo
a drugi rade da bi mogli da ukradu
prvi kradu direkt od svog naroda
a drugi se zaduze preko grane po njnepovoljnijim uslovima kako bi imali sta da kradu
ovi prvi nas trenutno zaviju u crno, ali to je resurs koji nije vecan
a drugi koji se zaduzuju uvijaju u crno nasu decu i to je resurs koji mnogo duze traje
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MILJAN

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 30 Decembar, 2011, 18:53
И онако је у Београду најмање Београђана....
A jel zna¹ za¹to? Prosto je.... Nisu do¹li ¹to vole saobraæajni krlkljanac, lo¹ vazduh i armirani beton... Nego zato ¹to su im mesta ispijena finansijski toliko da nemaju vi¹e perspektivu da ¾ive normalno tamo.. Obzirom da je u BG najveæi standard u Srbiji, normalno da jure u BG....
Sad je Dinkiæ uvideo tu nepravdu pa skuplje poene za izbore sa URS i planom da se izvr¹i kantonizacija i da svako ¾ivi od svog rada... Blesav narod se primio nenormalno... :D  Jedva èekam da vidim ¹ta æe biti... A znam po iskustvu... :D
MOst je Ok... Ali izjava gradonaèelnika.. Po nekada sepitam da li razmi¹lja dalje od svog d¾epa.. Za njega ne postoji Srbija...  Mali su zatvori...Mnogo mali... Samo bi zatvore zidao... I trpao goveda unutra..
Cave ab homine unius libri

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: MILJAN poslato 30 Decembar, 2011, 22:54
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 30 Decembar, 2011, 18:53
И онако је у Београду најмање Београђана....
A jel zna¹ za¹to? Prosto je.... Nisu do¹li ¹to vole saobraæajni krlkljanac, lo¹ vazduh i armirani beton... Nego zato ¹to su im mesta ispijena finansijski toliko da nemaju vi¹e perspektivu da ¾ive normalno tamo.. Obzirom da je u BG najveæi standard u Srbiji, normalno da jure u BG....
Sad je Dinkiæ uvideo tu nepravdu pa skuplje poene za izbore sa URS i planom da se izvr¹i kantonizacija i da svako ¾ivi od svog rada... Blesav narod se primio nenormalno... :D  Jedva èekam da vidim ¹ta æe biti... A znam po iskustvu... :D
MOst je Ok... Ali izjava gradonaèelnika.. Po nekada sepitam da li razmi¹lja dalje od svog d¾epa.. Za njega ne postoji Srbija...  Mali su zatvori...Mnogo mali... Samo bi zatvore zidao... I trpao goveda unutra..
Zatvor ti ne treba...jos da ih ranim.
Nego uzmes koliko mislis da je ukrao, i odseces mu ruku
ako opet ukrade, drugu ruku
Dusan je to sjajno napisao...jako humano...slobodan covek je slobodan i bez ruke, ali teze krade..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MILJAN

Citat: revolution poslato 30 Decembar, 2011, 22:57
Citat: MILJAN poslato 30 Decembar, 2011, 22:54
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 30 Decembar, 2011, 18:53
И онако је у Београду најмање Београђана....
A jel zna¹ za¹to? Prosto je.... Nisu do¹li ¹to vole saobraæajni krlkljanac, lo¹ vazduh i armirani beton... Nego zato ¹to su im mesta ispijena finansijski toliko da nemaju vi¹e perspektivu da ¾ive normalno tamo.. Obzirom da je u BG najveæi standard u Srbiji, normalno da jure u BG....
Sad je Dinkiæ uvideo tu nepravdu pa skuplje poene za izbore sa URS i planom da se izvr¹i kantonizacija i da svako ¾ivi od svog rada... Blesav narod se primio nenormalno... :D  Jedva èekam da vidim ¹ta æe biti... A znam po iskustvu... :D
MOst je Ok... Ali izjava gradonaèelnika.. Po nekada sepitam da li razmi¹lja dalje od svog d¾epa.. Za njega ne postoji Srbija...  Mali su zatvori...Mnogo mali... Samo bi zatvore zidao... I trpao goveda unutra..
Zatvor ti ne treba...jos da ih ranim.
Nego uzmes koliko mislis da je ukrao, i odseces mu ruku
ako opet ukrade, drugu ruku
Dusan je to sjajno napisao...jako humano...slobodan covek je slobodan i bez ruke, ali teze krade..
Kakva hrana? Jok.... Tu se obavlja dru¹tveno koristan rad..Puca kièma za korist drugih.... Neka rade..
Cave ab homine unius libri

