Glavni meni

Most na adi

Započeo MILJAN, 30 Decembar, 2011, 18:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

OD nove 2012 motoristi iz Beograda æe moæi da probaju asvalt na novom mostu na ADI.
Ðilas:
"Ovaj most ne pripada ni vlasti ni opoziciji, veæ svima koji ¾ive u Beogradu" ......"Most na Adi je poklon Beograðanima, pa je zato najprimerenije da ga oni taèno u ponoæ, uz vatromet, ¹etnjom otvore"

Jel mo¾e neko po zimi da isproba taj most da je iz Beograda? Nama iz Srbije gradonaèelnik ne dozvoljava :D

ps.
Uffe...vidi¹ da saraðuijem na radu foruma... :)
Cave ab homine unius libri

SrpskiDzedaj011

И онако је у Београду најмање Београђана....
I have to return some video tapes....

UFF

mosta samo za motoriste?  :wtf:  :o

Che

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 30 Decembar, 2011, 18:53
И онако је у Београду најмање Београђана....

Najvise volim Beograd za vreme praznika, tad svi beOgradjani odu kuci.
D.Radovic

SrpskiDzedaj011

Управо тако!
I have to return some video tapes....

Uncle Bob

Zato sam ja i pobegao al,nedovoljno daleko jos uvek se vodim kao Beogradzanin.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

AndreyRR

Citat: MILJAN poslato 30 Decembar, 2011, 18:21
OD nove 2012 motoristi iz Beograda æe moæi da probaju asvalt na novom mostu na ADI.
Ðilas:
"Ovaj most ne pripada ni vlasti ni opoziciji, veæ svima koji ¾ive u Beogradu" ......"Most na Adi je poklon Beograðanima, pa je zato najprimerenije da ga oni taèno u ponoæ, uz vatromet, ¹etnjom otvore"

Jel mo¾e neko po zimi da isproba taj most da je iz Beograda? Nama iz Srbije gradonaèelnik ne dozvoljava :D

ps.
Uffe...vidi¹ da saraðuijem na radu foruma... :)

Kad hoces da se banjas,eto kolike privilegije beogradjani imaju
gosin gradonacelnice hvala vam do neba sto ste napravili ovako divan
most i ne dozvoljavate ljudima iz unutrasnjosti da ga predju  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

KIZA73

Ja bih radije probao most nego asfalt  [cheers] Iako mislim da su ga napravili da bi snobovi sa Senjaka lakse presli na NBGD. Toliki most, a na pogresnom mestu...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

MILJAN

Citat: UFF poslato 30 Decembar, 2011, 19:09
mosta samo za motoriste?  :wtf:  :o
hAHHA....Priznaj da si iz Bosne :D [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Gde sam napisao da je most samo za motoriste? :D
Ovo je tematski forum, pa sam napisao da samo Beogradski motoristi mogu da voze po mostu analogno izjavi da je most samo za Beograðane :D
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: KIZA73 poslato 30 Decembar, 2011, 20:38
Ja bih radije probao most nego asfalt  [cheers] Iako mislim da su ga napravili da bi snobovi sa Senjaka lakse presli na NBGD. Toliki most, a na pogresnom mestu...
Ne mo¾e¹ da proba¹ most a da ne proba¹ asvalt ;)
Da...jeste most malko na èudnom mestu :D
Cave ab homine unius libri

dzimika

Citat: KIZA73 poslato 30 Decembar, 2011, 20:38
Ja bih radije probao most nego asfalt  [cheers] Iako mislim da su ga napravili da bi snobovi sa Senjaka lakse presli na NBGD. Toliki most, a na pogresnom mestu...
ubo si ga kao prstom u oko, idealno mesto za most je tacno preko sredine ade ciganlije tj u nastavku ibarske magistrale :D

zemunboy

Citat: dzimika poslato 30 Decembar, 2011, 20:47
Citat: KIZA73 poslato 30 Decembar, 2011, 20:38
Ja bih radije probao most nego asfalt  [cheers] Iako mislim da su ga napravili da bi snobovi sa Senjaka lakse presli na NBGD. Toliki most, a na pogresnom mestu...
ubo si ga kao prstom u oko, idealno mesto za most je tacno preko sredine ade ciganlije tj u nastavku ibarske magistrale :D
Jest, pa da Brango mora i njega da cuva...