YoYa

Citat: revolution poslato 30 Decembar, 2011, 22:54
ne ne
jedni kradu i ne rade nista drugo
a drugi rade da bi mogli da ukradu
prvi kradu direkt od svog naroda
a drugi se zaduze preko grane po njnepovoljnijim uslovima kako bi imali sta da kradu
ovi prvi nas trenutno zaviju u crno, ali to je resurs koji nije vecan
a drugi koji se zaduzuju uvijaju u crno nasu decu i to je resurs koji mnogo duze traje


sve je tacno,,,,,ali mislim i da si ti necije dete koje vracas dugove koje je neko napravio dok je tvoj pradeda bio ziv,,,jbg svidjalo se nama to ili ne ,tako funcionise sve...nisu to sad izmislili ovi sto vladaju...ucili su od iskusnijih,,,


AndreyRR

Mene samo interesuje koliko ce izdrzati do prve
rekonstrukcije.

SSZGO

nema potrebe da se sece ruka, samo trebaju da ih teraju da rade dok su u zatvoru i tako da otplate svoju hranu...

i naravno poostriti 5 puta kazne...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

Citat: AndreyRR poslato 30 Decembar, 2011, 23:53
Mene samo interesuje koliko ce izdrzati do prve
rekonstrukcije.

most je dobar sigurno ali verovatno je za 5 puta manje para mogao da se uradi slican...

ali moramo da se qrcimo malo pred albancima rumunima i crnogorcima kako imamo bolji most od njih...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

AndreyRR

Citat: SSZGO poslato 30 Decembar, 2011, 23:54
Citat: AndreyRR poslato 30 Decembar, 2011, 23:53
Mene samo interesuje koliko ce izdrzati do prve
rekonstrukcije.

most je dobar sigurno ali verovatno je za 5 puta manje para mogao da se uradi slican...

ali moramo da se qrcimo malo pred albancima rumunima i crnogorcima kako imamo bolji most od njih...
za te pare par normalnih,ko sta radi mi se samo kurcimo nikako da se iskurcimo

easy

Citat: KIZA73 poslato 30 Decembar, 2011, 21:52
Trebao je da ide sa NBGD iz O.Brigada, preko Ade do petlje za C.padinu. Tamo vec postoje legendarni stubovi urasli u sumu kod kojih se SPS slikao pred svake izbore 10 godina, obecavajuci novi most. Kad je riknuo orao, zaleteli se kobci i sagradili ga na pogresnom mestu za raju ali na pravom za njih. I to po povoljnoj ceni, za njih...Po meni bi bolja stvar bila da se prosiri Vinogradska ulica i spoji petljom na obilaznicu i Ostruznicki most. Ovako moram da peglam ili kroz Surcin ili na Dobanovce. Ovo sa novim mostom mi dodje isto kao Gazela.


Trebao je da se napravi most iz O Brigada ka petlji za È Padinu? Sjajan predlog...
Jel ovo sada samo lupas ili nemas pri ruci mapu grada?

U tom slucaju bi morao biti barem 3x duzi i isao bi po sred kupali¹ta na Adi i zauvek unistio jednu od poslednjih oaza u gradu.


KIZA73

Citat: easy poslato 31 Decembar, 2011, 02:03
Citat: KIZA73 poslato 30 Decembar, 2011, 21:52
Trebao je da ide sa NBGD iz O.Brigada, preko Ade do petlje za C.padinu. Tamo vec postoje legendarni stubovi urasli u sumu kod kojih se SPS slikao pred svake izbore 10 godina, obecavajuci novi most. Kad je riknuo orao, zaleteli se kobci i sagradili ga na pogresnom mestu za raju ali na pravom za njih. I to po povoljnoj ceni, za njih...Po meni bi bolja stvar bila da se prosiri Vinogradska ulica i spoji petljom na obilaznicu i Ostruznicki most. Ovako moram da peglam ili kroz Surcin ili na Dobanovce. Ovo sa novim mostom mi dodje isto kao Gazela.


Trebao je da se napravi most iz O Brigada ka petlji za È Padinu? Sjajan predlog...
Jel ovo sada samo lupas ili nemas pri ruci mapu grada?

U tom slucaju bi morao biti barem 3x duzi i isao bi po sred kupali¹ta na Adi i zauvek unistio jednu od poslednjih oaza u gradu.


Pa njima bi odgovaralo da je duzi, uzeli bi vise para, a ne znam okakvoj oazi pricas, jedino sto tamo valja su dupeta, a ostalo su komarci i fekalije, sto u vodi sto u sumi. Druga stvar most je tu i bio predvidjen, ne znam koliko ti secanje doseze jer nemas godiste u profilu. A to sto je njima zinulo dupe da za svog mandata naprave most pa su se setili da mogu da se tako nakradu, a i da ga naprave sebi, ne znaci da sada treba da senimo zbog toga. Kad vec imas kartu grada pogledej koliko je novi most udaljen od gazele. Pogledaj i gde se spusta kad predjes sa NBGD. U rupu sa dva sokaka.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Panta Zemunac

Miljane dete....te tarabe preko Ade se ne raèunaju u mostove!


Polako, za godinicu, mostina preko Dunava...ma, mi Zemunci smo odvajkada Vojvoðani a samim tim i Jevropljani a VI ete vam ga sljièuga preko Ade, brezobrazne!!

RRa¹ko

svi nesto serete kao pokrali, ne valja most, na pogresnom mestu.. a cim odete van bg hvalite se kako beogradjani imaju najveci shiljak na balkanu!!!  :P :P :P

Panta Zemunac

Prosto ko srpski suljpa...most iznosi 350 mil. jevrosima.....
ali nas Srbe iznosi preko 500 miliona evra i sada, ko kaki!?!?


Smradovski ds na¹ao naèin da se dodatno obogati....

pit



                Ranijih godina su se politicari talili sa firmama izvodjacima tako sto su od njih dobijali odredjeni procenat za nabaceni posao.E ali sad su dosli na genijalnu ideju da ne dele nista nego lepo naprave svoju gradjevinsku firmu koje se vodi na Peru ,Miku ili Lazu i onda sva lova ide njima .
               Mnogo dobra fora .....
               Iako ne volim ulazak u EU samo zbog ovakvih stvari bih voleo da udjemo.Znam da i tamo ima mucki ali brate kog uhvate zna se sta mu sledi.Ovde jednostavno moz da radis sta oces bez da te zaboli glava.

Paperinos

Svi vajni megalomanski projekti u ovoj zemlji su puni afera i korupcije do neba.To se vise ne moze pohvatati ko je koliko maznuo i ko se ovajdio mimo zvanicne tarife.U celoj guzvi ostaje mi samo da se nadam da je barem uradjeno cestito i da se nece ne daj boze strmeknuti usled neke muvacine i zakidanja.

pit

Citat: MILJAN poslato 30 Decembar, 2011, 22:54
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 30 Decembar, 2011, 18:53
И онако је у Београду најмање Београђана....
A jel zna¹ za¹to? Prosto je.... Nisu do¹li ¹to vole saobraæajni krlkljanac, lo¹ vazduh i armirani beton... Nego zato ¹to su im mesta ispijena finansijski toliko da nemaju vi¹e perspektivu da ¾ive normalno tamo.. Obzirom da je u BG najveæi standard u Srbiji, normalno da jure u BG....
Sad je Dinkiæ uvideo tu nepravdu pa skuplje poene za izbore sa URS i planom da se izvr¹i kantonizacija i da svako ¾ivi od svog rada... Blesav narod se primio nenormalno... :D  Jedva èekam da vidim ¹ta æe biti... A znam po iskustvu... :D
MOst je Ok... Ali izjava gradonaèelnika.. Po nekada sepitam da li razmi¹lja dalje od svog d¾epa.. Za njega ne postoji Srbija...  Mali su zatvori...Mnogo mali... Samo bi zatvore zidao... I trpao goveda unutra..

                           U BG su dosli mahom ljudi iz teskoji provincija iz cele eks JU i ostali jer realno nisi ni imali gde da se vrate.Zbog toga je sada BG postao zahebana sredina za zivljenje.Meni se licno grad kao grad bas mnogo svidja ali brate ko nema korene tu i neku lepu zaledjinu od ranije nema sta tu da trazi ....jedino ako se ne baci u politicare...a realno nismo svi za to.