UFF

Citat: dzimika poslato 30 Decembar, 2011, 20:47
Citat: KIZA73 poslato 30 Decembar, 2011, 20:38
Ja bih radije probao most nego asfalt  [cheers] Iako mislim da su ga napravili da bi snobovi sa Senjaka lakse presli na NBGD. Toliki most, a na pogresnom mestu...
ubo si ga kao prstom u oko, idealno mesto za most je tacno preko sredine ade ciganlije tj u nastavku ibarske magistrale :D

upravo sam to i ja hteo da napisem

zVuk

Citat: MILJAN poslato 30 Decembar, 2011, 18:21


Jel mo¾e neko po zimi da isproba taj most da je iz Beograda?




mogu ja, al necu Z'INAT....!!!  :P
Ko se ljuti, uleti mu kruti

MILJAN

Citat: zVuk poslato 30 Decembar, 2011, 21:27
Citat: MILJAN poslato 30 Decembar, 2011, 18:21


Jel mo¾e neko po zimi da isproba taj most da je iz Beograda?




mogu ja, al necu Z'INAT....!!!  :P
Ih..... Ja bi probao ali Ðilas ka¾e da nije moj... Ne mogu da proðem-.... Obzirom koliki je kredit podignut, most je sigurno opako dobar... Ba¹ bih voleo da probam ali Ðilas neda... Nije most stanovnika Srbije nego samo stanovnika Beograda,,,, Ja mogu samo na SFRJ mostove...Oni su narodni..... :D A ovaj mi je nekako sad zanimljiv... Moraæu da zamolim ministra da preko veze provezem jednu turu...
Cave ab homine unius libri

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 30 Decembar, 2011, 21:13
Citat: dzimika poslato 30 Decembar, 2011, 20:47
Citat: KIZA73 poslato 30 Decembar, 2011, 20:38
Ja bih radije probao most nego asfalt  [cheers] Iako mislim da su ga napravili da bi snobovi sa Senjaka lakse presli na NBGD. Toliki most, a na pogresnom mestu...
ubo si ga kao prstom u oko, idealno mesto za most je tacno preko sredine ade ciganlije tj u nastavku ibarske magistrale :D

upravo sam to i ja hteo da napisem
Tolike pare da daju a da bude toliko daleko od Dedinja i Senjaka....mislim Seljaka....topcidera mislim.
I ja sam cuo da su ga izmestili kako SSZGO ne bi napadao mlade novobeogradjanke....zaleti se i ako ne skrene na vreme eto ga u blokovima.....opasno bre !!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MILJAN

Citat: revolution poslato 30 Decembar, 2011, 21:33
Citat: UFF poslato 30 Decembar, 2011, 21:13
Citat: dzimika poslato 30 Decembar, 2011, 20:47
Citat: KIZA73 poslato 30 Decembar, 2011, 20:38
Ja bih radije probao most nego asfalt  [cheers] Iako mislim da su ga napravili da bi snobovi sa Senjaka lakse presli na NBGD. Toliki most, a na pogresnom mestu...
ubo si ga kao prstom u oko, idealno mesto za most je tacno preko sredine ade ciganlije tj u nastavku ibarske magistrale :D

upravo sam to i ja hteo da napisem
Tolike pare da daju a da bude toliko daleko od Dedinja i Senjaka....mislim Seljaka....topcidera mislim.
I ja sam cuo da su ga izmestili kako SSZGO ne bi napadao mlade novobeogradjanke....zaleti se i ako ne skrene na vreme eto ga u blokovima.....opasno bre !!!
"A 'di bi ga ti turio?" ;D
Cave ab homine unius libri

KIZA73

Trebao je da ide sa NBGD iz O.Brigada, preko Ade do petlje za C.padinu. Tamo vec postoje legendarni stubovi urasli u sumu kod kojih se SPS slikao pred svake izbore 10 godina, obecavajuci novi most. Kad je riknuo orao, zaleteli se kobci i sagradili ga na pogresnom mestu za raju ali na pravom za njih. I to po povoljnoj ceni, za njih...Po meni bi bolja stvar bila da se prosiri Vinogradska ulica i spoji petljom na obilaznicu i Ostruznicki most. Ovako moram da peglam ili kroz Surcin ili na Dobanovce. Ovo sa novim mostom mi dodje isto kao Gazela.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

ЯЭВОЛУТИОН

Ja bi ga turio gde treba...pa i po cenu da strada mladja zemska populacija na NBGDu...i one treba da se zrtvuju za opste blagostanje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Mozemo mi samo da kenjamo neko se slatko smeje jerbo je skino kajmak.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM